Ile śpią Wasze dzieci?

Zaczęty przez Alka, 04 Gru 2009, 12:02:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alka

Witam wszystkich serdecznie.

Chodzi mi o to ile godzin potrafią przespać jednorazowo bez budzenia się, bo ja powiem szczerze jestem tymi nocami strasznie wymęczona. Od narodzin synka pobudki mamy co godzinę lub dwie, kilka razy zdarzyło się że przespał kilka godzin pod rząd. Spać chodzi o 20.
Teraz ząbkuje więc wogóle tragedia, a rano trzeba wstać do pracy.

Angie

Dobrze trafiłaś, bo ten problem ma tutaj duzo więcej mam ;D
I współczuje  :empathy: :empathy: :empathy:

siog

moja nadal spi od 22 do 8.30  w weekendy raczej do 9.30 rano. nigdy nie mielismy problemow ze spaniem

Angie

Cytat: Alka w 04 Gru 2009, 12:02:26
Witam wszystkich serdecznie.

Chodzi mi o to ile godzin potrafią przespać jednorazowo bez budzenia się, bo ja powiem szczerze jestem tymi nocami strasznie wymęczona. Od narodzin synka pobudki mamy co godzinę lub dwie, kilka razy zdarzyło się że przespał kilka godzin pod rząd. Spać chodzi o 20.
Teraz ząbkuje więc wogóle tragedia, a rano trzeba wstać do pracy.

Zauważyłam, że dzieci z marca zeszłego roku sa dla mam takie niedobre, jesli chodzi o spanie  :knuje: :knuje: :knuje:

abkasia

Alka mamy dzieci w tym samym wieku i ten sam problem :crying: :crying:
trudno powiedzic, ile moj maly potrafi spac..
ostatnio budzi sie miedzy 24 a 6 rano po 6 razy.
kiedys przesypial cale noce, lub spal snem ciaglym po 6 godz... teraz niestetysobie chyba odbija, wsatje co gdzina, czasem co 2, bardzo zadko co 3...
nie wiem co mam robic...
jestem rowniez umeczona...
piwko :beer: za identyczne problemy!

Alka

Ja myślałam, że to tylko mój tak daje w kość za okazaną przez mamę miłość i dobroć  ;)

abkasia

Cytat: siog w 04 Gru 2009, 12:12:41
moja nadal spi od 22 do 8.30  w weekendy raczej do 9.30 rano. nigdy nie mielismy problemow ze spaniem
ty tu siog nie pisz takich rzeczy!

ja zauwazylam, ze te problemy ze spaniem pojawily sie u nas jak maly zacza sie przemieszczac po domu, raczkowac....
czyli jak mial 6 mies...
jest mocna ruchliwy i podekscytowany tm chodzeniem... odbija sie to rowniez na jego snie...

Alka

abkasia  :beer:

Dokładnie, zaczął wariować po domu to i na łóżku jest to samo. Śpi niestety razem z nami, bo po prostu nie chce mi się wstawać do łóżeczka po 10 razy i czasami budzę się, a on już leży do góry nogami. Najgorsze jest to, że budzi się prawie zawsze z wielkim płaczem.

abkasia

a moze jeszcze twoje dziecka jest niejadkiem?

Alka

Jeżeli chodzi o jedzenie to nie mam problemu. Dlatego wiem, że napewno nie budzi się z głodu, karmię piersią ale dostaje na noc butle, czasami w nocy też podaję mleko.....
Natomiast powiem Ci, że lepiej zaczął jeść jak zaczęłam go odprowadzać do niani i ona ma swojego 2-latka w domu. Chyba widział jak starszak je i teraz zje wszystko co mu dam, a wcześniej to bywało różnie.

kasiad

#10
Cytat: Angelos w 04 Gru 2009, 12:14:01
Zauważyłam, że dzieci z marca zeszłego roku sa dla mam takie niedobre, jesli chodzi o spanie  :knuje: :knuje: :knuje:

właśnie :(

Dodany tekst: 04 Gru 2009, 12:36:13

Cytat: Alka w 04 Gru 2009, 12:25:39
Najgorsze jest to, że budzi się prawie zawsze z wielkim płaczem.

Alka czyli i Ty masz w domu nocną syrenę alarmową :(
przypij pionę  :highfive:

Alka


Alka czyli i Ty masz w domu nocną syrenę alarmową :(
przypij pionę  :highfive:
[/quote]

No niestety i mąż nie jest w stanie go uspokoić. Skubaniec mały tylko czeka, aż mamusia się nim zajmie.

Kasia

Cytat: abkasia w 04 Gru 2009, 12:19:35ty tu siog nie pisz takich rzeczy!
to ja tez sie nie wypowiem ;)


nionczka

Moja coreczka ma prawie rok i spi od 20.30-21 do 7.30-8 rano z jedna pobudka (chyba okolo 3 i wtedy tata daje jej butelke). W dzien spi zazwyczaj 2 h od 13 do 15 a po poludniu raczej juz nie, czasme zdrzemnie sie pol godziny okolo 18.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

Iga jak śpi ze mną (a od kilku dni śpi,bo juz nie mam siły)to śpi ODROBINE lepiej, jakieś 5 razy się budzi i jest tak cwana,że jak nie śpię to ona nawet oka nie otworzy, a jak tylko zasypiam to od razu alarm

dragonfly

Ingrid spi cala noc z jedna pobudka - ok. 1 - 1:30, dostanie butle i wytrzyma na niej do ok. 7:30; o ktorej chodzi spac to juz inna bajka, moze to byc 18 a moze i 23 ;D Zalezy jak "aktywny" miala dzien. Mamy tak samo jak abkasia - przesypiala cala noc ale odkod zaczela raczkowac, musi cos w nocy zjesc, pewnie wiecej kalorii potrzebuje (to taka moja domorosla teoria ;) ). Przy zabkowaniu potrafila budzic sie co godzine :( Tzn. to podobno bylo zabkowanie choc mam watpliwosci bo zebow jak nie bylo tak nie ma (oprocz 2 ;) )

aniak1211

dragonfly
Dominika potrafi drzec sie przez kilka ladnych nocy a zeby wychodza dopiero po paru tygodniach jak juz sie troszke uspokoi :D

dragonfly

Cytat: aniak1211 w 05 Gru 2009, 10:56:47
dragonfly
Dominika potrafi drzec sie przez kilka ladnych nocy a zeby wychodza dopiero po paru tygodniach jak juz sie troszke uspokoi :D

o, to znaczy, ze juz niedlugo, niedlugo - bo spokojna sie zrobila ;)

kasiad

Cytat: aniak1211 w 05 Gru 2009, 10:56:47
dragonfly
Dominika potrafi drzec sie przez kilka ladnych nocy a zeby wychodza dopiero po paru tygodniach jak juz sie troszke uspokoi :D

prawda :)
u nas ryk był od 4 miesiąca, a zębole wyszły jak Olo miał 7 :D

abkasia

u as to zabkowanie nie przechodzi wcale strasznie... no i mamy juz 4 zebole :D

aniak1211

Cytat: dragonfly w 05 Gru 2009, 10:58:53
o, to znaczy, ze juz niedlugo, niedlugo - bo spokojna sie zrobila ;)
byc moze juz niedlugo zobaczysz nowe zabki :)

jestynka

Cytat: Angelos w 04 Gru 2009, 12:14:01
Zauważyłam, że dzieci z marca zeszłego roku sa dla mam takie niedobre, jesli chodzi o spanie  :knuje: :knuje: :knuje:

i z ostatniego dnia lutego ;) chociaż termin był marcowy ;)

Alka jak ja Ciebie rozumien, właśnie dziś napisałam, że moim marzeniem jest wyspać się i nie przerywać snu.
w domu mamy też syrenę alarmową
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

iga tez miała być z marca

Alka

Cytat: brawurka w 07 Gru 2009, 19:38:45
iga tez miała być z marca

chyba coś w tym jest :)

W ostatni weekend podałam na noc mocniejszą dawkę paracetamolu (przez zęby, bo tak pediatra radziła), mały zasnął o 19 i obudził się o 7 rano z dwoma "spokojnymi" pobudkami. Dawno nie pamiętam żebym się tak wyspała ale przecież nie będę dziecka non stop faszerowała lekami ...  :crazy:

jestynka

dzisiejsza noc masakryczna, wstawał co godz. Ja naprawdę już nie wiem dlaczego Filip tak często wstaje :( jest najedzony, gdy daję mu picie pije b. mało, czyli raczej o picie też nie chodzi, nie przegrzewam go ani nie ziębie, wyszłam specjalnie wieczorem na spacer, aby się dotlenił, kąpiel była i nic to nie daje :( jak dostawał nurofen na zęby też lepiej nie spał, melisa nic nie daje :(
Jeszcze dobijaja mnie kolezanki jak opowiadają, że ich dzieci niedawno urodzone budża się raz, one są rześkie , wyspane mimo tego ,ze 2 tyg. temu rodziły.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login