Biustonosz do karmienia

Zaczęty przez ishka82, 27 Sty 2010, 12:10:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Cytat: elvelve w 28 Sty 2010, 10:41:52
no nie ma mniejszych niz 70 obwodu... ale przez pierwsze 2 miesice i tak bym sie nie zmiescila
mizet ma swoja strone
Nie o obwód mi chodzi, bo ja potrzebuję teraz 75, normalnie noszę 70, ale o miskę...ja się do D za nic nie zmieszczę :thumbdown:

magdalinska

zmierzyłam sie, mam teraz pod biustem ok 87-89cm, w biuscie ok 105cm. Wtedy miałam w biuscie ok 102cm, pod nie pamietam, ale moze jakies 85cm-87cm. zamowilam 75G i był duzo za duzy, zamieniłam na 70G i jest ok.
mam tez taki: http://www.allegro.pl/item852969764_852969764.html jest bardzo fajny, mieciutki, fiszbiny sa takie wyginajace sie, miekkie, nie uwieraja, ale niestety, miseczka juz jest za mała :( a mam 75G, ale na pewno ten rozmiar jest mniejszy niz standardowo

ishka82

magdalinska, bardzo dziękuję za wypowiedź :beer: Ja w tej chwili mam wymiary 81/105. 75 z normalnych staników są ok, ale zauważyłam, że karmniki mają często zawyżaną tą numerację pod biustem.

rilla

ja kupiłam dziś biustonosz w smyku. 75 C:( ale mam małe cycki

mobka

Taaa male - jak kupisz po karmieniu w odpowiedniej rozmiarowce to pewnie jakies 65e bedzies zmiala, jak nie f :D

ishka82

Cytat: rilla w 30 Sty 2010, 22:10:05
ja kupiłam dziś biustonosz w smyku. 75 C:( ale mam małe cycki
Jestem pewna na 99,9%, że to nie Twój rozmiar :P Nie wierzę, ze 75 pod biustem jest na ciebie dobre ;D Ty jesteś szczuplejsza niż ja, a dla mnie 70/75 jest teraz ok :)

zuzia

ishka82
no więc odnośnie melissy i jej rozmiarówki
ja bym ci radziła 75H lub 70J
te staniki są dość ścisłe na początku. nie iwem czy nawet do 75 nie będziesz potrzebowała przedłużki.
ale... osobiście radziłabym ci 70. z przedłużką na bank.
ja w tej chwili mam 9 cm różnicy między obwodem a stanikiem. i pierwsze chwile w staniku były ok. później chciałam go wyrzucić, wieczorem miałam mega czerwonę pręgi i założyłam na noc stary.
po pierwszym praniu jest już ok.

no i trzeba pamietać, że będziesz spadać z obwodu, z biustu raczej nie :D

ishka82

#32
zuzia :thankyou: :beer: :beer: :beer:

Dodany tekst: 31 Sty 2010, 11:34:55

zuzia, jeszcze jedno szybkie pytanie ;) Masz jakieś uwagi do ich modeli? Czy brać, to co mi się najbardziej podoba? Bo tak myślę, że chyba się na tę melissę zdecyduję :)

zuzia

Cytat: ishka82 w 31 Sty 2010, 11:33:13zuzia, jeszcze jedno szybkie pytanie  Masz jakieś uwagi do ich modeli? Czy brać, to co mi się najbardziej podoba? Bo tak myślę, że chyba się na tę melissę zdecyduję
ja kupowałam te 2
http://www.melissa.com.pl/kolekcja/modelp.php?menu=Melissa1329.JPG&m=Melissa1329
http://www.melissa.com.pl/kolekcja/modelp.php?menu=Melissa1034.JPG&m=Melissa1034

i polecam ten 1.
ten drugi jest ładny, ale w stanikach dla karmiących jest taki dodatkowy pasek materiału, któego tutaj nie widać, przebiegający na górze miseczki.
na tym modelu można to zobaczyć - to coś pod koronka, które zostaje na biuście nawet jak odpinasz miseczkę.
http://www.melissa.com.pl/kolekcja/modelp.php?menu=Melissa1030.JPG&m=Melissa1030
mi to nie przeszkadza. teraz. nie wygląda to super fajnie, ale Michał znalazł dla tego zastosowanie - jak go karmię to on za to trzyma, nie wiem czemu :)

w każdym razie w stanikach, któe mają koronkę na górze miseczki ten materiał wygląda nieładnie.
no i w białym wychodziła mi fiżbina, za cienki materiał dali.

rilla

Cytat: mobka w 30 Sty 2010, 22:11:22
Taaa male - jak kupisz po karmieniu w odpowiedniej rozmiarowce to pewnie jakies 65e bedzies zmiala, jak nie f :D
oby oby

ale 75 kupiłam, bo leżał ok, 70 była tylko B. 75 C i tak jest na mnie za duże, ale dołożyłam wkładki laktacyjne i jest ok. Ja i tak pewnie będę chodzić bez stanika, a na wyjście bez dziecka (zajęcia, praktyki) zwykły + wkładka. Więc na razie mam jeden

zuzia

rilla
1. zniszczysz sobie biust
2. na poczatku mleko mocno leci i bez karmieniua

rilla

Wiem, ale na razie nie kupie wiecej, bo nie wiem czy ten bedzie wygodny. Oglądałam wczoraj staniki z Alles, ale one są hm takie hm koronkowe. Ja takich normalnie nie noszę, czułabym się w nich dziwnie. Jeżeli będe potrzebowała jeszcze stanika do karmienia to chyba w h&m kupie.

Hm ale czy można zniszczyć mały biust niie chodząc w staniku. Ja teraz chodzę sporadycznie

zuzia

Cytat: rilla w 31 Sty 2010, 13:16:54Hm ale czy można zniszczyć mały biust niie chodząc w staniku. Ja teraz chodzę sporadycznie
mozna, będzie po prostu cięższy.
ale nie musisz kupować 5, ważne by chodzić w staniku

rilla

zuzia pewnie masz rację. Nie chcę przecież, aby cycki mi "opadły"

martullek

też chciałam stanik z h&m, ale który bym nie założyła, to mogłabym nim się drugi raz opasać...

ishka82

Przyszła moja przesyłka z melissy i mam trochę mieszane uczucia i nie wiem co zrobić :hmm: Zamówiłam dwa modele w rozmiarze 75H i tak...nie dam rady zapiąć się w nich, ale tu myślę, że przedłużka by pomogła, a z czasem pewnie i obwód spadnie trochę i one się rozciągną, miska H jest za duża, nie jakoś strasznie, ale myślę, że o rozmiar...czy na pewno piersi staną się pełniejsze i ona będzie ok? :hmm: Nie wiem teraz co mam robić, czy zostawić te staniki i kupić przedłużki, czy może wymienić na mniejsze miski, czy w ogóle na większy obwód...RATUNKU :crying: :crying: :crying:

zuzia

ishka82
przypomnij mi się jutro ok?
bo dzisiaj nie mam jak i nie mam czasu

ishka82

#42
Cytat: zuzia w 17 Lut 2010, 14:46:24
ishka82
przypomnij mi się jutro ok?
bo dzisiaj nie mam jak i nie mam czasu
ok


Dodany tekst: 17 Lut 2010, 16:05:57

Dobra, mały update ;) Przyszedł mąż i kazał mierzyć i pokazywać ;) Pomógł mi się zapiąć w te obwody i...jednak się da, ale są super ścisłe, za ścisłe jak na razie, bez przedłużki się nie obejdzie na początek, ale myślę, ze wymieniać obwód na większy nie ma co, bo ja w 70 śmigałam, więc te 75 jak troszkę się rozciągną, a moje rozmiary po porodzie się zmniejszą, to chyba będzie super :) Co do miski...jak się zapięłam i powygarniałam wszystko spod pach i ułożyłam do misek, to wcale już za duża nie jest, no może odrobinkę, ale lekko luźny jest właściwie tylko ten materiał, co się go odpina, a on chyba idealnie nigdy nie będzie przylegał...w misce jest odrobina miejsca, ale wydaje się ta mega micha wygodna, fiszbiny idą tam gdzie powinny i nie masakrują cycków, jak one zrobią się trochę pełniejsze to będzie akurat :)
W związku z powyższym chyba biustonosze są ok, tylko na początek potrzebuję przedłużek do nich...ciekawe gdzie ja to kupię :padam: :hmm:
Chyba pierwsze wrażenie jak zobaczyłam te michy było przerażające, bo to są mocno zabudowane, przez co ogromne miski...Do męża powiedziałam, że cóż seksowne te cyckonosze nie są, ale mają być przede wszystkim wygodne, on na to, ze wcale tak źle nie wyglądają i jakoś wcześniej nie zauwazył, że ja mam TAKIE piersi :mocking: :mocking: :mocking:

justynaaaa2

ishka82 może jeden zostaw i kup przedłużkę (jak ci obwód spadnie to będzie ok) a drugi wymień na większy obwód, żebyś przynajmniej na początku się nie cisnęła tak strasznie ;) potem nawet jeśli będzie ciut za luźny to możesz mieć go spania, żeby aż tak cię nie gniótł ;)
co do powiększania piersi i tego czy stają się pełniejsze to nie pomogę ;D

magdalinska

ja kupiłam 3szt i dupa, nie karmie ;) ale zostawie sobie na nastepne dziecko ;)

abkasia

ishka, po porodzie obwod w klatce bardzo sie zmniejszy... wiec jesli teraz sa za ciasne, to beda dobre.
co do miseczki, to jesli bedziez karmic, to napewno biust bedziesz miala wiekszy niz masz teraz.. ;)

ishka82

#46
Cytat: magdalinska w 17 Lut 2010, 18:09:34
ja kupiłam 3szt i dupa, nie karmie ;) ale zostawie sobie na nastepne dziecko ;)
Tego się trochę obawiam :hmm: No ale nic to, mam nadzieję, że mi się uda karmić, jak nie to wtedy będę się martwić co z nimi zrobić...może sprzedam ;)

Dodany tekst: 17 Lut 2010, 20:41:31

Cytat: abkasia w 17 Lut 2010, 18:17:56
ishka, po porodzie obwod w klatce bardzo sie zmniejszy... wiec jesli teraz sa za ciasne, to beda dobre.
co do miseczki, to jesli bedziez karmic, to napewno biust bedziesz miala wiekszy niz masz teraz.. ;)
I idąc tym tropem myślę, że zostawię oba, bo pewnie zaraz będą dobre w obwodzie i miseczki też się do końca wypełnią :) Tylko fajnie byłoby skądś na początek dorwać przedłużki, a kurna założę się, że u mnie w sklepach z bielizną nie dostanę :( :hmm:

Dodany tekst: 17 Lut 2010, 20:44:41

justynaaaa2, myślę, że większy obwód by był jednak za luźny...bo jak choć trochę się mój obwód zmniejszy po porodzie, to się zapnę...na siłę to mąż mnie już w nich zapiął ;) A wiadomo, ze one też się rozciągną w obwodzie jak wszystkie staniki...chyba wolę opcję przedłużki niż ryzykować z 80 pod biustem ;) A do spania jak w tych mi będzie niewygodnie, a będzie potrzeba, to kupię na miejscu zupełnie miękki o niewłaściwym rozmiarze za 10zł lub jakiś top sportowy ;)

justynaaaa2

ishka82 w zwykłej najzwyklejszej pasmanterii ;) a jak chcesz to wyślę ci swoją, bo ja nie używam :D

ishka82

Cytat: justynaaaa2 w 17 Lut 2010, 20:44:45
ishka82 w zwykłej najzwyklejszej pasmanterii ;) a jak chcesz to wyślę ci swoją, bo ja nie używam :D
W pasmanterii mówisz...muszę sprawdzić ;) A jak nie będzie, to chętnie skorzystam z propozycji, o ile to nie kłopot :blush:

justynaaaa2

#49
Cytat: ishka82 w 17 Lut 2010, 20:50:20
W pasmanterii mówisz...muszę sprawdzić ;) A jak nie będzie, to chętnie skorzystam z propozycji, o ile to nie kłopot :blush:
nawet jutro mogę ci ją wysłać :) ja nie używam, bo nie mam tyle zacięcia, żeby nosić tak ciasne staniki ;)
aaa i ta moja jest biała chyba  :hmm:
sprawdziłam jest biała i jest 2 rzędowa