Dziewczyny pomocy!

Zaczęty przez alize, 13 Mar 2010, 21:18:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Helena

#100
alize

wrzuce zapytanie po znajomych czy maja kogos sprawdzonego a malowac się w Toruniu czy w Człuchowie będziesz?

Dodany tekst: 01 Paź 2010, 10:15:16

taki makijaż Magda ostatnio robiła w sumie też fajny i pasowałby tobie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sobieska

Człuchów, to może do Bydg byś podjęchala na makijaż, mam tam fajną dziewczyne- Monika Madaj się nazywa- polecam!

Helena

do Bydgoszczy niedaleko faktycznie
i jest tam tez taka pani
http://www.makeup-style.pl/
podobno swietnie maluje

alize


Słysząłam o Madaj, moja kumpelka u niej się czesze i makijażuje, ale będzie kłopot z transportem, bo my jeszcze nie jesteśmy zmotoryzowani. Poza tym wioze już fryzjerkę z Torunia do Człuchowa, zgrać to jeszcze z makijażystką z Bydgoszcyz...? Może być cięzko. Ten makijaż powyżej śliczny (!). Ciut za jasny dla mnie, nie jestem blondynką. Oczy bardzo ładnie zrobione.

magoo

alize nie jestem specjalistka, ale zawsze mi sie wydawalo, ze taka pani to sama dojedzie  :hmm:

alize

#105
 
  Ale nieźle sobie za to policzy. Madaj za dojazd do Torunia (40 km) z Bydgoszczy liczy 40 zł. Przebija nawet wodzireja, który za kilometr liczy ustawowe 0,89 zł. ;)
   

Dodany tekst: 01 Paź 2010, 23:32:26


  Generalnie, ciesze się, że wiem co ma mi "kosmetyczka" zrobić. Ma być naturalnie - ten, który Helena wrzuciła jest bardzo ładniutki. Oczka znakomicie poprowadzone.
  Z ciekawości spojrzałam dzisiaj na makijaż mojej kumpelki, którą robiła dziewczyna, do której się dwa dni temu zapisałam. Wygląda bardzo ładnie :). Naturalnie i świeżo, bez żadnych wygibasów kolorystycznych.

Dodany tekst: 02 Paź 2010, 00:42:31

Kłopocik to ja mam teraz z sukienką poprawinową. Kupiłam czarną, zwiewną sukienkę w H&M, przed kolana. Falbanka u góry (dekolt w szpic obszyty falbanką - fajny patent) mocno ściśnięta w pasie cieńkim paskiem. Żeby to trochę rozświetlić chciałam pokombinowac z paskiem i wrzucić fajne butki do tego - jakiś kolor.
No i klops. Dramat - szerokie pasy odpadają, bo zabijają tę sukienkę. Próbowałam z szarym cienkim, ale wygląda źle. Czerowny jest banalny. Generlanie przydałby się jakiś jasy kolor, ale żaden srebrzysty bo będzie zbyt wieczorowo, a to przecież poprawiny. Fajnie wyglądał srebrzysty fiolet, tylko jakiś przekombinowany był ten pasek.
  Chyba potrzebuję ratunku, Calljjaaaa pomocccyyy ;). Jeśli coś przychodzi Wam do głowy piszcie.

callja

Cytat: alize w 02 Paź 2010, 00:28:31

  Calljjaaaa pomocccyyy ;)

obecna, już przy tablicy ;)

A może w pasie po prostu cienka atłasowa wstążeczka?? związana  na niedużą kokardkę albo spięta maleńką broszką... z kolorów to "widzi mi się" albo pudrowy, przybrudzony róż, albo... intensywny turkus :) Może też być wlaśnie taki zszarzały, niezbyt ciemny fiolet. Zimom ładnie w takich kolorkach :) Do tego dobierz coś w uszy, plus może właśnie butki, albo raczej - cienkie rajstopy?? Na pewno łatwiejsze są do znalezienia + szybkiego zakupienia niż buty, a sporo firm z Gattą na czele ma teraz palety kolorów bardzo szerokie.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

alize


Callja, jesteś boska
:D. Też przeszedł mi przez głowę wstążkowy pomysł. Wyruszam na poszukiwania paskowo - wstążkowe, dam potem znać co i jak.
Dzięki, dzięki, dzięki :D

aniak1211

I ja pomyslalam o wstazkowym pasku :)
Callja dobrze pisze :)
Kolorowe rajstopy,cos w uszy i bedzie ok :)

Helena

dostałam taki namiar na wizażystkę
żona tez z branży i była zadowolona z usług Studio Saba tj. blisko teatru

:)

callja

Cytat: alize w 02 Paź 2010, 11:31:35Wyruszam na poszukiwania paskowo - wstążkowe

Z doświadczenia poszukiwaczki - łatwiej dopasować wstążeczkę do już zakupionych kolorowych rajstop, niż odwrotnie ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

alize

 Dziewuszki, postanowiłam najpierw poszukać do poprawinowej sukienki butów, a potem zabrać się za wstążkę.
Buty wczoraj zdobyłam. Naszukałam się solidnie, bo teraz w sklepach królują tylko zimówki, innych niż kozaki nikt nie sprowadza....Teraz dobiorę sobie jakąś wstążeczkę, albo zostanę przy starym paseczku, bo jest też ładny.
Butki wrzucam tu:

Byłam tez u florystki, która doradziła mi jaki bukiet zrobić i z czego - wybrałyśmy śnieżnobiałe eustomy - wiązankę luźną, małą. Bukiet będzie miał srebrne dodatki, tak jak biżu.

Zostaję tez przy makijazu naturalnym, z podkreślonymi mocniej oczami.
Ech, dopinamy szczegóły, robimy fajną księgę gości - zamiast pustych stron w księdze gości do białej szkatkułi włożymy karteczki z początkami zdań, co by goście mieli łatwiej ;):
 
Robimy też prezenciol dla rodziców - nieobiektywny album zdjęć z najwspanialszymi chwilami z naszego życia - zdjęcia będą pretekstem do krótkich wspominek jak zapamiętalisy uwieczniony na fotografii moment. Zacznie się fotką rodziców, skończy naszym narzeczeństwem.
Ech zostały DWA TYGODNIE!!!
 

alize

#112

  Cześć dziewczyny!
  Trochę zabrało mi przejście od ślubu i wesela do relacji okołoślubnej ;). Ale do rzeczy. Ślub był cudny, wesele rewelka. W życiu nie byłam na tak dobrej imprezie ;).
  Połączenie wodzireja i dobrego zespołu (Strusie 4 - są naprawdę nieźli) była pomysłem po stokroć trafionym. Chłopaki nie pozwolili gościom zejść z parkietu. Pytania gości: ile zabrało Wam przygotowanie takiego wesela? były chyba najlepszym z możliwych komplementów :)

  Moja fryzjerka z Torunia spisała się na medal. Suknia okazała się cudownie wygodna, buty także. Makijaż, robiony właściwie na wariata, bo przecież szukałam sensownej kosmetyczki naprawdę długo i wytrwale, "leżał" znakomicie. Bukiet z białej eustomy do srebra pasował jak ulał.

  Zresztą oceńcie same:


  Poza tym było kilka niespodzianek, które rozłożyły nas na łopatki -  wino wprost z hiszpańskiej bodegi, które przysłał nam nasz hiszpański przyjaciel oraz specjalne błogosławieństwo od Benedykta XVI prosto z Rzymu, które przyjechało wraz z naszym księdzem. Nigdy świętoszkami nie byliśmy, tym bardziej przed ślubem ;), taki prezent to chyba duży kredyt zaufania od tego na górze ;). Oprawimy, powiesimy i będziemy przestrzegać wszystkich przykazań ;).

  Cóż jeszcze? Dziewczyny, przygotowania i cą tą plątanina przedślubna była tego warta. Opłaciłam to wszakże ostrym przeziębieniem, ale przeżycie jest niezapomniane.
 
Ach, i jeszcze miesiąc miodowy - Praga, którą gdzieś w międzyczasie zaplanowaliśmy ostatecznie nie wypaliła, bo pogoda była paskudna - deszcz, plucha, zimno. Odbijamy sobie wiosną :).
Dziewczyny dziękuję Wam za wsparcie i za pomoc i za porady. Bez Was nie udało by się

Dodany tekst: 30 Lis 2010, 20:41:36



Dodany tekst: 30 Lis 2010, 20:42:48


zuzia

alize
gratulacje!
ślicznie wyglądałaś :)

callja

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /



vobi

alize, gratuluje! Slicznie wygladalas :) I ostatnie zdjecie super!  :thumbup:

emcia


niewiemjaka

alize serdeczne gratulacje  :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: ślicznie wyglądaliście! ostatnie zdjęcie the best :D :D :D

Kasia

alize gratuluję  :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy:

pięknie i radośnie!

aniak1211

alize
Pieknie:)
Ale ja chce wiecej zdjec;)
Wszystkiego najlepszego :daisy:

effik

gratulacje i wiele szczęścia życzę :) :daisy:

Helena

alize pieknie wyglądałas , gratulacje !

alize


  Dzięki dziewczyny:). Wrzucam jeszcze jedną fotkę ;), na pewno Wam się spodoba.