Jak dbacie o swoją urodę - chwila prawdy;)

Zaczęty przez asko8, 06 Sty 2010, 08:38:57

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

magdalinska

Cytat: zuzia w 26 Lis 2022, 19:25:06
a ja szukałam po tej nazwie, którą podała konwalia, nic dziwnego, że nie mogłam znaleźć ;)
Ja tez :D

rudasekawf

Cytat: zuzia w 26 Lis 2022, 19:25:06
a ja szukałam po tej nazwie, którą podała konwalia, nic dziwnego, że nie mogłam znaleźć ;)
Tez szukałam po nazwie, ale nie było. Poszperałam głębiej, bo przecież nie mógł z jK ac z rynku całkowicie :)

Justynna

Bardzo lubię aktywator z Sunew med, a teraz dokupiłam lekki krem z witaminą C z tej firmy :)

konwalia

No tak, ono zmienili nazwę, a ja mam starą w głowie od lat

wrobelek0403

Laski, polećcie coś do latwiejszego rozczesywania włosów 😁😁. Najchętniej jakąś nietłustą mgiełkę, bo do koncówek mam olejek.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


suegro

Cytat: malutenka w 28 Lis 2022, 21:24:43https://mintishop.pl/product-pol-23305-Marion-Spray-ulatwiajacy-rozczesywanie-120-ml.html?gclid=Cj0KCQiA1ZGcBhCoARIsAGQ0kkrliwvIy_vGOb2XZfFJ81EXs1xEsuXS5iyJ122Hffhwmn5JzRZ0FesaAjpmEALw_wcB bylo bardzo fajne, nie obciązalo ale to pachnie tak, jak chca pachniec male dziewczynki czyli slodko.

Brzmi jak coś, czego bardzo potrzebuję dla Zuli.
Może będzie chętniej włosy rozczesywać. 😁
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

#1209
malutenka, ta mgiełka Anwen jest przeboska! dodatkowo wziełam mgiełkę unoszącą i też jest rewelacyjna!

A poza tym to:
- odrastają mi włosy! i to widać, mam wręcz kilkucentrymetrowe kępki przy zakolach :D :D
- wyrwałam pierwszy siwy włos  :placze:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: wrobelek0403 w 14 Gru 2022, 22:23:23- odrastają mi włosy! i to widać, mam wręcz kilkucentrymetrowe kępki przy zakolach :D :D
super!

malutenka

wrobelek0403, bardzo się cieszę! Mnie tez zakola zaczęly zarastac więc zrezygnowalam na razie z podcinania grzywki.

Kasia

a co na te zakola? i aby nie było tych babyhairów tylko od razu normalny włos

malutenka

Kasia, ja lykalam Vitapil mama przez 4 miesiace i jeszcze dolozylam wcierke Anwen grow me tender

wrobelek0403

Kasia, ja mam specyfiki od lekarza. i suplement silica biotyna max.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

czy ten żel Sunewmed można stosowac w lecie? Niby można, ale chce się upewnic - bedziecie stosowac?
I czt krem lipidowy z ph doctor ma filtry? bo nie moge nigdzie doczytac

malutenka

magda, ja stosuję kwasy i wit c caly rok ale uzywam non stop kremu z filtrem 50, nawet jak z domu nie wychodze

justynaaaa2

Poproszę o ściągę podstawowej pielęgnacji twarzy rano i wieczorem
Nie chodzi o konkretne firmy tylko jakiego produktu użyć w kolejności ;)


justynaaaa2

Cytat: didi_loczek w 11 Sie 2023, 17:00:19Ciekawa jestem co powie @malutenka 🤔
Obawiam się, że malutenka to już ma wyższy stopień wtajemniczenia :D
Dlatego zaznaczyłam, że ja szukam podstaw ;)

fasolka1980

justa - ja się nie znam,ja myję, potem tonik, potem krem/serum/itp.

Kuzynka mi kiedys pokazywała koreańską pielęgnację urody. O Paaaaanie  :rotfl:  wolę być brzydka i stara, ale miec czas na inne rzeczy.

justynaaaa2

Cytat: fasolka1980 w 11 Sie 2023, 17:44:22justa - ja się nie znam,ja myję, potem tonik, potem krem/serum/itp.

Kuzynka mi kiedys pokazywała koreańską pielęgnację urody. O Paaaaanie  :rotfl:  wolę być brzydka i stara, ale miec czas na inne rzeczy.
Haha
Pytam właśnie o to co napisałaś na początku
Kiedy tonik, kiedy krem, serum, co na twarz, co pod oczy
Ja nawet tego nie robię, więc muszę zacząć a już samo to wydaje mi się mega skomplikowane i czasochłonne :facepalm:


malutenka

#1223
Cera mieszana u mnie, mało zmarszczek i zmian.
Rano:
-pianka do mycia
-tonik
-esencja
-serum
-spf
Wieczorem:
-olejek
-pianka do mycia
-tonik
-esencja
-serum
-krem nawilżający/z kwasami/maska na noc w zależności od tego czego twarz potrzebuje.
Raz w tygodniu robię peeling enzymatyczny i raz w tygodniu podmienam esencję na maskę w płachcie.
Całość trwa 10 minut chyba że mam maskę.

Justynna

Nie wiem czy robię to dobrze, ale myję twarz delikatną pianką, potem tonik, serum, krem. Na noc jeszcze krem pod oczy i hydrolat.