Małe auto dla początkującego kierowcy ;)

Zaczęty przez inkageo, 05 Mar 2010, 10:23:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


mignon

Inka, do mnie wnętrze w C2 nie przemawia, te fotele z tyłu (na reszcie się po prostu nie znam)

ale co kto lubi ;D

inkageo

#102
Ja wczoraj cały wieczór przeglądałam dokładnie ogłoszenia, mam w schowku 10 fiest, ale w końcu zwątpiłam, czy nie wolę jednak c2..

Dodany tekst: 05 Mar 2010, 12:21:26

Dziewczyny dziękuję Wam bardzo, ja te ogłoszenia już mieliłam wczoraj :D Dzisiaj przemielę jeszcze raz i może coś nowego od wczoraj się pojawiło :beer:
Imagine there is no hate

Lwica

Cytat: inkageo w 05 Mar 2010, 12:11:38Tylko ja mam bardzo konkretne preferencje co do modeli, rocznika, wyposażenia, przebiegu i jak przefiltruję to niewiele zostaje
A w filtrach nie ma co oznaczać co się preferuje tylko niestety czytać po całkowitych opisach, bo ludzie wystawiający są leniwi i nie chce im się przecyzyjnie właśnie odchaczyć tylko walną szczegółowy opis.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

inkageo

Imagine there is no hate

szelma

A widziałaś Fiestę albo C2 na żywo? Bo jednak to co innego niż oglądanie zdjęć w ogłoszeniach :). A już jak usiądziesz w środku i poczujesz, że to to, to przestaniesz się zastanawiać :D.

inkageo

Kolega mi napisał, że francuzi mają drogie części, ten argument do mnie przemawia :D
Imagine there is no hate

Lwica

Cytat: inkageo w 05 Mar 2010, 12:24:21Kolega mi napisał, że francuzi mają drogie części, ten argument do mnie przemawia

Ano niestety to prawda!
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

inkageo

#108
Cytat: szelma w 05 Mar 2010, 12:23:44
A widziałaś Fiestę albo C2 na żywo? Bo jednak to co innego niż oglądanie zdjęć w ogłoszeniach :). A już jak usiądziesz w środku i poczujesz, że to to, to przestaniesz się zastanawiać :D.
Widziałam, właśnie c2 stała na parkingu i bardzo mi się spodobał, taki czarny, elegancki, byłam pewna, że to nie na mój budżet i się zdziwiłam w domu :) One są do tej pory produkowane z takim samym nadwoziem, więc mogłabym się czuć jak w prawie nowym ;) Ale silniki teraz dają mocniejsze. Fiesty też widziałam na żywo, też na parkingach ;)

Dodany tekst: 05 Mar 2010, 12:27:13

W środku w żadnym nie siedziałam, na pewno poczuję panikę, już jak otwieram drzwi od strony kierowcy to mam serce w gardle ;)
Imagine there is no hate

Szaraczek

#109
Ktoś wspomniał o Hyundaiu Getz,
ja bardzo polecam, w ogóle nie jest awaryjny. Mam 5 letni, silnik 1.3, 5-drzwiowy, wlasnie zrobilam przeglad - od nowosci nic se nie dzieje.
swietnie sie prowadzi, na trasie spokojnie pojedzie 160, w miescie parkuje bez problemu, jest troche wiekszy od Aigo i Yarisa a tanszy. Bedziesz mogla kupic nowszy model.

http://otomoto.pl/hyundai-getz-salon-pl-serwis-idealny-C11544150.html

inkageo

Za wszystkie rady bardzo dziękuję i polewam :beer: :D :D

Maya jak ja kupię i się nauczę, to Ty też musisz ;)
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

a i ifo z ostatniej chwili - kumpel ma do sprzedania (wlasnie dzisiaj sie odezwal :D) toyote yaris 2002 uzytkowana przez jego wlasna mame ;) ktos chetny do dopytania szczegolow? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

A nie może jej trochę odmłodzić?  :rotfl: :rotfl:

Kolega mi taką znalazł:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11676958&clipboard=add

Ale chyba wolałabym diesla 1,4 TDCI. Babie to nie dogodzi :D
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

suegro no to musze podpytac - ale pojechal wlasnie do domu ;) bede pamietac ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: inkageo w 05 Mar 2010, 12:44:09Maya jak ja kupię i się nauczę, to Ty też musisz

tak, ale chyba wole aparat na zeby lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdalinska

Inka ja cie prosze, ponizej 1,4 nie patrz nawet..... a to jest 1,0 :/ wierz mi, jak właczysz klime, to cie maluchy beda wyprzedzac :/
ja wiem, ze nie szukasz wyscigówki, ale to ma tez jezdzic, a nie ciagnac sie jak furmanka.....

zwierzatko_mojej_mamy

po pierwsze to maluchy lubia jezdzic ponad 100 ;)

mialam 999 i najpierw mojej mamie, a potem mi sluzylo przez lat 15 i wyprzedzalam jak mialam wyprzedzic bez problemu - przeciez to 1. polskie drogi, 2. poczatkujacy kierowca, 3. nie jestesmy odrzutowcami - memento mori, spiesz sie powoli ;)

a tak serio - to jakie predkosci rozwijacie w miescie? na cholere Wam te kopy? dla pojedynczego czlowieka zaznaczam, a nie dla oblozenia 5 osob ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

zwierzatko_mojej_mamy, popieram Cię w całej rozciągłości. Poza tym jak ktoś nie za bardzo potrafi jeździć, to kopa nie wykorzysta, a tylko może sobie i innym zrobić krzywdę - taka jest niestety prawda. Mój cienias spokojnie mógł lecieć 110 km/h - a to w końcu tylko trochę lepszy maluch :). A na światłach często startowałam szybciej niż faceci w ich wypasionych furach  :mocking:. Na kopa przyjdzie czas  :agreed:.

magdalinska

zwierzatko, ja mam polo 1,2, jak włacze klime to naprawde jest słabiutenki..... ze swiatel ciezko rusza, zanim złapie rytm to dojezdzam do nastepnych swiatel :/ pod mała górke nawet jest ciezko, dławi sie, traci predkosc, konieczna jest redukcja. bez klimy jeszcze jako tako jezdzi, ale jak włacze to masakra... po za tym duzo pali, jak smok, to nieprawda ze mały silnik jest ekonomiczny.
ja nie namawiam do kupna auta z silnikiem 2,0 i 200KM, bo to rzeczywiscie przesada, ale uwazam ze 1,4 jest optymalne.
aha, ja jezdze sama, predkosci tez nie osiagam astronomicznych, bo nie mam gdzie

zwierzatko_mojej_mamy

no jasne - na swiatlach zwykle bylam pierwsza - to nie kwestia silnika, tylko refleksu ;) jak masz ciezka noge to i z una wycisniesz, a jak lekka to i audica sie bedziesz srac na koncu ;)

ja w unie maksymalnie jechalam 145 km/h, ale tylko raz w ramach testow ;) jednak kazda predkosc ponad 110 to juz byla niebezpieczna dla auta ;D dziwnie drzalo i kwiczalo ;)

teraz z honda to maksy rozsadne to 130 na autostradzie z pelnym obciazeniem w drodze na zlot - tutaj tez juz komfort jazdy nie ten, poza tym wieksza predkosc jak dla mnie przy takich pierdach waskich to ryzyko - szeroka landara przytrzyma sie jezdni sama, a pierd jeszcze wgdzie wyleci na zakrecie.. bez sensu
kiedys jak bede miala kase i porzadne auto to z checia popykam sobie 160 z fajka w jednej rece, ale takimi autami to sory - byle z miejsca do miejsca i byle bezpiecznie - 10 minut dluzej mnie nie zbawi ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

A ten 1.4 TDCI czyli diesel? Bo na nim stanęło :)
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

magdalinska to moze problemem jest Twoje polo ? :D ani w hondzie ani w unie nie mialam problemu z ruszaniem z kopyta jak wodolot, zero problemow z kaszleniem, nie dlawia sie - no chyba, ze to drapanie sie 20 na godzine pod gorke w zimie w krynicy po lodzie ;) za to z kolei nigdy nie potrafilam depnac tak oplowi astrze z wielkim silnikiem - ja noga do podlogi, a ten stoi i mysli. tak samo z fura kumpla, ale z dieslem - zachowuje sie jak wielki bog slimakow - zebym przebila pedalem podwozie to sie zbiera jak slimak z anemia ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

I rozbolała mnie głowa od tego auta :( A raczej od wizji jazdy nim :D Już widzę te wściekłe miny i pianę z pyska, plus ryk klaksonów oraz wymachiwanie rękami przez innych niezadowolonych, że jadę :D
Imagine there is no hate

magdalinska

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Mar 2010, 13:58:07
no jasne - na swiatlach zwykle bylam pierwsza - to nie kwestia silnika, tylko refleksu ;) jak masz ciezka noge to i z una wycisniesz, a jak lekka to i audica sie bedziesz srac na koncu ;)
tu zgodze sie tylko z druga czescia, w pierwszym przypadku z pustego i salomon nei naleje ;)
moim na trasie tez pojade 150, jak go dobrze rozbujam