Spacerowki/parasolki

Zaczęty przez siog, 24 Mar 2010, 11:26:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

Ja noworodka do spacerowki bym nei wlozyla, nawet do maclarena, bo tam nie ma materacyka zadnego. Ale na 99% nei używałabym  już teraz spacerównki z wózka wielofunkcyjnego, tylko z gondoli od razu do maclarena bym przełożyła.

jestynka

ja miałam wózek wielofunkcyjny na wysokości spacerówki i w nim materacyka tez nie było (wogóle w tych wielofunkcyjnych są?)
z resztą ja się na spacery w połowie stycznia nie nastawiam ;) b. nie lubię łazić gdy jest mróz
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Jestynka, no w gondoli masz materacyk. A maclaren ma plecy na plastiku robione i tam miekkiego nic nei ma. Ja nei widze noworodka od razu w takiej spacerowie.

jestynka

Cytat: mobka w 29 Cze 2012, 19:12:05Jestynka, no w gondoli masz materacyk

w klasycznej to wiem,że jest,ale w tym wielofunkcyjnym jest?
jak sobie policzyłam ile mrozu przede mną to na ðłuższy spacer pójdziemy jak bedzie miało dwa miesiące :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

No jak dla mnei gondola jest czescia wozka wielofunkcyjnego, wiec nie bardzo wiem o czym mowisz :D

jestynka

Cytat: mobka w 29 Cze 2012, 18:29:43
No jak dla mnei gondola jest czescia wozka wielofunkcyjnego, wiec nie bardzo wiem o czym mowisz :D

dobra już wiem bo mi sie pokiciało ;)
utworzyłam sobie 3 kategorie wózków : z gondolą zdejmowaną, wielofunkcyjny czyli wielka terenówka ktorą można ulozyc na płasko z gadżetami dla noworodka i byc terenową spacerówką i spacerówki/parasolki
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

ja sobie nie wyobrażam noworodka w spacerówce/parasolce nawet maclarenie.

fasolka1980

no ja tez nie. TYm bardziej w zimie.

errata

moja sąsiadka swoje trzecie dziecko woziła/wozi (jej córka jest o dwa miesiące młodsza od mojej Ani) w takim wózku jakby parasolka, ale bardziej spacerówka (nie wiem, jak to inaczej określić)
I jakoś mi to dziecko tam dziwnie wyglądało. Miałam wrażenie, że zaraz się z tego wyśliźnie i wyleci. Dziecko też non stop przodem do świata, a nie mamy (czy innej osoby)

Inna sąsiadka za to miała normalną spacerówkę, ale nie miała gondoli tylko takie przedłużenie do spacerówki, i to już o wiele lepiej wyglądało.

Ja coraz częściej używam maclarena, ale jednak nadal lubię bardziej teutonie i na zakupy jest lepsza, bo do kosza można dużo załadować (chyba nawet do 50 kg)

mobka

Cytat: errata w 30 Cze 2012, 00:30:52Ja coraz częściej używam maclarena, ale jednak nadal lubię bardziej teutonie i
Nie zartuj! Dla mnei spacerowka w teutonii byla najwieksza porazka :D

jestynka

Cytat: errata w 30 Cze 2012, 00:30:52ale jednak nadal lubię bardziej teutonie i na zakupy jest lepsza, bo do kosza można dużo załadować (chyba nawet do 50 kg)
Cytat: mobka w 30 Cze 2012, 18:03:17
Nie zartuj! Dla mnei spacerowka w teutonii byla najwieksza porazka :D

ha ha i komu wierzyć? :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

ja też lubilam moją teutonię.

mobka

Cytat: zuzia w 30 Cze 2012, 23:27:15
ja też lubilam moją teutonię.
Ale errata akurat ma tez cosmo. A iMO ze wzgledu na maly rozstaw kol i osi zle sie prowadzi na nierownych (pochylych) chodnikach. Mocno trzeba bylo kontrowac. I zle sie podbija na kraweznikach, wlasnei ze wzgl, na maly rozstaw osi ;D Szczegolnie jak dziecko twarza do rodzica siedzialo.
No ale cos za cos - miescila sie do mikro bagaznika i przez bramki przy kasach w marketach bez problemu przejezdzala ;D

zuzia

mój Mistral S też przejeżdżał :)

errata

Cytat: mobka w 30 Cze 2012, 18:03:17
Nie zartuj! Dla mnei spacerowka w teutonii byla najwieksza porazka :D

nie mam takich problemów z teutonia, a Ania w niej nadal jeździ przodem do mnie ;D
Dobrze mi się ją prowadzi po krawężnikach, w ogóle nie mam się tutaj do czego doczepić. Jedno, co mnie drażniło to to składanie, jak jechałam na zakupy. Ale tego maclaren nie rozwiązał do końca, bo to jednak nie jest parasolka, ale przynajmniej jednym ruchem się składa :)

bozena.dp

moim zdaniem mclaren jest parasolką

dla mnie parasolka to każdy wózek który składa się w długą laskę -wiecie o co chodzi?
a każdy wózek który składa się inaczej to spacerówka
to moja rozumienie tematu :P

abkasia

Maclaren to jest parasolka ;)

konwalia

#1117
jestynka na twoim miejscu kupiłabym tanią używaną gondolę a potem spacerówkę
czy parasolkę czy coś pośredniego jak wolisz(skoro nie "terenowa")

zamiast maclarena wolałabym baby joggera city mini ;) tańszy i super się składa

jak chcesz parasolkę, to peg perego ma wg mnie ciekawe parasolki(i tańsze niż mac)

co do wożenia w spacerówce, to do mnie tzw miękka gondola wizualnie nie przemawia :D

Dodany tekst: 01 Lip 2012, 22:39:46

tak, mac to parasolka

mobka

Cytat: konwalia w 01 Lip 2012, 23:39:02jak chcesz parasolkę, to peg perego ma wg mnie ciekawe parasolki(i tańsze niż mac)
ALe sprzedac uzywana trudniej. Dla mnei zakup maclarena byl podyktowany tym, ze najmneij na nim strace ;D Jak chcialam kupic uzywanego, to ceny byly takie, ze mi sie nie oplacalo ;D

konwalia

mobka to fakt
ja będę sprzedawała m&p tempo, wożę w aucie i tylko jest podwieźdupką np do lekarza, bo wolę pełną rączkę

P. walczy ze mną, bo nie chce 3kołowca, ale elite za mną chodzi i byłby w stanie być jedynym wózkiem(też mało traci)

errata

no maclaren jest parasolką, ale mam wrażenie że jest większy od standardowych parasolek (też mi to słowo nie pasuje) Ale możliwe, że mi się tylko wydaje, że inne składają się do mniejszych rozmiarów ;D

mobka

Cytat: konwalia w 01 Lip 2012, 22:45:47
mobka to fakt
ja będę sprzedawała m&p tempo, wożę w aucie i tylko jest podwieźdupką np do lekarza, bo wolę pełną rączkę

P. walczy ze mną, bo nie chce 3kołowca, ale elite za mną chodzi i byłby w stanie być jedynym wózkiem(też mało traci)

A ja myslalam, ze ty kupilas w koncu tego mini joggera :)

konwalia

#1122
Cytat: mobka w 01 Lip 2012, 22:53:59
A ja myslalam, ze ty kupilas w koncu tego mini joggera :)

nie kupiłam, połasiłam się na navingtona scoonera, teraz mam nowe siedzisko i stelaż po walce z serwisem i pójdzie na all z resztą nabytków

Dodany tekst: 01 Lip 2012, 22:59:41

i u mnie problemem trochę jest anty nastawienie P. na trójkołowce, a on sporo z Dagą wychodzi(nawet czasem więcej, bo ja celowe spacery raczej mam)

mobka

#1123
Moja szwagierka bedzie teraz testowac Mutsy Evo, z reszta sama ja namowilam, bo moim zdaniem ma niezle parametry w stosunku do ceny. CIekawe jak jej sie bedzie sprawdzal.

Dodany tekst: 01 Lip 2012, 23:01:00

No ale to bardziej na watek wozkowy :D

jestynka

#1124
Cytat: mobka w 01 Lip 2012, 23:40:31Jak chcialam kupic uzywanego, to ceny byly takie, ze mi sie nie oplacalo Grin

kurcze! jak ostatnio patrzyłam na allegro to uzywany mac ten dla noworodka był za 600 ,a nowy prawie 15000.
To sie nie opłaca używanego?

Dodany tekst: 02 Lip 2012, 07:14:26

Cytat: konwalia w 01 Lip 2012, 23:39:02zamiast maclarena wolałabym baby joggera city mini wink tańszy i super się składa

jak chcesz parasolkę, to peg perego ma wg mnie ciekawe parasolki

konwalia dzięki za namiar na mini wink,niestety póki co używany ktoś sprzedaje za 700 zł i ma jakąś wadę :padam:
co do peg perego moja kolezanka była strasznie z niego niezadowolona.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login