Do boju, do boju - zaczynamy stylizacje

Zaczęty przez magoo, 01 Sty 2010, 23:12:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magoo

#50
sobieska na razie cisza na froncie, bylam ostatnio chora, zreszta ciagle srednio sie czuje i nie bardzo zajmowalam sie kieckami. Ale skoro juz tu zajrzalam to mam pytanie: co sadzicie o tych sukniach???

rilla

mnie sie podoba druga, bez bolerka.. i z zastrzeżeniem co do dołu, którego nie widać:)

magoo

#52
oj juz sie poprawiam i wklejam zdjecie z dolem


Dodany tekst: 23 Sty 2010, 14:09:50

w sumie to mi sie podobaja sukienki koronkowe, ale bylam w Lisa Ferrera i mierzylam wlasnie te. I musze przyznac, ze wygladaja calkiem niezle, nawet mi sie spodobaly takie satynowe. a ich zasadnicza przewaga polega na tym, ze sa o polowe tansze ;D I teraz mam zgryza, czy szukac koronek z pronovias (tych co mi sie podobaja we wrocł nie mieli), czy nie przejmowac sie az tak sukienka i kupic np te pokazane nizej  :hmm:

Dodany tekst: 23 Sty 2010, 14:41:40

a to sa te koronki na ktore sie napalilam, to chcialabym cos w tym stylu:
http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=huella

ocencie same, co lepsze, bo ja juz nie wiem ;D

aniak1211

magoo
druga suknia bardzo mi sie podoba :)
a jak piszesz ze polowe tansza :crazy:
na podróż pozslubna odlozysz  :mocking:

rilla

hm musisz chyba zdecydowac czy bedziesz zadowolona z sukni bez koronki o ile bedzie dobrze lezala. Suknie koronkowa mozna tez kupic w rozsądnej cenie

magoo

w sumie w tych z Lisa Ferrera czulam sie dobrze :) ich duzym plusem jest to, ze sa bardzo lekkie

callja

Bbbbb ładne te satynowe sukienki - mają ciekawą "architektoniczną" formę i ładnie rzeźbią sylwetkę :) Koronki, przyznaję bez bicia, osobiście wybitnie mi się opatrzyły - ładnych kilka sezonów królowały u nas Lorny, indie i podobne, więc chyba czas na lekkie odświeżenie asortymentu ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

magoo

tak sobie o tym dzisiaj rozmyslam, skonsultowalam sie z mama i coraz bardziej podoba mi sie ta cosmobella (2 zdjecie)

dragonfly

Cytat: magoo w 23 Sty 2010, 22:26:16
tak sobie o tym dzisiaj rozmyslam, skonsultowalam sie z mama i coraz bardziej podoba mi sie ta cosmobella (2 zdjecie)

bo jest piekna :)


Norka

A ja obstawiam trzecią, bo ma ciekawy dekolt. Ale wszystkie są piękne, więc czekam na Twoje zdjęcia w nich :)

magoo

Norka juz sie w nich mierzylam, tylko mi zdjec nie pozwolono zrobic ;D
trzeciea jest super, tylko mam wrazenie, ze jeszcze mi poszerza moje i tak juz spore ramiona :D


emcia

#63
trzecia rewelacja :)


Dodany tekst: 24 Sty 2010, 20:27:47

magoo

przypomniałam sobie o czymś
śniło mi się dziś, że kombinowałyśmy z Mobką suknię dla Ciebie w ostatniej chwili, pamiętam powłóczysty zwiewny tył
a na Twoim ślubie była cała moja wieś i pokazy breakdance
:point_lol:




sobieska

3 marzył mi się taki dekolt... piekne sa, super mają te drapowania boczne
;)

mobka

Cytat: emcia w 24 Sty 2010, 20:24:41kombinowałyśmy z Mobką

O przepraszam, ja nic nie wiem, zebym w cczyms udzial brala :P

A co do sukni, to tez szukalabym czegos innego niz koronki - przejadly mi sie ;D

Szaraczek

Cytat: magoo w 23 Sty 2010, 13:06:23w sumie to mi sie podobaja sukienki koronkowe, ale bylam w Lisa Ferrera i mierzylam wlasnie te. I musze przyznac, ze wygladaja calkiem niezle, nawet mi sie spodobaly takie satynowe. a ich zasadnicza przewaga polega na tym, ze sa o polowe tansze  I teraz mam zgryza, czy szukac koronek z pronovias (tych co mi sie podobaja we wrocł nie mieli), czy nie przejmowac sie az tak sukienka i kupic np te pokazane nizej 


Dodany tekst: 23-01-2010, 14:41:40

a to sa te koronki na ktore sie napalilam, to chcialabym cos w tym stylu:
http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=huella
hej, hej, jak idzie szukanie kiecki?
Ja bym Cię namawiała na przymierzenie wszystkich rodzajów sukienek, żeby mieć pewność :)
Ja na przykład od zawsze wiedziałam, że podobają mi się koronki. Widziałam taką suknię jak miałam z 15 lat i się zakochałam ;)
I nie przejmowałam się tym, że koronki były w modzie i że niektórym się przejadły.
To po prostu jeden z klasycznych wzorów, tak jak satyny.
Sprawdź w czym się czujesz najlepiej:)
Zresztą - mierzenie jest fajne! Nie należy się pozbawiać tej przyjemności :)

magoo

Szaraczek oj ja juz sie namirzylam, ze hoho :D

i powiem tak, chyba wyleczylam sie z tych pronoviasow koronkowych. bylam tutaj w kilku sklepach i po prostu nie maja moich upatrzonych modeli. a ze w sumie powinnam zamowic suknie JUZ to nie bede jezdzila nie wiadomo gdzie w poszukiwaniach. w sumie mam zarezerwowane juz bilety do pl i chyba wezme ktoras z Lisa Ferrera

Szaraczek

Cytat: magoo w 24 Lut 2010, 23:33:46Szaraczek oj ja juz sie namirzylam, ze hoho

widziałam, widziałam :)
to czekamy na dalszy ciąg poszukiwań / decyzje :)

magoo

Cytat: Szaraczek w 26 Lut 2010, 23:04:39

to czekamy na dalszy ciąg poszukiwań / decyzje :)
moze zrobie ankiete, bo na razie codziennie zmieniam zdanie. a za dwa tygodnie o tej porze suknia juz musi byc kupiona ;)

elve

jakim cudem się tu jeszcze nie wypowiedziałam?!
zagłosuję chętnie ;D

magoo

#72
elvelve watek nie jest dlugi wiec czekam na opine ;)

Dodany tekst: 27 Lut 2010, 01:55:20

w chwili obecnej wybor jest pomiedzy:
1

Dodany tekst: 27 Lut 2010, 00:55:46

2

Dodany tekst: 26 Lut 2010, 23:56:47

3 przy czym tej jeszcze nie mierzylam (nie wiem jakim cudem ;)) i na pewno bez tej kokardki

sobieska

Magooś :D chyba każda z nas przeszła przez etap co na modelce to nie konieczne na mnie ;) czy masz może zdjecia swoje w tych sukienkach, albo jakiś podobnych? formę mają podobną, kwestia dekoltu :) 1 i 2 najbardziej mi się podobają. a 3 to koronki, czyli nadal cie kusza? :)

magoo

sobieska niestety nie mam swich zdjec w nich :( (wychodza glupie zakazy z salonow)
a koronki.... no coz dam im jeszcze szanse  :mocking:
mowilam, ze codziennie zmieniam zdanie ;D

co do 1 i 2 to w sumie leza bardzo podobnie, 1 jest z tylu wiazana, wiec jakby co latwiej ja bedzie dopasowac w dniu slubu, natomiast 2 ma dluzszy tren i jest do kupienia z tym bolerkiem

dla mnie najlepiej bylo by, gdyby dalo sie polaczyc te dwie, bo z 1 podoba mi sie dekold, a z 2 dol :)