Do boju, do boju - zaczynamy stylizacje

Zaczęty przez magoo, 01 Sty 2010, 23:12:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magoo

#150
Cytat: inkageo w 31 Maj 2010, 20:54:41
Apart i Kruk nie mają na stronie fajnej biżuterii z szafirami..
inkageo wlasnie dlatego szukam czegos ze Swarovskim, bo chyba tu wybor kolorow jest najwiekszy

poza tym zalezy mi na dlugich kolczykach, a takie z kamieniami szlachetnymi wychodza juz zazwyczaj okrutnie drogo

Cytat: inkageo w 31 Maj 2010, 21:05:50
Szmaragdowy nie bardzo do bukietu pasuje chyba  :hmm:
wiem, dlatego biore tez inne opcje pod uwage
zawsze mozna troche bluszczu dac, zamiast np jasnej zieleni ;D

w sumie jeszcze troche czasu mam i chce sie nad roznym mozliwosciami pozastanawiac

Dodany tekst: 31 Maj 2010, 22:02:10

wpadly mi jeszcze w oko takie kolory

effik

bukiet piękny, kolory pierwszych i drugich kolczyków mi się podobają :)

emcia

Cytat: inkageo w 31 Maj 2010, 21:05:50
Szmaragdowy nie bardzo do bukietu pasuje chyba  :hmm:
wystarczy dodać ruscus i wywalić jasną zieleń :)

effik

magoo, zajrzyj sobie na wątek sobieskiej, tam pododawałam trochę kolczyków :)
teraz mi się przypomniało, że jest trochę podobnych kolorów.
ten szmaragdowy kuszący u ciebie, chyba nie widziałam jeszcze pełnej stylizacji z takim kolorem. ale widziałam z ciemną zielenią i było cudnie :)


zwierzatko_mojej_mamy

pierwsze piekne - ale obcas - wytrzymasz? to off white tez piekny kolor
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magoo

zwierzatko_mojej_mamy wlasnie co do off white uznalysmy, ze moze byc za ciemny do bialej sukni

effik


salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)


magoo

Cytat: salsa w 12 Lip 2010, 10:14:29
te buty ma chyba Su i z tego co wiem to wygodne sa :)
wygodne sa jedne i drugie bo mierzylam w normalnym sklepie tylko, ze z kokarda byly tylko czarne, a te drugie kolor na 100% maja dobry tyle, ze rozmiaru nie bylo
w sumie to te drugie sa ok, chociaz nie ukrywam, ze kokardkowe bardziej mi sie podobaja

justynaaaa2

#161
magoo jeśli nie jesteś pewna koloru białego czy będzie pasował to ja bym brała srebrne :)
choć wizualnie bardziej podobają mi się te drugie bo są delikatniejsze, ale ja ogólnie nie lubię platformy ;)
aaa i jesteś pewna, że taki pasek na pięcie jest dla ciebie wygodny i ci nie spada? bo ja mam jakąś dziwną piętę i mi się zawsze zsuwa i trochę ciśnie dlatego też wiem, że nie dam rady w tych swoich niebieskich sandałkach wytrzymac całej nocy ;)

magoo

justynaaaa2 generalnie paski mi nie spadaja, chociaz tutaj sa one na gumce, a taka gumka lubi sie rozciagnac i spadac
no ale mysle, ze przez jeden dzien/noc sie nic nie rozciagnie

magoo

obiecalam podsumowanie, w koncu za 3 tygodnie o tej porze juz bede w trakcie wesela :D

1. Panna Mloda - czyli ja :D
suknia - nie wiem, powinna byc juz w sklepie, w tym tygodniu zadzwonie i umowie sie na przymiarke, fryzjer umowiony (troche nie mam koncepcji), makijaz samodzielny (proby trwaja...). Welon kupie jak pojade na przymiarke. Buty zamowione, leca do Pl. Generalnie sytuacja jest opanowana.
2. pan Mlody - czyli P.
no tutaj jedna wielka tragedia, chociaz P. mowi ze ma koncepcje. Musze mu zaufac ;D
3. Kosciol - za 2 tygodnie odwiedzam ksiedza, zeby pogadac co i jak. Formalnosci mamy zalatwione, licencja podobno idzie :)
4. Wesele
No tutaj tez juz wiekszosc zalatwione. Menu ustalone, wodka kupiona. Musimy ustalic menu na poprawiny. Niestety wciaz nie mamy pelnej listy gosci, np wczoraj dowiedzielismy sie, ze 2 osoby od P. nie przyjada (wczesniej potwierdzili, ze na pewno beda). Ale juz mnie to nie rusza;) Pozostalo nam kupic owoce i napoje.
5. Co do dekoracji kosciola i sali to koncepcje jakas mam, w tygodniu przedslubnym spotykam sie z derkoratorka i wtedy wszystko omowimy.
6. Samochod - mial nas zawiezc brat P. ale ostatnio sie dowiedzialm, ze nie wiadomo czy nas zawiezie, bo szykuje mu sie jakis wyjazd i byc moze pokryje sie on z naszym weselem ;D Od biedy pojedzimy wlasnym autem :D
7. Nie mamy obraczek  :mocking: Ale dzwonilam do salonu, ktory nas interesuje i podobno dadza rade zrobic w tydzien

Podsumowanie podsumowania: JESTEM KWIATEM LOTOSU 

zosia2007

magoo spokojnie, to wszystko da sie opanowac ;)

sobieska

kochana jest dobrze a za tydzień to wszystko będziesz miała odhaczone :)


magoo

dzieki dziewczyny, ale ja naprawde jestem spokojna :)

wiem, ze wszystko, co moglam zrobic tutaj mam zrobione lub jestem w trakcie, wiec to jest ok ;D

sonja

magoo Ty cichcem wszystko pięknie ogarnęłaś  :bravo:


magoo

a wiecie, ze za tydzien o tej porze bedzie juz po wszystkim?? ;)


justynaaaa2

magoo ja pierniczę to prawie już :) faaaajnie :)
wszystko gotowe ;)

magoo

Cytat: justynaaaa2 w 22 Sie 2010, 23:36:09
magoo ja pierniczę to prawie już :) faaaajnie :)
wszystko gotowe ;)
no jeszcze nieee
suknie musza mi troche zwezic, odbieram w czwartek
nie jestem przekonana do kolczykow, moze cos jeszcze znajde
buty musza isc do szewca, bo sa troche waskie, trzeba je rozbic
i tak jeszcze moglabym wymieniac ;)

ale generalnie zachowuje spokoj, jak nikt z niczym glupim nie wyskoczy powinnam przezyc ten tydzien :)