Sobieska walczy ;)

Zaczęty przez sobieska, 17 Lis 2009, 19:45:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sobieska

kochana jestes nieziemska, dziekuje za przygotowanie :* co do banałów to się zgadzam, powiem wiecej, jestem zaskoczona ze to napisalam, zawsze staralam sie podciagac bono niż isc z tlumem, a tu slub sprawil ze odpuszczam coraz wiecej :) postaram sie jak najwiecej wyciagnac z twoich rad!! :) tak, by czesc byla zaskoczona ze takie utwory tez istanieja, choc przyznam ze chyba bez ave maria i mendelssohna sie nie obejdzie :D

callja

Cytat: sobieska w 07 Sie 2010, 23:16:45chyba bez ave maria i mendelssohna sie nie obejdzie

Osobiście przyznaję, że Mendelssohna łatwiej przełknę niż Ave :P stopień "słitaśności" tego utworku (niezależnie od wersji) sprawia u mnie radykalne podnoszenie się poziomu zawartości żołądka...

A takie są piękne, nieoklepane i liturgiczne utwory maryjne... chociażby:
Tu virginum Corona, Alleluja (Mozart) - Diana Damrau

Sub tuum praesidium

Mozart - "Sancta Maria, mater Dei", KV 273

Mozart - Litaniae Lauretanae, KV 195 - 4. Regina Angelorum
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

effik

sobieska to już coraz bliżej  :jejeje:
też będę się w tym terminie bawić na weselu :)

sobieska


magoo

sobieska gratulacje i czekamy na relacje  :daisy:

Norka

Sobieska, Ciebie też wywiało ze strefy tuż przed ślubem ;) Gratulacje i pochwal się koniecznie jak wszystko wyszło 
:fireworks: :fireworks: :fireworks:

errata

Gratulacje i dużo, dużo szcześcia  :daisy: :daisy: :daisy:

Czekam na relacje i zdjęcia :)

sobieska

kochane i juz po :D slub byl jak z bajki, z pogoda tylko sredniawo, ale na przysiege wyszlo piekne slonce :D bardzo Wam dziękuję za wsparcie i cierpliwość:) to również dzieki Wam wszystko się udalo :D

jak dostane zdjecia to coś wrzucę:)

szelma

sobieska, gratulacje!  :daisy: Dużo szczęścia i miłości każdego dnia! I super, że było jak z bajki :). Teraz czekamy na bajeczne zdjęcia :D.

cherry

sobieska Gratulacje!  :daisy:
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sobieska

#435
kilka zdjec, które dostalam od ciotek i wujkow :D

Dodany tekst: śro, 1 wrz 2010, 13:15:47


callja

No, piękniście !!! ruszszszszszszszszsz rzondzi, kapelutek Pana Młodego czad komando !!

Wszystkiego dobrego, Państwo Młodzi !!!
:champaign: :daisy: :champaign: :daisy: :champaign:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Norka

Sobieska, bajecznie! :dreaming: Widzę, że pod ołtarzem też Ci nie było zimno :rotfl:
Pięknie połączyłaś te wszystkie detale, Wasz tort to mistrzostwo świata :) Co tańczyliście na pierwszy taniec? Bo wygląda na niezłe szoł :bravo:

salsa

Sobieska - pieknie wyszło :) I moje gratulacje z okazji slubu :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Angie

sobieska gratulacje!  :daisy: Sliczna z Was para :)

errata


sobieska

#441
Torcik, a raczej figurki na torciku to dzielo mojej siostry, pierwszy taniec to walec angielski do speak soflty love czyli ojciec chrzestny :) ciesze sie ze sie wam podobało:)

to czego mi brakowalo- to brak ryzu, sypania po wyjsciu z kosciola... a tak mi na tym zalezalo, zaomnielismy zabrac konfetti, a goscie ryzu nie rzucili.. dzieciaki popuszczali troche baniek, ale zaluje ze tak pusto jakos bylo...,

zapomnielismy o przenoszeniu przez prog, zdjeciu grupowym i innych :) nie wznioslam masy toastow, ktore mialam zaplanowane, nie porozmawiałam ze wszystkimi goscimi... generlanie czas tej nocy nam przemknął jak szalony :D

Dodany tekst: śro, 1 wrz 2010, 18:32:04

z autkiem bylo mase przebojow, bo zaraz jak wyszlismy z domu to zaczal padac deszcz, ktory przerodzil sie w istona ulewe, piotr ma 190 cm wzrostu, wiec prowadzenie tego malenstwa bylo wyczynem, ale mieslimy mega frajde, bo po kosciele udalo nam sie przejechac bez dachu i deszczu, wiec moglam sobie pokiwac do przechodniow i generlanie bylo super :D

errata

czas faktycznie tej nocy szybko leci. mnie również brakło czasu na pewne rzeczy ;D Na szczęście udało nam się ze wszystkimi gośćmi choć zamienić kilka zdań.

aniak1211

sobieska
Pieknie!!!
Tort rewelacja,
samochod bardzo oryginalny,
suknia cudowna,
Twoj szczery usmiech,taki radosny :)
Obyscie cale zycie byli tak szczesliwi :)

Gratuluje  :daisy:

vobi

sobieska - gratulacje i najlepsze zyczenia!  :daisy:

sobieska

dzięki dziewczyny :) czas się wziąć do roboty :)

didi_loczek

sobieska serdeczne gratulacje  :daisy: :daisy: :daisy: Bardzo ładna i udana stylizacja :)

emcia

gratulacje :)
pięknie wyszło

zosia2007

gratulacje mloda zonko ;)

rilla

gratulacje! pieknie! i zazdroszcze tych emocji... ja juz o nich zapomniałam:)