Barman - jak myslicie?

Zaczęty przez ami, 17 Mar 2010, 02:14:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ami

Czy spotkała sie ktoraś z Was z barmanem na weselu? Ostatnio usłyszałam o takim pomysle a ze na sali weselnej mamy dosc ladny barek ( http://przyjecia.uprzewoznika.pl/21.jpg.html ) zaczelam sie zastanawiac. Nie interesuja mnie zadne pokazy, tylko mysle o osobie, ktora by robila drinki. Jak myslicie warto? Cieszy sie takie cos powodzeniem na weselach?

claridad

my mieliśmy barmankę. Zwlaszcza wsród młodzieży drinki cieszyły sie sporym powodzeniem. Dla mnie osobiście jest ot fajna alternatywa. Wódki nie lubię, wino i owszem, ale za szybko się nim upijam plus nie każde wino smakuje, a taką pinacoladą to nigdy nie pogardzę :)

marlen_ka

pomysł sam w sobie jest super, u nas barman opiekował sie całym barem- robił drinki, nalewał piwo i wino. Bar cieszył sie duzym powodzeniem, ciagle sie ktos przy nim krecił.
Jesli masz taka mozliwosc, to mysle, ze to bedzie na pewno trafiony pomysł :)

Natalinka

Bardzo fajny pomysł z Barmanem. My organizujemy open bar z barmanem do dyspozycji. Zapłaciliśmy już zaliczkę, alkohol nasz. Degustacja twórczości również była i byliśmy bardzo zadowoleni:)

WiśniowaPanna

Niektóre sale weselne oferują wynajęcie również usług barmana, więc warto o to zapytać przy wynajmowaniu sali. Według mnie to doskonała opcja, bo nie każdy ma ochotę pić czystą, a takie nietuzinkowe drinki na pewno urozmaicą zabawę.

pajacyk

To jest moim zdaniem naprawdę fajny pomysł.
Zawsze to jakaś atrakcja i odmiana w porównaniu do tradycyjnych wesel

Natalia123

Współczesne wesela charakteryzują ciekawe atrakcje, zaplanowane dla gości, którzy w tym szczególnym dniu towarzyszą nam jako świadkowie wyznania i przyrzeczenia przed Bogiem miłości dwojga ludzi. Aby goście dobrze się bawili zaproponuję Wam mobilny bar z profesjonalnym sprzętem i fachową obsługą barmańską.
Barniańka to idealne rozwiązanie dla umilenia zabawy gościom weselnym, które oferuje zjawiskowy mobilny bar, kruszarkę do lodu, kolorowe słomki, profesjonalne szkło i wiele innych sprzętów oraz gadżetów. Moi goście byli zachwyceni obsługą i wyglądem serwowanych drinków, dlatego polecam Wam taką atrkację i gwarantuję, że i Wasi bliscy długo nie zapomną tego magicznego wieczoru!

Podaje kontakt dla zainteresowanych: kontakt@barnianka.pl

wrobelek0403

rozumiem, ze jak slub cywilny, a panstwo mlodzi ateisci, to juz barman nie przysługuje?? ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sobczak-aska

my nie zdecydowaliśmy się na barmana, jestem zdania ze odpowiedni alkohol będzie na stole i na szwedzie :)

Sansa

Byłam na dwóch weselach, gdzie zostali zaproszeni barmani. I powiem, że ich drinki cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem:)

Maylena

Nigdy nie próbowałam takich drinków, więc nie chcę się wypowiadać. ALe według mnie, warto coś takiego wypróbować.

selka

#11
Mieliśmy taki bar a na nim: wina czerwone, biale, bezalkoholowe, rum brazowy i bialy, wodka, jaggermeister, gin, whiskey i dodatki w postaci softów, lód, świeże owoce i mięta :)

Od siebie mogę polecić również to miejsce:
https://amarone.pl/

Można kupić tam liczne alkohole do zrobienia na miejscu drinków dla gości :)

hit39

Odpowiednie atrakcje na wesele sprawią, że będzie ono udane i na długo stworzy wspomnienia dla Twoich gości. Ja zamierzam zainwestować w fotobudkę. Znajomi mieli i ciągle była oblegana! Pod adresem: https://hulaj-dusza.com/fotobudka-360-wroclaw/ już znalazłam ofertę takiej w mojej okolicy.