Malujemy paznokcie - co zrobic, zeby lakier nie odpryskiwal.

Zaczęty przez mayagaramond, 21 Gru 2009, 12:59:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

aja ja ci bardzo polecam, nawet fote wrzucałam - chcesz :D ??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

aja

Cytat: salsa w 13 Lip 2011, 14:38:46ja ci bardzo polecam
nie no foty nie potrzebujhę byłam ciekawa czy faktycznie jest taki trwały i interesuja mnie minusy :D bo jedyny to chyba tylko taki,że sa jeszcze koszty zmycia?!

aja

Cytat: golinda w 13 Lip 2011, 14:46:11że cały czas masz ten sam kolor
tak też ale ja bym takie malowanie rozwazała np. na wyjazd,wczasy gdzie lakier odpryskuje po dwóch dniach i częstym moczeniu w basenach

salsa

Aja ja sobie zrobiłam klasyczna czerwien i mi nie rpzeszkadza ale ja jestem "stała w uczuciach" potrafie miesiacami malowac paznokcie na jakąc odmiane czerwieni (mam na mysli stopy) - a to kalsyka a to fuksja - teraz mnie to w ogole nie zwilża, ze mam ciagle takie same

co do zmycia - sciagniecia to wiem, ze niektore moje kolezanki same sciagały
natomiast mnie to jzu sie trzyma 4 tygodnie (chodze na basen nosze odkryte buty a stopu wyglądaja idealnie) - wiec pewnie pojde z tym tylko po to, zeby mi świezy nałozyła jak juz bedzie mocny odrost

nie płace wtedy za zmycie - jest to w cenie kolejnego malowania
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ziuta

Cytat: aja w 13 Lip 2011, 13:49:49
tak też ale ja bym takie malowanie rozwazała np. na wyjazd,wczasy gdzie lakier odpryskuje po dwóch dniach i częstym moczeniu w basenach

aja dokładnie na tą okoliczność zakupiłam sobie groupona na hybrydowy

wrobelek0403

ja na razie poluje na hybrydowego grupona, mam nadzieje ze do 15go sierpnia cos sie znajdzie :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

ja kupiłam na gruponie z jakiś miesiąc temu kupon na 3 hybrydy (do wyboru mani. lub pedi.), tydzień po zakupie zadzwoniłam się zapisać - pierwszy termin 19 września  :rotfl: babka pyta na kiedy następny umawiamy, czy np. 3 tyg. później to od razu zapisze na co jej mówię że poproszę na 3 grudnia skoro są tak odległe terminy ;D była mocno zadziwiona i kalendarza nie miała ale zapisała w końcu ;D

ziuta

Cytat: justynaaaa2 w 13 Lip 2011, 21:22:03ja kupiłam na gruponie z jakiś miesiąc temu kupon na 3 hybrydy (do wyboru mani. lub pedi.), tydzień po zakupie zadzwoniłam się zapisać - pierwszy termin 19 września
O w mordę jeża :padam: Jutro dzwonię się zapisać, bo mi po wczasach wyjdzie :D
justynaaaa2 :beer:


Angie


justynaaaa2

Angie ale to nie jest jakaś rewelacyjna cena chyba :hmm: szukaj taniej ;) ja zapłaciłam 128 zł. za 3 a kiedyś było chyba coś ok. 79 zł. za 3 ale przegapiłam  :crazy:

justynaaaa2

znowu mam pomalowane paznokcie tym lakierem co to w ogóle nie odpryskuje ;D już 4 dzień są idealne :)
to są te lakiery http://www.kupkosmetyk.pl/kategoria/2/154/LETNIE_KOLORY_OPI/

aja


zwierzatko_mojej_mamy

no ja kupilam za rada heleny i odpryskiwac nie odpryskuje, ale sie mi starl na koncach juz drugiego dnia i scieral sie dalej
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aniak1211

Im drozszy mam lakier tym szybciej odpryskuje;D :D
Ostatnio kupilam inglota,piekny kolor,
ale tez na drugi dzien odpryskuje,nawet u stop sie nie trzyma tak dlugo jak inne:(

justynaaaa2

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Lip 2011, 10:53:40
no ja kupilam za rada heleny i odpryskiwac nie odpryskuje, ale sie mi starl na koncach juz drugiego dnia i scieral sie dalej
hmmm no mi się nic nie ściera  :hmm: a można je kupić gdzieś stacjonarnie czy tylko przez net?
aja widziałaś gdzieś w wawie?

aniak1211

Cytat: justynaaaa2 w 23 Lip 2011, 12:04:35a można je kupić gdzieś stacjonarnie czy tylko przez net?
Gdzies je widzialam,tylko gdzie :hmm:

zwierzatko_mojej_mamy

ja kupilam normalnie w sephorze, nie wiedzialam, ze to towar deficytowy ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

emcia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Lip 2011, 11:12:16
ja kupilam normalnie w sephorze, nie wiedzialam, ze to towar deficytowy ;)
ktos je z uk albo usa sprowadzał

justynaaaa2

ja ich nigdzie nie widziałam, ale może też jakoś specjalnie nie szukałam :D nie znałam wcześniej tej firmy
pytałam kosmetyczki to powiedziała że one kupują w hurtowniach kosmetycznych ale czy są gdzieś w sklepie to nie wie  :hmm: no nic spojrzę przy okazji :)

aja

Cytat: justynaaaa2 w 23 Lip 2011, 12:04:35aja widziałaś gdzieś w wawie?
sa w douglasie  ale nie spotkałam się jeszcze z całą paletą tych lakierów w tym sklepie tzn. nigdy ie trafiłam sezon po dostawie

zwierzu - no ja na nie nei mogę narzek choć zawsze maluję warstwą ochronną jeszcze,utwardzaczem i zawsze się trzymają - im lepiej lakier wyschnie tym dłuzszy efekt utrzymania

http://pl.douglas-shop.com/douglas/OPI/index_b1146.html

justynaaaa2


aja


zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: aja w 23 Lip 2011, 12:21:04zwierzu - no ja na nie nei mogę narzek choć zawsze maluję warstwą ochronną jeszcze,utwardzaczem i zawsze się trzymają - im lepiej lakier wyschnie tym dłuzszy efekt utrzymania
no ja rozumiem, tez sie nastawilam, ze bedzie bosko, ale nie wyszlo ;) kolor piekny, krycie super, rozprowadza tez sie sietnie i rowno, ale moze mam inne paznokcie? :> utwardzacza nie uzywam, znaczy ostatnio uzylam po inkowych paznokciach, ale porownuje do wczesniej innych bez stosowania ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aniak1211

Ja chyba widzialam u nas na markecie(za jakiegos funcika jednego;)),zaraz jade to sprawdze:)