Do boju, do boju - zaczynamy stylizacje

Zaczęty przez magoo, 01 Sty 2010, 23:12:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska

#75
podoba mi sie nr 2 :)

magoo

dziewczyny, moze to glupie pytanie, ale zupelnie sie nie orientuje: gdzie mozna kupic papier na zaproszenia???
konkretne sklepy (hurtownie?) we wroc mile widziane :)

Kasia

w papierniczych czesto bywa, w takich wiekszych papierniczych to na bank :)

Lwica

#78
Cytat: magoo w 08 Mar 2010, 21:00:19konkretne sklepy (hurtownie?) we wroc mile widziane

W Rynku na Jatkach jest cały ciąg sklepów dla plastyków i papierniczych. Mnóstwo ślicznych materiałów tam jest, zaopatruję się tam systematycznie do pracy.Tu masz jeden ze sklepów  http://www.papiernajatkach.pl/kontakt.php
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

magoo


effik

sklepy dla plastyków, hurtownie. ja kupowałam w necie :)

justynaaaa2

magoo sama będziesz robić zaproszenia ;)

magoo

robic.. :D
jakis projekt wykombinuje i wydrukowac

justynaaaa2

Cytat: magoo w 08 Mar 2010, 23:22:51
robic.. :D
jakis projekt wykombinuje i wydrukowac
no już nie bądź taka skromna :D
czyli sama ;) swoje własne, autorskie :)
masz już jakieś pomysły?

magoo

justynaaaa2 hehe prawdopodobnie cgapie cos z netu

no chyba ze przekonam brata P. (grafika) zeby cos zaprojektowal, ale obawiam sie, ze moze to byc niewykonalne

magoo

Tydzien sie zbieralam do zamieszczenia zdjec, ale w koncu przyszla pora. Sukienka kupiona, inna nie bedzie ;) Zdjecia niestety tylko ze strony, nie dalam rady zrobic w salonie.

I teraz co dalej?? Suknia jest z satyny, kolor bialy. Buty bym chciala biale, za to podobaja mi sie wielekolorowe bukiety. Myslalam o czyms bialo-fioletowo-rozowym (?) z elementami zieleni. Tylko nie wiem czy w odcieniach pastelowych (zawsze omijanych przeze mnie z daleka) czy raczej zywe kolory  :hmm:

No i co z glowa?? ;) Raczej jestem za welonem i caly czas myslalam o jakims koku, ale zrobilam probe u fryzjera i kicha. Mam dosyc ciezkie i sztywne wlosy, po 6 godzinach nie wytrzymalam i rozwalilam dziedowstwo, bo myslalam, ze mi fryz skore wyrwie tak mnie ciagnelo.

No i jeszcze musze pomyslec nad bizuteria...

Angie

magoo ja na stylizacjach się nie znam, ale suknia jest piękna ;D

Lwica

#87
Magoo ależ cudna jest ta suknia!! A to koronkowe bolerko boskie. A jakie kwiaty lubisz albo chesz miec w bukiecie?
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

magoo

#88
dzieki dziewczyny  :beer:
Dorotka1981 myslalam o jakims bukiecie z roznych kwiatow, niestety nie znam sie na nazwach ;D


Dodany tekst: 20 Mar 2010, 21:33:55


Lwica

#89
A kolory takie jak pisałaś??
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

magoo

Dorotka1981 niekoniecznie, na razie szukam i jestem otwarta na propozycje

Lwica

Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

magoo

#92
ksztalt taki jak te, ktore wkleilam, cos a'la kulki, ale luzne, nie takie mocno scisniete

Dodany tekst: 20 Mar 2010, 21:43:44

Dorotka1981  bighug  i milion  :beer: nie znalam tych stron

Lwica

Proszę bardzo! Ja kocham kwiaty bukiety od samego oglądania już mi się lepiej robi. A jak dostaje kwiaty to jestem przeszczęśliwa.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

claridad

magoo strzelala fochem, że nikt się nie udziela w jej wątku to przyszłam :D

magoo

claridad i za to ci poleje  :beer:  :beer:

a tak wogole, to co to za forum slubne zeby trzeba bylo focha strzelac ;)

callja

I ja też przyczłapałam, słowo się rzekło, kobyłka u płota !!!


magoo - cudna suknia, kobieca i architektoniczna :) tylko to koronkowe bolerko nie widzi mi się tutaj, trochę IMHO ni z gruszki ni z pieruszki - chcesz je miec?  :hmm:

Z bukietów wklejonych przez Ciebie cudny jest drugi, i pasowałby świetnie do Twojej wyrazistej urody  :) do tego biżu z ametystami albo różowym kwarcem i będzie cud-miód :) dopuszczam nawet zawieszkę na szyję dla konsekwentnego pociągnięcia w stylizacji kropli koloru, choć osobiście zdecydowanie preferuję wersje beznaszyjnikowe. A dla męża krawat w odcieniu kamieni z Twojej bizuterii :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

claridad

Cytat: magoo w 23 Mar 2010, 22:08:48
claridad i za to ci poleje  :beer:  :beer:

a tak wogole, to co to za forum slubne zeby trzeba bylo focha strzelac ;)

no wiem, ja tam musze strzelać focha żeby mnie ktoś pożałował jak smęce na plotkach :D

Norka

To ja może zacznę, że suknia piękna, a wielokolorowy bukiet to fajny pomysł :thumbup: Podoba mi się zwłaszcza połączenie białych róż, fioletowej eustomy i irysów, ale sobie zdjęcia nie ściągnęłam :/ Wklejam, co mam w archiwum:

callja

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /