Sobieska walczy ;)

Zaczęty przez sobieska, 17 Lis 2009, 19:45:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sobieska

te 3015 mieryzlam, ale jak dla mnie bylo za duzo u gory, jestem zbyt drobna do tak bogatych dekoltow, odpadla... :( ale na modelce pieknie:)

kama

Cieszę się, że Wam się poukładało! :jupi: czekam na relację z przymiarek:)

elve

#52
sobieska akurat najciekawsza wydaje mi się ta ostatnia (podobna do siostrzanej)
mierz, mierz

ta jest interesująca: http://www.coline.pl/suknie-slubne/raul-novias-model-28145.html

emcia



justynaaaa2

Cytat: sobieska w 22 Lis 2009, 20:13:27
alez szatkuje te swoje wypowiedzi... :) http://www.coline.pl/suknie-slubne/suknie-white-one-kolekcja-2009.html to byla nr 2 po ostatnich przymiarkach, ale zbyt podobna do sukni mojej siostry slubuje 3 mies przede mna ;) wiec musze znalezc cos innego :)
sobieska nie było ci ciężko w tej kiecy ??? ja też ją mierzyłam, ale dla mnie to jest kiecka z serii "stać i ładnie wyglądać" choć ja wcale w niej dobrze nie wyglądałam ;) i nie wyobrażam sobie tańczyć w czymś takim  :padam: nie dość, że ciężka to i sterta materiału pętała mi się pod nogami  :crazy: niby napisali na stronie, że fason wydłuża sylwetkę, ale mnie przybiła do ziemi totalnie a dupsko miałam jak szafa  :point_lol: wg mnie jest to model dla wysokiej osoby, bo ja to odcięcie z lewej strony miałam na wysokości kolan :D no ale może to kwestia gustu, ja po prostu źle się czułam w sztywnych uniformach  ;)


justynaaaa2

Cytat: magoo w 23 Lis 2009, 00:24:41
mi sie ta bardzo spodobala, kurcze chyba bede musiala przymierzyc
http://www.coline.pl/suknie-slubne/white-one-kolekcja-2010/suknia-slubna-white-one-3015.html
no ta ładna jest :) ale trzeba mieć chyba dość smukłą szyję i sporo miejsca na klacie :D bo inaczej te ozdoby zakryją całą powierzchnię ;) no ale trzeba mierzyć ;D ja potwierdzam słowa sobieskiej, że dla drobnych osób jest za ozdobna ;) kurde ja chyba przymierzyłam wszystkie kiecki w tym stylu  :knuje: :crazy:
i w sumie to cieszę się, że już mam to za sobą ufff

magoo

#58
justynaaaa2 akurat na szyje to nie moge narzekac, a i drobna raczej nie jestem  :mocking: poszukam w ktorym jest salonie i wpisze na liste do mierzenia ;)

Dodany tekst: 23 Lis 2009, 00:35:30

:hmm: trzeba nad wlasnym watkiem pomyslec bo ot tutaj robie...


Lwica

Sobieska witamy ponownie na pokładzie  :bravo: no to teraz do roboty kochana ta wymarzona suknia czeka na ciebie aż ją znajdziesz  :thumbup:
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!


suegro

sobieska rzeczywiście walczy :)

:welcome:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

effik, kasiad pod zachwycajaca  :beer:

elve tez wrzucila ciekawa, aczkolwiek troche mi sie z Barbarella kojarzy :mocking:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

sobieska

#64
tadam!!!!! zachwycajace sa i piekne, ale nie dla mnie:))))) bylam dzisiaj z moja lista w madonnie- zostawilam ja tam... i przymierzylam chyba tylko 1/4 sukienek, ktore sie na niej znajdowaly , ale chyba mam:)))) generlanie chodze i sie ciesze jak glupia ;)

od poczatku:) jako, ze po kryzysie teraz jestesmy gruchajacymi golabeczkami, a ja do mierzenia tez juz sie przyzwyczailam, bo do tej pory jakos mi glupio i dziwnie bylo.. :) to bylam dzisaj uradowanna PM :) z nowa wizją:) jako, ze w bieliznie juz stojac musialam troche poczekac na moja pania, to zaxczelam sie bawic rzeczami z przymierzalni i znalzlam super extra welon, do ktorego szuakalm sukni:))) zdjecia welonu nigdzie nie moge znalexc... jest od manuela moty, wiec kosztuje 700 zl ale musze jeszcze sprawdzic wypozyczenie i ew. sprobowac samej uszyc- wyobrazcie sobie gruba sztywna siatke- jak do takich woali, ktroe tylko buzie zaslaniaja na ta siatke gdzieniegdzie doszyte sa multkie kuleczki0 takie pomponiki- welon jest sterczacy i dla mnie boski:) wiec szuaklam do niego delkatnej ale tez oryginalnej sukni:) i moj typ na dzisiaj to white one 3026 http://www.madonna.pl/pl/whiteone.php?s=42.3026 jest duza, leciutka jak piorko, ma kokardę:) i to w najlepszej wersji:)) ma piekny duzy tren i idealnie pasuje do welonu:))) zdjec z moja osoba nie ma:) i nie bedzie :) bo pokaze sie dopiero jak juz bedzie wszystko si :)))))

i co wy na taki obrot sprawy? jednak nie koronki? i nie musliny? choc marisa, tez mnie kusila, bo tez pasowala do welonmu :DDD hihihihi

Dodany tekst: 23 Lis 2009, 14:21:35

a i kokarda moze byc bardziej przyklepnieta, taka jak u mnie podczas przymierzania, chyba mi sie bardziej podobala:) no i kombinuje jeszcze dwa welony... jeden migielka dwie warstwy co by wygladac nadobnie delikatnie i zakryc facjate podczas mszy, a na imprezke i do zdjec ten moj :)

Dodany tekst: 23 Lis 2009, 14:31:12

co do 411- to rzeczywiscie ciezka,a le mi sie w niej to podobalo, ze mam petacacy sie material i zbroje na sobie, bo czulam, ze nie wyjdzie mi w niej bruzszek :) i sadze, ze rzeczywsicie wysmukla i wydluza

co do zastanawiajacych sie and watkiem- sama dlugi czas myslam i na poczatku zwatpila, bo przeciez mnei nie znacie, a ni mojego gustu ani firgury i nie ze wszystkimi komentarzami sie czlowiek zgdadza, ale forumki sa ekstra i potrafia przywrocic do pionu- jak jest zle i jak odbija, gdy ktos zastanaiwa sie nad welonem z lamowka :DD no ale u mie jest miejsce, wiec fajnie, ze moje pomysly moga byc inspiracja :)

co do emocji- to fakt.. mam z nimi problem jest ich za duzo, zbyt skrajne i rozne naraz... od liceum mam ksywe typiś baba, bo nigdy nie wiadomo kiedy bede plakac a kiedy sie smiac :)

Dodany tekst: 23 Lis 2009, 14:32:56

no i polewam z tej okazji:) 5 grudnia przyjezdza familiada i bedziemy radzic wspolnie, ale mam nadzieje, ze sie spodoba- musze tylko sprawdzic kolor w normlanym swietle, bo sie obawiam naturalnej bieli..

zosia2007

sobieska piekna suknia :)

sobieska

no nie? :) :):):jupi: tylko teraz mysle, ze moze ten material za cienki... juz sobie kombinjuje, bo jest dla mnie az za tania i sie zastanawiam czy cos jest z nia nie tak :)

zosia2007

#67
Cytat: sobieska w 23 Lis 2009, 15:29:23no nie?  :  :: tylko teraz mysle, ze moze ten material za cienki... juz sobie kombinjuje, bo jest dla mnie az za tania i sie zastanawiam czy cos jest z nia nie tak
gooopia :P jak tania to sie ciesz, bedziesz miala wiecej na przyjemnosci i dodatki ;)

justynaaaa2

sobieska a co to jest za materiał ? fajna ta kiecka i podoba mi się motyw kokardy :) no i jesli to nie tajemnica to ile kosztuje>?

tachogti

sobieska piekna jest  :thumbup: klasa :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

sobieska

#70
moja mam powiedziala za bardzo skromniutka... oj oni tych koronek dlugo nie odzaluja...

matarial- wlansie nie zapytalam..- bo to nie jest ta gruba satyna, tylko taka letnia wersja, nie blyszczy sie non stop tylko jakby mieni delikatnie, nie mieni to tez nie polyskuje, o to slowo chyba oddaje

kosztuje w tym momencie- nie wiem, czy w madonnie to jest chwyt marketingowy, ze to dzisiaj tyle kosztuje, a ceny ida non stop w gore czy jak... 2900 zł, nie mozna wypozyczyc, w sumie szkoda, bo to by mi bardziej odpowiadalo.

kurde, bede miala chyba przejscia z rodzicami... ado tej pory szlo super :) a sadzilam, ze pojdzie glado, bo mojej mamie zalezalo na bialej sukni, a to jest naturalne biel, az mi sie wierzyc nie chcialo, ze to taki odcien, bo wygladala ladnie:) musze sprawdzic ja w naturalnym swietle... oby bylo ok... bo sie juz nakrecilam ze hoho...

Dodany tekst: 23 Lis 2009, 16:11:28

a material jest takai chropowaty, sztywny, nie jest milusia jak musliny... niestety.

zwierzatko_mojej_mamy

to moze jeszcze swoja zaproponuje - ma i satyne i niby koronke :D a co mi szkodzi :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

justynaaaa2

sobieska to ja już chyba wiem o jaki materiał chodzi, choć nie mam pojęcia jak on się nazywa  :hmm: ale fajnie, że jest lekka :) no i cena też przyzwoita, więc zastanów się nad nia poważnie  :thumbup:
mi też mówili, że ceny się zmieniają z dnia na dzień itp. ja tam się domyśliłam, że musza tak mówić, żeby zachęcić klienta, ale moja mama dała się nabrać  :crazy: choć w sumie dla mnie już nieważne było czy faktycznie drożeją czy to tylko ściema, bo i tak nie miałam na co czekać ;) tanieć raczej nie stanieje, może tylko drożeć to w sumie co za różnica czy się zamówi teraz czy za kilka miesięcy  ;)
super, że jesteś tak nakręcona :) a miałaś poczucie jak w niej stałaś, że to ta i żadna inna  ;)

sobieska

zwierzaku, po twoim opisie i kilkudziesięciu stronach gratukacji, chyba zadna z forumek nie osmieli sie wystapic w twojej sukni :)

justynaaa chyba tak myslalam... pozniej sie smialam przy kolejnych, a bo to nie taki material, a to juz gruobo, a to nie ma kokardy, albo kokarda nie taka... siostra powiedziala, ze super, ale nie bede spokojna dopoki maceirzynstwo nie zobaczy na wlasne oczy... :)

justynaaaa2

sobieska no i super :) a gdzie byłaś mierzyć? w wawie?