Do boju, do boju - zaczynamy stylizacje

Zaczęty przez magoo, 01 Sty 2010, 23:12:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magoo

#100
callja to bolerko to byl jedyny powod, dla ktorego nie chcialam kupic tej sukni. balam sie, ze moja mama bedzie suszyla mi glowe, zebym je zalozyla, a ja mam raczej wizje bezbolerkowa. na razie stanelo na tym, ze publicznie oswiadczylam, ze zaloze jej jedynie jakby walilo gradem wielkosci kurzych jaj ;D mama sie zgodzila, na taki kompromis (na razie, bo o ile ja znam, nie odpusci tak latwo)
a co do bizuterii w kolorze, to trafilas w sedno   :beer: chociaz sama myslalam raczej o szmaragdach (niekoniecznie prawdziwych od razu) niz o ametystach, chcialam tu pociagnac motyw z pierscionka
naszyjnik to chyba nieeee... chcialam dlugie kolczyki i bransoletke

i co myslicie??

Dodany tekst: wto 23 mar 2010 22:22:44 GMT-1

Norka 4 bukiet bardzo mi sie podoba, mam go w swoich zbiorach, tylko nie chcial mi sie zalaczyc

callja pierwsze i drugie bardzo fajne, pierwsze pasuja do bukietu od Norki ;)

callja

#101
Cytat: magoo w 23 Mar 2010, 22:19:52na razie stanelo na tym, ze publicznie oswiadczylam, ze zaloze jej jedynie jakby walilo gradem wielkosci kurzych jej

:bravo: :bravo: :bravo:
A bolerko, nawet jak Cię w nie mama odzieje, zawsze możesz niechcąco "zapomnieć" w ślubnym samochodzie ;)

I od razu wyjaśniam, że samo bolerko jest bbb ładne (mówię to ja, antybolerkowa!!), ale za pieruna do Twojej sukni mi nie pasuje - tu gładka tkanina, architektoniczno-ascetyczne szczypanki, i nagle wtykamy w to frymuśne koroneczki??? Nie te bajki...

Cytat: magoo w 23 Mar 2010, 22:19:52chcialam dlugie kolczyki i bransoletke
Juz paluszki oblizuję - ależ mnie ucieszyłaś !!! pyffko leję rzecz jasna obficie :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

claridad

sliczna biżu... naszyjnik możesz sobie darować :) ja np. miałam bo korale jeszcze czasami noszę a bransoletek nigdy i za dużo by było tych nowości (soczewki zamiast okularów itd.) 4 bukiet jest niesamowicie energetyczny :)


callja

Cytat: Norka w 23 Mar 2010, 22:34:48Ja oczywiście popieram kolczyki, które pasują do bukietu 4

No mowa !!! :P

A bukiet nr 4 też mi się podoba, jest wyrazisty i rzeczywiście taki "energetyczny" - no i podkreśli kolor Twoich oczu, magoo !!! Kolczyki nr 1 rzeczywiście pasowałyby tu świetnie, do tego jeszcze bransoletka, i juz mi się pysio smieje :)

A welon widzi mi się długi i prosty, choć i zaśwital mi hiszpański - byle nie w wersji "na święty obrazek" ;) Albo klasycznie - długa jednowarstwowa mgiełka bez ozdóbek, a wtedy i kwiat we włosy będziesz sobie mogła wsunąć bez wrażenia przesytu :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

magoo

podoba mi sie taka bransoletka i chetnie widzialabym kolczyki w tym stylu
i wtedy bukiet podobny do tego od Norki, ale z dodatkiem ciemnej zieleni  :hmm:

Norka

Taki ciemnozielony to chyba tylko ruskus albo inny wypełniacz, ew. bluszcz :hmm: Jak coś znajdę to wkleję.

callja

Cytat: magoo w 23 Mar 2010, 22:40:12podoba mi sie taka bransoletka

Ładna, choć nie przekonuja mnei te cyrkonki otaczające szmaragdy... Może lepiej postawić na jeden konkretny kamień w biżuterii ??? Ale odcień zieleni bliski sercu memu - w tym samym miałam swoją ślubną biżu :) Do Twojej urody tez będzie pasował!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

claridad

Cytat: callja w 23 Mar 2010, 22:48:19
Ładna, choć nie przekonuja mnei te cyrkonki otaczające szmaragdy... Może lepiej postawić na jeden konkretny kamień w biżuterii ??? Ale odcień zieleni bliski sercu memu - w tym samym miałam swoją ślubną biżu :) Do Twojej urody tez będzie pasował!

zieleń jest śliczna, będzie się pięknie z Twoją urodą komponować. Ja sama ubolewam, że nie miałam fioletowej biżu (no ale miałam z perłami więc trochę się tym pocieszam)

magoo

teraz pewnie bede miala zgryza czy pozostac przy zieleni, czy tez pojsc w taki ciemniejszy blekit, jak te irysy z bukietu

callja

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /



callja

Cytat: magoo w 25 Mar 2010, 20:18:31callja piekny bukiet
Cala przyjemnośc po mojej stronie :) odlewam ofkors !!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

sobieska



sobieska


magoo


magoo

zamowilismy zaproszenia - lepiej pozno niz wcale ;)

sonja

Śliczne :) Fajne, subtelne. Lubię takie.

szelma

Bardzo ładne! Na pewno bym przyszła, gdybym dostała takie zaproszenie :D.

justynaaaa2

magoo bardzo fajne :) proste i klasyczne :)
gdzieś mi się już rzuciły w oczy i winietki do tego też widziałam chyba  :hmm: będziecie je mieć?

ddu

zaproszenia śliczne, delikatne...
teksty sami piszecie, czy gotowe są w środku?

magoo

#123
Cytat: justynaaaa2 w 31 Maj 2010, 19:11:10
magoo bardzo fajne :) proste i klasyczne :)
gdzieś mi się już rzuciły w oczy i winietki do tego też widziałam chyba  :hmm: będziecie je mieć?
winietki tez sa, chcialabym miec, ale zobaczymy najpierw jak zaproszenia wyjda

Cytat: ddu w 31 Maj 2010, 19:11:58
zaproszenia śliczne, delikatne...
teksty sami piszecie, czy gotowe są w środku?
tekst ukladalismy sami, ale niestety nie mam teraz na kompie, jak dostane zaproszenie to wstawie

Dodany tekst: 31 Maj 2010, 19:15:00

i dzieki za komplementy  :beer:

Angie

magoo bardzo ładne :) Swoje też tam zamawialam ;D