Malujemy paznokcie - co zrobic, zeby lakier nie odpryskiwal.

Zaczęty przez mayagaramond, 21 Gru 2009, 12:59:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)


emcia

Cytat: goga w 27 Gru 2009, 23:27:04
chyba nie na test lol lol lol
po kostkach... po kostkach...

a jak na test siknę to i tak się nie przyznam ;)

wis

A ja polecam mój ostatni zakup http://www.rimmellondon.com/UK/products/nails/product.aspx?id=410
Ma super pędzelek - szeroki, jedno pociągnięcie i cała płytka pomalowana ! Nie robi smug i wytrzymał mi na moich zmasakrowanych paznokciach 5 dni, zwykły bezbarwny lakier ostatnio wytrzymał mi 6h, zaczął schodzić całymi płatami z paznokci  :crazy:

wrobelek0403

nie chce mi sie czytac całości, ale polecam do utwardzania to:

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-8134-opis-Inglot-Inglot-Pro-Dry-Shine.htm

GENIALNE - na stopach utrzymuje lakier nawet przez tydzien, u rąk niestety pazury mi szybciej rosną, ale gdyby nie to, tez mogłbym malowac raz na tydzien :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Cytat: golinda w 29 Gru 2009, 12:37:45
na stopach to bez wspomagania potrafi mi się i 2 miesiące trzymać :D
mi na stopach też nic nie schodzi, dopóki odrost nie jest zbyt widoczny to nie muszę nic robić ;D

wrobelek0403

Cytat: justynaaaa2 w 29 Gru 2009, 13:12:23
mi na stopach też nic nie schodzi, dopóki odrost nie jest zbyt widoczny to nie muszę nic robić ;D

no mi po tygodniu na stopach widac juz "odrost" - niestety paznokcie rosną mi baardzo szybko  :headbang:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond


Chcialam sie z wami podzielic niezmiernie istotna informacja. Chyba znalazlam lakier, ktory nie odpryskuje (przynajmniej u mnie) - kosztuje cale 1,95€ i jest z rossmanna ;D (LR)

Od niedzieli nic a nic nie odprysnelo ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Mnie nie odpryskuje ten beżowo-brązowawy Chanel. Ale nie kosztuje 1,95 euro ;);

emcia


mayagaramond

Cytat: szelma w 24 Lis 2010, 14:39:49
Mnie nie odpryskuje ten beżowo-brązowawy Chanel. Ale nie kosztuje 1,95 euro ;);

mi odprysiwalo do tej pory wszystko, niewazne czy manicure robiony w domu czy u manikurzystki.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Cytat: mayagaramond w 24 Lis 2010, 14:43:26mi odprysiwalo do tej pory wszystko

Mnie też - i to często już po godzinie! A ten wytrzymał 4 dni, sprzątałam, zmywałam i nic! :D

wrobelek0403

mnie nie tyle odpryskuje, co scierają sie koncówki i to nawet po uzyciu utwardzacza.

ja po prostu mam głupi zwyczaj pocierania o siebie palcami i lakier zaraz obłazi :(
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Helena

mi najdłużej wytrzymuje OPI z sephory, a najgorzej odpryskuje borjois masakra juz na drugi dzien

aja

czy któraś z was korzysta z malowania hybrydowego paznokci?

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

Cytat: aja w 13 Lip 2011, 12:04:44
czy któraś z was korzysta z malowania hybrydowego paznokci?
ja mam hybryde na stopacha :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

aja


salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

zwierzatko_mojej_mamy

no bo przeciez juz 4 tygodnie salsa pisze o hybrydzie, dziewczyny dopytuja, wstawiala foty i juz sama uwierzylam, ze to jest boskie i super i sie zastanawiam, czy nie isc, a aja pyta to, czy ktos cos wie ;) tak mnie to rozsmieszylo ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aja

no tak gdybym siedziała tyle na styrefie co ty to pewnie bym wiedziała  :stupid:

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: aja w 13 Lip 2011, 12:53:33
no tak gdybym siedziała tyle na styrefie co ty to pewnie bym wiedziała  :stupid:

w sumie to nie wiem, czy to komplement czy ublizanie lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl