cena zaproszen za sztuke

Zaczęty przez elizapj, 26 Wrz 2007, 22:55:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

z ciekawosci pytam, ile placilyscie za zaproszenia?
ja dostalam wczoraj pierwsza wycene 3,04 za sztuke (wchodzi zaproszenie, wkladka, koperta).
a Wy?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

4,10 zł z pełnym nadrukiem i personalizacją, na kopertach też. Żadnych dodatkowych opłat, wysyłka gratis.
Imagine there is no hate

elizapj

inkage, a masz moze fotke swoich? tzn nie musi byc widac calej tresci etc...chodzi mi tylko o porownanie "skomplikowania" wzoru:) bo moze roznice w cenach wynikaja wlasnie z tego co tam na nich jest, tloczenia, grafika, kolory, etc..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

agad16

Inka miała zaproszenia z Printko www.printko.pl o ile dobrze pamiętam to wzór nr 26.  
Ja za moje - wzrór nr 2 płaciłam 2,50 zł - zaproszenia z kopertami i pełną personalizacją. Wysyłka była gratis.

inkageo

Imagine there is no hate

kamelia04.08.2007

3,95 zł za sztukę z kopertą, z nadrukiem, ale bez personalizacji.
Personalizowaliśmy sami długopisem na kopercie
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

marax

moj M sprzedaje zaproszenia ma teraz bardzo ladne  :-x (ale ejstem na niego zla bo jak ja rozdawalm zaproszenia to mial same brzydkie) na papierze czerpanym sprowadzane z syrii

zuzia

ja płaciłam 2,50 bez personalizacji (bo nie chciałam), z kopertą i wkładką odnośnie kwiatów.

mroczna_dama

4,5 z drukiem w Kobisie na Nowym Świecie w Warszawie. Robiłam też u nich winietki (1,8/szt). Bardzo sobie chwalękontakty z tą firmą- profesjonalni i dla klienta zrobią wszystko:D

zuzia

Cytat: "mroczna_dama"Robiłam też u nich winietki (1,8/szt)

moje winietki na papierze identycznym jak na zaproszeniu kosztowały 0,5 zł/szt. Prinkto też ma w takiej cenie tylko trzeba wcześniej zarezerwować termin.

elizapj

Cytat: "mroczna_dama"Kobisie na Nowym Świecie w Warszawie. Robiłam też u nich winietki (1,8/szt). Bardzo sobie chwalękontakty z tą firmą
o ja tez wlasnie mam wycene z Kobisu:)!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Damwid

Dziewczyny jak się wybiera w tej firmie Printko??trzeba zamówić katalog do domu?

inkageo

Na ich stronie można zamówić darmową próbkę jednego wzoru.
Imagine there is no hate

Damwid

Dzięki inkageo, wysłałam maila z zamówieniem, ale zapytałam tez o katalog jakis;-)) a co?;-))oczywiście myślę sobie jeszcze ze może sami zroimy zeby uciąć koszty;-))ale tak mniej więcej orientujecie się ile kosztują zaproszenia (całość wraz z wydrukowanymi danymi gości) na 120 osob;-))ja liczyłam ze gdzies 600 zł zmieszczę się;-))dzięki pozdrawam

inkageo

Ceny printko są na stronie, to nie jest duży koszt. Moja przyjaciółka robiła zaproszenia sama i sporo ją to kosztowało, bo dużo papieru i tuszu znarnowała zanim doszła do wprawy. Ponieważ wydruk był kolorowy to kilka kałamaży do drukarki poszło, a tańsze zamienniki nie tak jej drukowały jak chciała, w końcu kupiła oryginały i duuużo łącznie ją ta domowa produkcja kosztowała..
Imagine there is no hate

asik801

Ja też miałam z Printko, te same co Inkageo tylko podkładka brązowa. Zaproszenia mają piękne, obsługa profesjonalna:) Dostawa szybko, cena 4,10 (przesyłka gratis) z personalizacją w środku, na kopercie. Polecam!!!

anik

Mi się podobają zaproszenia z Cartalii
www.cartalia.com.pl/zaproszenia
Też wysyłąją bezpłatne próbki

kalwa

ja zamawiałam na allegro 1,8 lub 1,9 za sztukę ze wszystkimi bajerami. zaproszenia bardzo się gością podobały :) cóż wybraliśmy najlepsze w cenie na jaką było nas stać, choć mi marzyły się inne, ale cena była powalajaca :(
w razie co mogę podesłać namiary i zdjęcia moich

Majeczka

url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Damwid

Ok dziewczyny proponuję wrzucać wszelkie namiary tj.miejsca, strony internetowe   gdzie tak jak np. w printko można zamówić zaproszenia.
Ja np byłam z sklepie na jatkacWrocław , zaproszenie piękne ale wyszło ok 5-7 zł za jedno!!!!razem z nadrukiem;-))

Twojciech83

#20
cena zależy od firmy/techniki wykonania.
Można nawet zamówić zaproszenia drewniane kolorowe :)

Kaisi

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Cena może zależeć od wielu czynników.

Sansa

Ceny wahają się zwykle od 1.5 zł w górę. Maksymalną trudno podać, bo to zależy od wielu czynników.