a co jesli trzeba zalozyc rajstopy?

Zaczęty przez mayagaramond, 07 Mar 2010, 22:45:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Być może. Ale dosyć łatwo się opalam..hmm..
Imagine there is no hate

justynaaaa2

Bo jego trzeba dość mocno rozsmarowywać
Dobrze wcześniej zrobić porządny peeling i mieć nawilżoną skórę wtedy się ładnie nakłada ale nie balsamować nóg bezpośrednio prze
I psikaj na balkonie żeby ci się podłoga nie pobrudziła ;)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: justynaaaa2 w 07 Lip 2015, 15:53:25I psikaj na balkonie żeby ci się podłoga nie pobrudziła
podloga na balkonie sie nie brudzi? :D

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

Ja mam teraz z lirene,  poprzednio te tanie z douglasa i były ok, Wróbel ja nakładam balsam i używam ciemne, pożyczę na próbę jak chcesz

justynaaaa2

#129
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 07 Lip 2015, 16:15:28
podloga na balkonie sie nie brudzi? :D

:D no skrót myślowy ;) podłogę można zmyć ale gdyby prysnęło na kanapę czy ścianę to już gorzej
Mi balkonu nie było szkoda bo mam płytki i ścianę w kolorze rajstop więc co nie zmyłam to i tak nie widać ;)
najlepiej psikać na trawie albo na chodniku :D

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: justynaaaa2 w 07 Lip 2015, 19:00:47no skrót myślowy  podłogę można zmyć ale gdyby prysnęło na kanapę czy ścianę to już gorzej
a to ja myslalam, ze w ten sposob oszczedzasz plytki lazienkowe lol bo mi do glowy by nie przyszlo robic to poza lazienka w ogole ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Imagine there is no hate

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

o matko, wnne musiałam myc :D :D


laski, szybkiej pomocy potrzebuje. zrobiłam dzis na próbe i dopiero po wyjściu na dwór było widac, ze mam jedną nogę ciemniejszą od drugiej :knuje: Jak sobie radzicie z równomiernością??? Mam spray z Lirene i w sumie to nie widac, jak sie nakłada za bardzo. Czy ja mam psikac tak długo az sie widoczna warstwa zrobi????
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Ja mam medium z sally hansen i psikam na dłoń,  rozsmarowuje jak balsam w dloniach i dopiero smaruje nogi jak balsamem, smug nie miałam.

Justynna

wrobelek0403, psikam na nogi i zaraz rozcieram, żeby w miarę równo było :)

justynaaaa2

Ja też psikam od razu na nogi, po kawałku żeby nie zaschło i dokładnie rozcieram
Pamiętaj o stopach żeby też posmarować i uważaj na kostki i kolana ;)

wrobelek0403

dzieki, rozumiem, ze ma byc widac, ze cos sie napsikało na te noge?

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

Cytat: wrobelek0403 w 07 Sie 2015, 20:17:20
dzieki, rozumiem, ze ma byc widac, ze cos sie napsikało na te noge?


Traktuję tak jak podkład na twarz, żeby wyrównać kolor skóry, coś tam zamaskować, ale nie przesadzić i żeby wyglądało w miarę naturalnie :)

justynaaaa2

Cytat: wrobelek0403 w 07 Sie 2015, 20:17:20
dzieki, rozumiem, ze ma byc widac, ze cos sie napsikało na te noge?


Jak psikniesz to będzie widać ale jak rozetrzesz to kolorem raczej nie powinno się za bardzo różnić za to noga powinna być "gładka"

wrobelek0403

A no wlasnie, to tego lirene za bardzo nie widac od razu. Dopiero po dluzszej chwili psikania.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

ale to fajny wynalazek :) szkoda ze tak trudno sie nakłada, bo uzywałabym chyba na co dzień :)