szafa wnekowa

Zaczęty przez marax, 07 Gru 2009, 11:25:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

na cala - 240 cm wysokosci
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

iksa_nl

ja jestem najbardziej niezadowolona z tego, ze dalam sie namowic na lustra. w dodatku brazowe..bleee. no ,ale tak to jest jak sie zamawia na szybko bo terminy gonia i sie wlasciwie nie wie co chce.
jakosciowo jestem bardzo zadowolona, droga byla jak cholera (ok 5k w 2007r.), ale zrobili porzadnie, z porzadnej plyty, z podloga, itp.
tylko te cholerne lustra.
A no i za jednym skrzydlem faktycznie mi sie bardziej kurzy, ale moze dlatego, ze tam mam szafke z rozdzielnikiem ogrzewania.
Mysle, ze w srodku kurzy sie tez mniej bo listwa nie jest na podlodze tylko na takim 3 cm progu.

jakos nie widze u siebie w sypialni normalnych drzwi na 2.70 wysokosci ;)
a kombinacja wysokie drzwi i szafki itp tez jakos mi nie pasuje.

bozena.dp

kurcze to ja musze przemyśleć jakie drzwi brać do szafy w przedpokoju a jakie do pokoju... a może otwierane, ale takie łamane w połowie? potem poszukam o co mi chodzi, bo teraz dziecko woła ;D

malutenka

U mnie nie kurzy się bardziej niż w innych miejscach w mieszkaniu. Luster nie mam na drzwiach, nie miałam od początku, bo nie zasnę, jak się będę odbijać w lustrze, a szafę mam idealnie na przeciwko łóżka. I drugi raz jakbym miała szafę robić to i tak robiłabym przesuwaną :)

kędzior

To nawet firma nie jest specjalnie potrzebna. Wnętrze możesz zrobić po swojemu, tzn półki i szufladki bo przecież wszystko jest dostępne w sklepach, a później tylko zamówic fronty.

margareta

W ścianie, na której chcę zrobić szafę jest kratka wentylacyjna. Może macie jakiś pomysł co z tym zrobić?

margareta

#31
A gdyby nie robić szafy do samego sufitu?  :knuje: Co o tym myślicie?

wrobelek0403

margareta a po co kratka wentylacyjna w pokoju?? :knuje:

moze nie musi być na wierzchu, hmmm

jak zrobisz szafe nie do sufitu to bedzie tam sie kurzyc no i miejsca szkoda.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

iksa_nl

a w jakim to pomieszczeniu?

zasloniecie kratki czasem moze powodowac nawiewanie zimnego powietrza innymi dziurami, np. wywietrznikiem na oknie albo innymi szparami.

Ale nie robilabym szafy przesuwnej, ktora nie siega do sufitu.
1) estetycznie to mi nie pasi taki zakurzony odkryty pawlacz/polka pod samym sufitem
2) przeplacasz bo dodatkowo trzeba zaplacic za plyte, ktora przykryje Ci ta szafe z gory.

margareta

Cytat: iksa_nl w 25 Maj 2012, 13:32:32
a w jakim to pomieszczeniu?
W sypialni.
wrobelek0403 no nie wiem po co, ale chyba lepiej jak jest.

iksa_nl

hmm my mamy, ale w lazience i aneksie kuchennym/duzym pokoju i tam jest to dla mnie jasne.
Kratki w sypialni nie rozumiem.
Moi sasiedzi zaslonili kratke kawalkiem tektury bo nawiewalo zimno. Na kontrole kominiarza odslonili i nikt sie nie czepial a oni tez zyja, ale nie wiem co kominiarz powie na kratke zabudowana na stale szafa.
Sprawdzilam z mezem i powiedzial, ze jak jest wentylacja grawitacyjna (czyli taka zwykla) to nie ma wymogu by byla kratka wentylacyjna w sypialni (tylko w lazience, kuchni, wc, takich pomieszczeniach). Jak jest wentylacja mechaniczna (rekuperacja) to nie zaslaniaj kratki bo nie odzyska ciepla.

margareta

iksa_nl dzięki  :jupi: myślałam, że skoro została zrobiona, to musi być

iksa_nl

radze sprawdzic jeszcze gdzies, zeby potwierdzic. Maz tak z praktyki mowi ;)

margareta