Polecane książki dla dzieci

Zaczęty przez rubin04, 08 Lut 2010, 19:49:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Byłam dziś w Lidlu i jest bardzo fajna oferta książek dla dzieci :) Różne tytuły, również nie raz wspominane tu ;) Ładne wydania, ceny ok. 10-15zł mniej niż cena na okładce. Wyszłam z dwoma książkami, choć ledwo powstrzymałam się, by nie kupić więcej.

Kasia


marcheewka

Cytat: Kasia w 18 Maj 2016, 13:31:13
Rzeczywiście fajne tytuły niektóre :) http://www.lidl.pl/pl/7301.htm

kupiłam w lidlu ksiązkę o przygodach Neli, Ola jest zachwycona. Codziennie ja przegląda, czytamy i jeszcze te skanowane filmiki!

aa i zamówiłam książke o detektywach! Mam nadzieje, że sie spodoba

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


zwierzatko_mojej_mamy

golinda, podoba mi się Bruno ilustracyjnie, ale treść raczej wątpię, tzn dla dorosłych chyba bardziej ;) ale mogę się mylić ;) horror "przez las" od razu mi się spodobał ;) znajdka piękna, lubię taki styl i rzeka czasu też pewnie fajowa ze szczegółami ;) 
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

Bruno i Przez las to nie jest w ogóle dla dzieci
Doris ma dość - ja mam dość po tym pierwszym obrazku z piękną mamusią w staniku :D

wszystkie te książki są dla mnie nieakceptowalne estetycznie. nie znoszę tego stylu (skandynawski to jest?) to już dla mnie zakrawa na turpizm
świat nie jest aż taki brzydki, no heloł!

Jedynie "Przed i po" mi się podoba - jeśli chodzi o pomysł

zwierzatko_mojej_mamy

golinda, zalęzy, jak wrażliwe masz dziecko i czy ten ojciec istotnie nie żyje, czy to tylko nocne strachy ;) moje dziecko uwielbia wszystkie strachy, horrory, harrego pottera już obejrzał do 5 cześci, też śmierć jest, a dopytuje, kiedy może ostatnie dwa obejrzeć ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Justynna

#1783
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Sty 2017, 12:29:30moje dziecko uwielbia wszystkie strachy, horrory, harrego pottera już obejrzał do 5 cześci,
Michał obejrzał Hobbita, trochę się bał orków, ale nie było dramatu. Dlatego pozwoliłam mu obejrzeć Harrego Pottera i tu już było dużo gorzej. Wystraszał się wilkołaka i kazał wyłączyć film.

A książka "Przez las" mi się nie podoba, nie kupiłabym.

kotabma

a ja szukam takiej ksiazki:
http://miye.eu/przytulanki-szmacianki-50-projektow-zabawek-z-resztek
choc pewnie nie dostane juz,, chyba zw wznowia naklad
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Justynna, ja juz nie mogę się doczekać, kiedy mu puszczę Lord of the rings :D ale chyba zanadto krew tam sie leje, żeby to szybko nastąpiło ;D za to gwiezdne wojny wszystkie obejrzał już ;) cóż, może się to za mnie zemści kiedyś, ale szczerze wątpię :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

Michał Władce Pierścieni lubi, tak samo Hobbita, Harrego Pottera.
Za to Gwiezdne Wojny nic a nic go nie interesują.

zwierzatko_mojej_mamy

Na hobbicie to zasnęłam równo ze starym po 35 minutach lol mimo mojej wielkiej miłości do Tolkiena i Martina Freemana lol nie obejrzałam kolejnych części również lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Justynna

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Sty 2017, 14:00:24Justynna, ja juz nie mogę się doczekać, kiedy mu puszczę Lord of the rings :D
:D

Franek jest niezły, Michałowi do tej pory wystarczy Scooby Doo :D

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: Justynna w 13 Sty 2017, 15:39:14Franek jest niezły, Michałowi do tej pory wystarczy Scooby Doo
scooby doo to ukochana bajka młodego ;) chyba nie ma odcinka, którego nie oglądał, ani pełnometrażówki :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Sty 2017, 14:56:33
Na hobbicie to zasnęłam równo ze starym po 35 minutach lol mimo mojej wielkiej miłości do Tolkiena i Martina Freemana lol nie obejrzałam kolejnych części również lol

pierwsza czesc i tak była najlepsza ;) potem było tylko gorzej :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Jaki kupić elementarz, Daga chce by ją uczyć?  Falskiego?

rubin04

P wszystkie Star Wars widIalz calego Wladce Puerscieni, Hobbita tez i Harego Potera... lubi wszytkie.
Ale taki Scooby Doo czy jak mu tam to zupelnie go nie interesuje.

A co do książek  to znacie te z Ikei? Moje dzieci je bardzo lubią. Ladnie wydane, nie drogie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Konwalia, ja bym sciagnela ten co dzieci teraz mają,  jest na necie w PDF.
Bo ten Falskiego moze i fajny ale litery inne! Serio, np. Pisane duze A jest takie jak przeskalowane "a"

A Daga w zerowce? Bo Mila jakos sama sie nauczyla liter, nie za bardzo jej w tym pomagalam. Tego Falskiego mialam w domu ze 2 tyg jak bratowa zostawila.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


kotabma

rubin04, ja mam Falskiwgo i A tam maja normalne. Co prawda mam wydanie z 74 roku a drugi z lat 50.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Daga jeszcze nie w zerowce,  część liter zna i chcę ją nauczyć całości bo zgłasza potrzebę, chodzi np i pyta jak coś się pisze

zuzia

Cytat: rubin04 w 13 Sty 2017, 19:40:43Konwalia, ja bym sciagnela ten co dzieci teraz mają,  jest na necie w PDF.
nie wszyscy go mają. u nas w szkole jest inny niż ten dostępny na stronie MEN

salsa

Cytat: rubin04 w 13 Sty 2017, 19:38:19A co do książek  to znacie te z Ikei? Moje dzieci je bardzo lubią. Ladnie wydane, nie drogie.
Mamy kilka, Aleks bardzo lubi :)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Kupiłam tę książkę "Przed i po"
Cała trójka słuchała z zainteresowaniem. Tam nie ma tekstu, same obrazki. Trzeba opowiadać, ale i fajnie można włączać dzieci do tych opowieści.