Pierniczenie adwentowe :)

Zaczęty przez tachogti, 13 Lis 2009, 19:47:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

Cytat: foszek w 11 Paź 2010, 22:07:02od wrzesnia mozna je kupic w lidlu Cheesy
i u nas w lidlu widzialam pierniki-pyszne sa ale powstrzymalam sie przed kupnem :D
Jak kupie to zjem :D

zuzia

Cytat: Kasia w 12 Paź 2010, 13:30:51
ja też a potem się okazuje że i tak pięke na ostatnia chwile tylko pierniczki sonjowe :D

natomiast moja mama JUŻ zaczyna się obawiać o to moje pierniczenie, bo póxniej każę im jeść te moje pierniki, złe nie są ale moi bliścy za piernikami srednio przepadają :zly:
to upiecz im coś jeszcze poza piernikami. będzie komplet. chcesz pomarańczowe ciasteczko? najpierw pierniczek :D

twinnie77

Cytat: magoo w 12 Paź 2010, 11:50:58helołłł  tu poczatek pazdziernika, prosze bez falstartu

Jaki falstart? Początek października to bardzo dobry okres na przygotowanie ciasta na piernik staropolski ;D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

#278
o właśnie w zeszlym roku obiecałam sobie, że zrobie to, gdzie ten przepis?

Dodany tekst: 12 Paź 2010, 22:22:05

już wiem, tu :

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,772.0.html

aniak1211

Cytat: twinnie77 w 12 Paź 2010, 22:09:31
Jaki falstart? Początek października to bardzo dobry okres na przygotowanie ciasta na piernik staropolski ;D
No ja juz zaopatrzylam sie w skladniki,
tylko moje powidla przypalilam i obawiam sie ze nie beda dobre,
ale siostra juz mi sle wlasnej roboty :D
Jak ja lubie piernik....
juz sie doczekac nie moge;)

magoo

twinnie77 absolutnie sie nie zgadzam ;)
u mnie nastroje swiateczne dostewpne po 1 listopada

a ten piernik staropolski, miodzio  :dreaming:
i niestety ale w tym roku pozostanie raczej w strefie marzen

Anupka

no bombki, bombki, nie wiem skąd mi te bąbki do głowy wlazły ;D
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: Anupka w 13 Paź 2010, 09:06:00
no bombki, bombki, nie wiem skąd mi te bąbki do głowy wlazły ;D

no moja znajoma juz bombkami handluje, nie odwiedzam jej teraz bo się boję że zaszaleje jak w zeszłym roku i znowu wydam kilka stówek ;)

effik

właśnie sobie przypomniałam, że ja już wypróbowałam przepis na ciastka migdałowo-pomarańczowe - w zeszłym roku na święta :D ale to było tak dawno temu, że już pamięć sobie nawet nie radzi ;)
chyba trzeba będzie spróbować cranberry noel tym razem. albo ciasteczek owsianych z żurawiną, bo wypróbowane i pyszne :)

sonja

effik spróbuj cranberry noel :D

A ja mam nowe foremki m. in. samolocik :D będę malowała lukrem w barwy różnych linii lol

effik

Cytat: sonja w 13 Paź 2010, 18:19:56A ja mam nowe foremki m. in. samolocik Cheesy będę malowała lukrem w barwy różnych linii LOL


lol lol lol

wrobelek0403

Cytat: sonja w 13 Paź 2010, 18:19:56A ja mam nowe foremki m. in. samolocik Cheesy będę malowała lukrem w barwy różnych linii

:rotfl: :rotfl:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja


wrobelek0403

sonja szalona kobieto  :mocking: :mocking: :mocking:

ja kupiłam tylko papilotki 3cm w kółeczka, bo stwierdziłam, ze jak pieke do pracy to lepiej mniejsze, a wiecej :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

claridad

hm, no ja wczoraj robiłam bombki :D m.in. z czerwonym kapturkiem :D

effik

clari nie no świat się kończy, październik, a te bombki robią lol lol
poka, poka!

justynaaaa2

ten wątek straszy :D
muszę codziennie w niego wchodzić żeby go wykasować z nieprzeczytanych bo tytuł mnie osłabia o tej porze roku  :padam:
a najgorsze jest to, że pewnie się skuszę na jakieś pierniczenie bo uwielbiam zapach pieczonych świątecznych ciastek a co dziwne mimo miłości do słodyczy nie przepadam za piernikami, no chyba że z lukrem ;)


foszek

Cytat: claridad w 16 Paź 2010, 12:47:46
hm, no ja wczoraj robiłam bombki :D m.in. z czerwonym kapturkiem :D
to ty jeszcze bombki robisz, dziewczyno chyle czola i czekam na zdjecia !!

claridad

Cytat: foszek w 19 Paź 2010, 15:54:09
to ty jeszcze bombki robisz, dziewczyno chyle czola i czekam na zdjecia !!
ja robie wszystko, tylko pierniczki mi nie wychodzą :D


claridad

Cytat: didi_loczek w 19 Paź 2010, 17:54:40
claridad no gdzie te bombki??  :knuje: :knuje: :knuje:
się robią :) schną przykładnie razem z wieszaczkami :D


Kasia

claridad ale robisz bombki decu?

claridad