Prezent na gwiazdkę (sorry od mikołaja) :)

Zaczęty przez olgaaa1, 29 Lis 2009, 10:31:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emcia

Cytat: justynaaaa2 w 09 Lis 2010, 00:02:49
emcia mianuję cię specjalistą od prezentów dla dzieci :D
tę ulotkę z reala przewertowałam całą i mamie pokazałam, "zobacz jakie super zabawki, chciałabym to i to i to..."
mama "nie przesadzaj, a ty to brzydkie zabawki miałaś?"
:point_lol:

brawurka

dziewczyny mieszkające a Anglii czy dużo jest w sklepach gadżetów ze świnką peppą?

zuzia

Kasia
który samochód kupiliście?

ja z tych zabawek z Auchan polecam tego białego pieska. jest FANTASTYCZNY. M. go ma - swego czasu uwielbiał, później mu przeszło, ale odkąd podkrada mu go sąsiad (ma ponad dwa latka) to znowu wrócił do łask.

Kasia

Cytat: zuzia w 11 Lis 2010, 14:28:05Kasia
który samochód kupiliście?

tego za 68,90zł
nie wyglada jakos rewelacyjnie bo jest mało odbajerzony ale przez to jest bezpieczny, bo nie ma elementów ktore odpadają czy sie łamią (oczywiscie wszystko jest mozliwe)


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



kiedyś Misiek dostal taki niby prawdziwy zdalnie sterowany samochód, fajnie wyglada, jak prawdziwe auto
ale co z tego skoro antenka druciana, która sobie mozna oko wydłubać :padam:
ten mimo iż nie wyglada tak imponujaco jest super

zuzia

to może ja też się skuszę i schowam przed gwiazdką :)


niewiemjaka

ja nie wiem co W. kupic a raczej zamowic u Mikolajów :D chyba jakies klocki :hmm:
juz tak mam dosc tych zabawek ze bleeeh

R. mu zbudowal z dwoch duzych kartonow domek - czesc glowna ma drzwiczki i okno i "szyberdach" od niej odchodzi jakby tunelo-korytarz z drugiego kartonu z wyjsciem
te szare kartony okleilismy troszenke samochodami z gazet, kotkami, pieskami i innymi lampartami
w tym swim "domku" bawi sie codziennie kilka razy dziennie
wczolguje sie tam, chowa, rysuje, chce zeby go szukac, wyciagac, gilgotki, lapanie, chowanie sie w kolko - najlepiejz mama lub tata oczywiscie bo babci dupa sie nie miesci w korytarzu :mocking:

POLECAM serdecznie kazdej z was zbudowac cos z dzieckiem razem (zabawa przy budowaniu)
pozniej po jakims czasie oklejanie domku, rysowanie po nim itd, W tam swoje freski picassy zastosował

mozna do tego wprowadzic innowacje - np maly kocyk i zakrywac odkrywac wejscie

no zabawa bez konca - chociaz zajebiscie oszpeca chalupe, (prawie jak na dworcu)  robi sie ciasno itd :D

Kasia

niewiemjaka my sie ostatnio  zastanawialismy czy czasem takiego namiotu nie kupić :) bo młody w sklepie wszedł do takowego i wyjść nie chcial :D
dzieci lubia sie chować :)

a taki kartonowy, samodzielnie wykonany to super sprawa :)

niewiemjaka

bylismy kiedys na pikniku i byl m.in. takie namioty dla dzieci - no super sparwa dzieciaki za tym zaszaly i mlody tez
ale ja juz kurde miejsca nie mam :crazy:

jeszcze troche i pokoj sie mu zrobi i wtedy namiot jak nic :D

brawurka

ja mam namiot, lezy na balkonie zwinięty i tak z raz w miesiacu wyciągam, jak stał w ich pokoju to po 30 min robiły olewke, z kartonów mamy zrobioną kuchnie :) ma piekarnik i różne bajery :) jest też karton służący za szafke kuchenną, brakuje nam zlewu

zuzia



marax

#137
ja mam 2 wigwamy polaczone tunelem -zajmuja caly salon ............ Fajna zabawe ale szybko sie nudzi.robie jak brawurka chowam i pozniej wyciagam .

kasiad

#138
Cytat: Kasia w 11 Lis 2010, 18:50:35


kiedyś Misiek dostal taki niby prawdziwy zdalnie sterowany samochód, fajnie wyglada, jak prawdziwe auto
ale co z tego skoro antenka druciana, która sobie mozna oko wydłubać :padam:


Olek miał samochód zdalnie sterowany
super auto, z bajerami, rozebrał je na części
powyjmował śrubki, rozwalił zderzaki, tylko antena się trzyma  :mocking:
bryka poszła na śmietnik ;D


Mąż zachwycił się zabawkami made by Auchan
kupił już Olkowi mikrofon  :mocking: gitarę, całkiem fajną  ;)
Tata ma z niej więcej radochy niż Mały :D

kasiad

Cytat: golinda w 15 Lis 2010, 13:02:39


furorę u nas robi domek grający (mały z kilkunastoma przyciskami, typu telefon, kuchenka,pralka, dzwonek do drzwi, pies, samochód etc.)


u nas z domku nic nie zostało :D
znaczy został sam szkielet  ;)
wszystkie drzwiczki, zwierzaczki i przyciski poszły w siną dal  :mocking:

Kasia

Cytat: kasiad w 15 Lis 2010, 12:20:39Mąż zachwycił się zabawkami made by Auchan
kupił już Olkowi mikrofon  mocking gitarę, całkiem fajną  wink

no bo one fajne są :)
nad mikrofonem tez się zastanawiałam :)

zuzia

Cytat: golinda w 15 Lis 2010, 13:02:39planujemy jej kupić coś takiego (bo to do ogrodu można wystawić wiosną)

http://www.sklep.justfun.pl/product-pol-225-Domek-Warsztat-.html
też myślałam o czymś takim dla M. ale na razie brak funduszy mnie powstrzymuje

niewiemjaka

Cytat: golinda w 15 Lis 2010, 13:02:39Ninka właśnie dostała na urodziny, ale planujemy jej kupić coś takiego (bo to do ogrodu można wystawić wiosną)

http://www.sklep.justfun.pl/product-pol-225-Domek-Warsztat-.html
super chata! W tez bylby takim zachwycony :D w wakacje wlasnie w takim zwyklym (nie warsztatowym) ogrodowym domku czesto sie bawil, no ale u nas ogrodu brak :|

aniak1211

Cytat: golinda w 15 Lis 2010, 13:02:39
Ninka właśnie dostała na urodziny, ale planujemy jej kupić coś takiego (bo to do ogrodu można wystawić wiosną)

http://www.sklep.justfun.pl/product-pol-225-Domek-Warsztat-.html

furorę u nas robi domek grający (mały z kilkunastoma przyciskami, typu telefon, kuchenka,pralka, dzwonek do drzwi, pies, samochód etc.)

Swietne sa te domki ale one stojac na sloncu traca kolor;/

A kartonowy domek zrobimy jak wrocimy do UK :D

siog

#144
mala dostanie od nas zabawki i rower drewniany i poduszke w ksztalcie kota, a rodzine poprosilam o ksiazki :)

rower
http://www.nubie.co.uk/files/imagecache/product_view/brio%20Ride%20on.jpg
poduszka
http://www.nubie.co.uk/files/imagecache/product_view/catkrem.jpg

jusia

niewiemjaka :beer: :beer: super pomysl z tym domkiem, u nas takie duze gabaryty na stale nie zdadza egzaminu- miejsca brak, ale ratuje sie w inny sposob rozkładam suszarkę do bielizny, przykrywam kapą i już jest domek, Franek sie tam chowa, wjezdza swoim samochodem, lezy...a jak Mu sie znudzi to rachu ciachu i po domku ani sladu ;)

tez nie wiem co na Mikołaja i na Gwiazdke Mu nabyc, nie oszukujmy sie, z wielu rzeczy to ja mam wieksza radoche niz On, teraz na topie sa farby (dostal od niani na urodziny), "malujemy" kilka razy dziennie nawet  :headbang: :headbang:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

feeling.good

ja też nie wiem, co Małemu pod choinkę kupić. Miał być pchacz od nas, ale mama poprosiła żebyśmy od niej kupili i teraz znów musimy coś wymyślić

sonatina

Nasz Igorek dostanie konika morskiego:

http://allegro.pl/konik-morski-fisher-price-gra-i-swieci-przytulanka-i1305590047.html

i pewnie książki - bajki - to bardziej przyszłościowy prezent.

Ignaś samolot - od dziadków, od nas chyba pieska interaktywnego(ale to jeszcze nic pewnego :))

emcia

w biedronce są zabawki fisher price, na pewno ślimak (59zł?)
a szczególną uwagę zwróciłam na chomiczki zsu-zsu (czy jak to się tam zowie ) zestaw startowy za 79zł

Kasia

Cytat: emcia w 16 Lis 2010, 11:31:36
w biedronce są zabawki fisher price, na pewno ślimak (59zł?)
a szczególną uwagę zwróciłam na chomiczki zsu-zsu (czy jak to się tam zowie ) zestaw startowy za 79zł

własnie, musze potuptac do biedronki :)
tutaj gazetka http://www.biedronka.pl/oferta/inspiracje_tygodniowe/pomysly_pod_choinke2/gazetka/