Spacerowki/parasolki

Zaczęty przez siog, 24 Mar 2010, 11:26:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Cumber przemyśl to City mini, bez sensu się leczyć z czymś nie do końca ok

jestynka

Cytat: feeling.good w 10 Cze 2013, 17:38:25Ja Maclarena kocham ogromnie. Uważam, że to jedne z najlepiej wydanych pieniędzy.


masz techno xlr?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata


jestynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

Cytat: jestynka w 12 Cze 2013, 12:08:16
zadowolona jesteś?

tak. nawet bardzo. dobrze sie prowadzi. nie mam czego się przyczepić. Jedynie troche gabaryty dość spore, ale już się przyzwyczaiłam i opanowałam to ;D

cumberland

dobra czaję się na tego espiro magic, przekonuje mnie to składanie i małe gabaryty i w żłobowej wózkowni też sobie oblukałam je dzisiaj bo dwa stały :D



ishka82

Cytat: cumberland w 12 Cze 2013, 12:17:57
dobra czaję się na tego espiro magic, przekonuje mnie to składanie i małe gabaryty i w żłobowej wózkowni też sobie oblukałam je dzisiaj bo dwa stały :D
ja w końcu kupiłam lirę, bo jak kupowałam, to starych espiro już nie było, a nowe jeszcze nie weszły ;D później oblookałam nowe espiro w sklepie i się prawie popłakałam, bo poprawili sporo i wydaje mi się, że dużo fajniejszy niż moja lira (chociaż nie narzekam) ;) bożena chyba tez ma espiro :) a składanie jest super :)

ziuta

Cytat: ishka82 w 12 Cze 2013, 14:02:02później oblookałam nowe espiro w sklepie i się prawie popłakałam, bo poprawili sporo i wydaje mi się, że dużo fajniejszy
o tak, tak, ta nowa wersja jest duuuużo lepsza niż poprzednia
cumberland, jeśli licytujesz używany to upewnij się, że to ten nowszy model (na oko najłatwiej rozpoznać po tym, że stary model miał stelaż srebrno-czarny, a ten następca szary, w całości w jednym kolorze)

justynaaaa2

ostatnio jak byłam w sklepie dzieciowym to jakaś para oglądała właśnie ten espiro magic (specjalnie przylukałam co to za wózek, bo rewelacyjnie się "zachowywał" ;))
składali, rozkładali, oglądali i faktycznie super jest :)




justynaaaa2

cumberland ten z tablicy chyba poprzedni model bo z tego co ziuta pisała to ma stelaż czarno srebrny ;)


mobka

Konwalia, co myslisz o BJ city mini? Warto? Bo zastanawiam sie czy nie sprzedac bb i maclarena xt i nie kupic Bj city mini... Czy tylko o Elicie warto myslec?

konwalia

Nie elita pole słabym w teren i jako główny wózek
Jako wygodny i lżejszy zdecydowanie mini
Byle nie gt, bo ma budke niżej
Bo ty chyba po jakimś terenie strasznym nie jeździsz?
Jedyna wada to podnóżek, choć ja od jakiegoś czasu juz nie podnoszę

a Daga coraz chętniej jeździ wózkiem znowu, wygoda się włącza

mobka

#1193
Jesteśmy na 99% na zwykłe mini zdecydowani. Terenu 0 w zasadzie. U rodziców trochę bruku, ale maclaren i tak sobie nie radzi zbyt dobrze.
Ja Kubę wysadzilam z wózka jak miał 2l i 3 miesiące. I nie mam zamiaru wsadzac, bo teraz to na pewno by chciał jeździć.

konwalia

Mobka myślę, ze będziesz zadowolona
A buda w bj jest extra, ja jeszcze folii nie używałam ani razu

mobka

Buda w maclarenie tez jest super. Tu jest podobna, choć chyba w maclarenie ta folia na końcu jest fajniejsza, bo coś dziecko widzi.

marax

mobka a ty nie miałaś maclarena ? Mobka jaki ty ten wozek sprzedajesz ? jakie kolory on ma ?

mobka

#1197
O który pytasz? Mam bugaboo czerwono- jasno beżowy (taki jak Zwierzątko, tylko zamiast tego czarnego mam czerwone) i maclarena szarego xt z dodatkowymi poduszeczkami biało czerwonymi we wzorki.
Bb świetnie się prowadzi, to muszę mu przyznać, się sporo rzeczy nas wkurza. Maclaren jest taki sobie, w porównaniu do  Bb gorzej się prowadzi, tłucze się jak każda parasolka, no i jest długi po złożeniu. Do tego mój mąż go niecierpi ;) Z bbu będę sprzedawała tez maxi coś cabrio czerwony.

marax

#1198
Cytat: mobka w 05 Sty 2014, 17:36:47
O który pytasz? Mam bugaboo czerwono- jasno beżowy (taki jak Zwierzątko, tylko zamiast tego czarnego mam czerwone) i maclarena szarego xt z dodatkowymi poduszeczkami biało czerwonymi we wzorki.
Bb świetnie się prowadzi, to muszę mu przyznać, się sporo rzeczy nas wkurza. Maclaren jest taki sobie, w porównaniu do  Bb gorzej się prowadzi, tłucze się jak każda parasolka, no i jest długi po złożeniu. Do tego mój mąż go niecierpi ;) Z bbu będę sprzedawała tez maxi coś cabrio czerwony.
ja bylam bardzo zadowolona z maclarena xlr i żałuję że nie ma opcji gondoli do niego. Na pewno kupie go znowu jako parasolkę.

Dodany tekst: 05 Sty 2014, 18:09:59

https://www.google.pl/search?q=bugaboo+cameleon&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=aZHJUoDSKofIhAfIq4D4Dw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1333&bih=591#facrc=_&imgdii=_&imgrc=nGMk6cFkwOG4DM%3A%3BApS23w9uMcyL6M%3Bhttp%253A%252F%252Fimg01.tablica.pl%252Fimages_tablicapl%252F102015407_2_644x461_wozek-bugaboo-cameleon-dodaj-zdjecia.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Ftablica.pl%252Foferta%252Fwozek-bugaboo-cameleon-ID3WwWn.html%3B615%3B461
mobka taki ?

konwalia

A to ja wole pełną budę, bo w deszczu i tak nie spaceruję w sumie, wiec częściej zastępowała mi parasolkę niż folię