26.12.09 już za mną!

Zaczęty przez Szaraczek, 28 Gru 2009, 20:31:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szaraczek



dorcia

ah ten świąteczny klimacik..
cud miód i orzeszki! :)

claridad

szaraczku jak pozbieram szczeke z podlogi to napisze wiecej, tymczasem....sliczna Ty! /jak cudnie wszystko dopracowane, piekna fryzura, sliczna suknia podkreslajaca urode, ta woalka absolutnie zwalila mnie z nog! Piekni bylisci. Naprawde gratuluje z calego serca i wracam ogladac bo to sama przyjemnosc :)


aniak1211

Szaraczek
Pieknie  :bravo: :bravo: :bravo:
zdjecie na schodach cudne:)
fryzura,kwiaty,suknia,woalka-wszystko razem wyglada slicznie :) :thumbup:

magdalinska


zosia2007

Szaraczek powtorze za dziweczynami - pięknie

Norka

Szaraczku, wyglądałaś jak marzenie :dreaming: No i dopiero teraz widać, jaki z męża przystojniak ;) Zejście po tych schodach to musiało być przeżycie...

sobieska

 :dreaming: idealnie! i twoja stylizacja: od fryzurki, cudownego toczka, kiecki, paznkoci po genialne miejsce wesela- te shcody!!!!! :DDD rzucanie bukietem :D po męża :D
gratulacje!

Angie


martullek

Szaraczek ja też się powtórzę - PIĘKNIE! wyglądaliście wspaniale! super fryzura!

gratulacje  :daisy:

giga

Szaraczek, piekna z Was para.
Z ciekawego miejsca rzuczlas welon  :bravo:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Szaraczek

#62
Dzięki :)
Szczerze mówiąc trochę się bałam, że bukiet rzucany z takiej wysokości może komuś zrobić krzywdę. Ale dziewczyny dzielnie walczyły i nie było strat w ludziach ;)

didi_loczek

Szaraczek przede wszystkim spóźnione gratulacje i najlepsze życzenia  :blush:  :daisy: :daisy:

Bardzo, bardzo podoba mi się Twoja stylizacja, wyglądałaś prześlicznie  :dreaming:

giga

Cytat: Szaraczek w 24 Lut 2010, 10:26:34
Dzięki :)
Szczerze mówiąc trochę się bałam, że bukiet rzucany z takiej wysokości może komuś zrobić krzywdę. Ale dziewczyny dzielnie walczyły i nie było strat w ludziach ;) Na dowód:
wspaniale ujeta ta chwila
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

Szaraczek bardzo ładnie wyglądalaś :)
gratuluje  :daisy:

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Szaraczek - Wszystkiego najlepszego!!!


Pieknie wygladalas, stylizacja miodzio i wypas ;D  :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"