Spacerowki/parasolki

Zaczęty przez siog, 24 Mar 2010, 11:26:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Baby jogger City mini zamiast typowej parasolki, świetny hest

golinda


konwalia

Ja mam tempo, nie lubię bardzo, trzymam w aucie jako podwiezdupke na 2minuty

cumberland

#1153
Cytat: feeling.good w 09 Cze 2013, 20:02:37
cumberland jak czesto chcecie z tej parasolki korzystac?

na wsi chcemy ją mieć bo pakowanie się na weekendy z mutsy=zawalenie całego bagażnika ;D
no i wiadomo jak już będzie jakaś to do samolotu wakacyjnie też z nią zamiast mutsy

Dodany tekst: 09 Cze 2013, 19:38:14

Cytat: konwalia w 09 Cze 2013, 21:08:53Baby jogger City mini

konwalia, myślę o czymś tanim ;) i raczej sporadycznym




Dodany tekst: 09 Cze 2013, 20:39:47

i ponawiam pytanie o tego quinny zappa
na allegro chodzą w okolicy 150? to jest parasolka? czy nie? miał ktoś?

konwalia a o tym ninbo coś wiesz?

konwalia

Ale tylko zapp xxtra jak juz, a tego nie kupisz za 150
cybex nie jest tani ;) bjcm sprzedasz ze strata 200zl i to jest mega funkcjonalny wózek
Zresztą dobra parasolka typu xlr jest cholernie długa i też zajmie kawał bagażnika

Kasia

#1155
Zapp się chyba nie rozkłada na plasko czy prawie plasko.
A to jest info wada dyskwalifikujaca całkowicie wózek.


Dodany tekst: 09 Cze 2013, 21:03:27

Pomysl ile czasu będziesz używała tego wózka. Bo jak dłużej i codziennie to lepiej lepszy droższy kupić. A jak tylko na wakacje i sporadycznie raz na jakiś czas to te tańsze wystarcza.
Ja pipi kupiłam za 90zl już z przesyłka a sprzedalam za 120 czy 150zl.
Był używany sporadycznie, nie popsuł się.
Ja w ogóle parasolek nie lubię ale ten wózek jeszcze jakoś zdzierzylam :)

konwalia

#1156
Zapp się nie rozkłada, xtra juz pochyla, bo to kubełek

Dodany tekst: 09 Cze 2013, 21:36:41

Taki zapp zwykły to fajna podwiezdupka dla dwulatka co nie sypia juz w wózku
ale hak to na być wózek ba wyjazdy, to nie bardzo
Quest jest fajny, ale juz nie tani, pliko też całkiem
Naprawdę do użytkowania więcej bralabym tylko bjcm, choćby ze względu na genialne składanie i pelna rączkę, świetne prowadzenie jedną ręką

Kasia

Cytat: konwalia w 09 Cze 2013, 22:07:30Quest jest fajny, ale juz nie tani,
nie jest fajny, nie rozkłada się na prawie płasko, coś tam oparcie się obniza ale tylko trochę bo tam z tyłu ta poprzeczka blokujaca jest, dla małego dziecka niewygodny jest, chyba podnóżka nie ma itd
szwagier kupił, mimo iz im mówiłam aby nie brali że to bubel jest, po dwóch tygodniach go sprzedali i XT albo xlra kupili :D

ishka82

ja jak zawsze polecam espiro magic lub podróbki, czyli np. lirę (my mamy) :) fajny, wygodny, rozkłada się na płasko i składa w kostkę wygodną do przewożenia w bagażniku :)
swoją drogą nie pamiętam, kiedy ostatnio wózka używałam ;D chyba weźmiemy go na wakacje, a później sprzedam :)

elve

ishka ja nadal go lubię, właśnie Agata się do niego przesiada

cumberland

czyli pipi raczej dupa z tego co piszecie
a o tych koochi nikt nic?

Kasia

#1161
Cytat: doda w 10 Cze 2013, 13:05:58cumber, no Kasia była zadowolona. trudno powiedzieć..

ale ja go często nie uzywałam :) tylko na wakacjach i sporadycznie w Warszawie

jakbym miała kupowac wózek na częste uzywanie to bym pewnie maclarena kupiła
ale u mnie najpierw stokke był w uzytku i nie potrzebowałałam go zastępować parasolką a potem w wieku ca 2 lat Michał wypiął się na jakikolwiek wózek

ja wiedziałam że u mnie parasolka to tylko na sporadyczne wyjścia ;) dlatego kupiłam tanią
i pipi sprawdził się rewelacyjnie

a z tego co widzę to na intensywne uzytkowanie się nie nadaje, ty narzekasz, golinda narzeka, ddu chyba też się popsuł

Dodany tekst: 10 Cze 2013, 12:15:30

naprawdę jak go sprzedawałam to on był jak nowy, dziewczyna aż piszczała z radosci jak go kupowała, bo sprawdzała wszystko i naprawdę on był ok :d

jestynka

Cytat: Kasia w 09 Cze 2013, 19:52:46Jeżeli maclaren to guesta od razy odrzuc wink to szmelc niepraktyczny jes

dlaczego?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

no pisałam, dla mnie to bardzo niepraktyczny wózek
nie rozkłada się ani na płasko ani na prawie płasko, tylko troche się pochyla
nie ma ruchomego  podnóżka
te dwie sprawy dyskwalifikują dla mnie wózek

naprawdę tani pipi był bardziej funkcjonalny

na zdjęciu zaznaczyłam poprzeczkę uniemozliwiajacą rozłożenie oparcia do korzystnej pozycji
oraz podnóżek, który, przynajmniej w wózku szwagra, nie miał w ogóle mozliwości podniesienie do poziomu oparcia, tak jak ten model maclarena
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: elve w 10 Cze 2013, 10:33:41
ishka ja nadal go lubię, właśnie Agata się do niego przesiada
:)

konwalia

Moje tempo czyli następca pipi ciężko się prowadzi i kolka w galerii się blokują przy skręcaniu czasem

golinda

Cytat: Kasia w 10 Cze 2013, 15:16:36naprawdę tani pipi był bardziej funkcjonalny

z założenia tak, tu przyznam Kaśce rację
i może nawet jako wózek raz na jakiś czas jest ok
nasz był często (nadal jest) używany i to nie jest dobry wózek jakościowo


Kasia

golinda ten quest jest naprawdę gorszy i jakościowo i funkcjonalnie
bo funkcjonalnie to pipi był rewelacyjny naprawdę
u mnie nie był często używany więc jak go sprzedawałam to był dalej w idealnym stanie


dla mnie ten quest to w ogóle jakas porażka maclarenowa, chociaż nie, oni jeszcze jakies inne gówno mają, gorsze od tego questa ;)
jakiś taki
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

no to jest wózek do wożenia misiów chyba :D

feeling.good

pipi na sporadyczne używanie jest naprawdę super. Może nie prowadzi się jak marzenie, ale jest bardzo funkcjonalny.
Jesli wózek ma być często używany, to na pewno warto zainwestować w coś lepszego. Ja Maclarena kocham ogromnie. Uważam, że to jedne z najlepiej wydanych pieniędzy.


malybob

Ja do nieczestego uzytkowania polecam M&P Swirl - na allegro kupilam poekspozycyjnego za nieduza kwote i jest naprawde ok.

rilla

Cytat: ishka82 w 10 Cze 2013, 10:20:04
ja jak zawsze polecam espiro magic lub podróbki, czyli np. lirę (my mamy) :) fajny, wygodny, rozkłada się na płasko i składa w kostkę wygodną do przewożenia w bagażniku :)
swoją drogą nie pamiętam, kiedy ostatnio wózka używałam ;iD chyba weźmiemy go na wakacje, a później sprzedam :)
ją też polecam, chociaż ją właśnie kupilam jakiś.tani baby design bo espiro nie stresuje bozenka 16 kg trzylatka i sprzętu na plaze

cumberland

Cytat: malybob w 10 Cze 2013, 18:09:19Ja do nieczestego uzytkowania polecam M&P Swirl - na allegro kupilam poekspozycyjnego za nieduza kwote i jest naprawde ok.

no właśnie miałam o niego pytać, bo tez je widzę właśnie na allegro
te kółka mnie trochę martwią, ok się prowadzi?

i jak z rozkładaniem, całkiem się rozkłada siedzisko?

ziuta

cumberland, ja kupilam pipi na wakacje i na takie sporadyczne uzytkowanie imo jest ok, ale jak zaczelismy go eksploatowac mocniej to koszmarnie sie rozskrzypial, dodatkowo wkurzal mnie brak mozliwosci prowadzenia jedna reka
na nastepne wakacje kupilismy espiro magic i wg mnie ten wozek ma wszystko czego potrzeba w lekkiej spacerowce, latwo sie prowadzi, swietnie sklada (lepiej niz parasolka), rozklada na plasko, ma fajna budke, rozkladany podnozek, odpinany i odginany palak, itd.
przy malej na pewno nie bede juz wyciagac tego pipi, tylko od razu uruchomie espiro magic

malybob

Cytat: cumberland w 11 Cze 2013, 10:31:17
no właśnie miałam o niego pytać, bo tez je widzę właśnie na allegro
te kółka mnie trochę martwią, ok się prowadzi?

i jak z rozkładaniem, całkiem się rozkłada siedzisko?


Na prowadzenie nie narzekam, chociaz wiadomo nie ma porownania do "normalnego" wozka. Rozklada sie na prawie plasko, a moze nawet i plasko, ale plecki nie sa usztywniane (tz. niby sa ale w kilku czesciach, wiec bardziej nazwalabym to wglebieniem niz plaska powierzchnia). Mojej corci wygodnie sie w nim spi.