R jak Remont i Regał

Zaczęty przez ddu, 23 Paź 2009, 15:35:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

didi_loczek

Cytat: ddu w 13 Lis 2009, 10:23:27
kupiłam Billego! nie było wprawdzie promocji, ale i bez niej Billy jest najlepszy! polewam!

Swietnie! Billy rzadzi!  :jejeje:

inkageo

Cytat: ddu w 13 Lis 2009, 10:23:27
kupiłam Billego! nie było wprawdzie promocji, ale i bez niej Billy jest najlepszy! polewam!
:beer: :beer: Ale się cieszę, Ikea zrobiła podpórki do książek:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90166703
Muszę kupić, bo wszędzie się przewracają ;)
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inka - dokup ksiazek :D mi sie nigdzie nie rpzewracaja :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Mi się przewracają tam gdzie półka się kończy, bo nie jest zamontowana od ściany do ściany. No i grozi to spadnięciem na czyjąś głowę... Na końcu ustawiam poziomo, nie pionowo, ale tak jest brzydko..

A a propos spadania na głowę, to nie pamiętam czy wam pisałam, jak spadł mi krzyż na głowę  :ohboy: W sralonie mamy drewniany krzyżyk z metalowym Jezusem zawieszony na gwoździu nad drzwiami. Odkurzam sobie podłogę i nagle łup, dostałam cios w tył głowy.. Ja nie wiem jak on zeskoczył z gwoździa. Przestraszyłam się, że to był jakiś znak, o mało zawału nie dostałam, natychmiast wyparowały mi zbereźne myśli :D :D
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

lol lol lol  - inke jezus zaatakowal lol lol lol

a to ja nie mam takich polek luzem - tzn sa w sralonie, ale brak tam ksiazek ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia


nionczka

Ddu, koniecznie musisz pokazac efekt koncowy bo my tu czujemy sie jak patronki przedsiewziecia ;-)
Zazdroszcze Ci. U nas ksiazki poki co w 3 mieszkaniach rozlozone, etraz pojda do kartonów i minie jeszcze troche czasu zanim sobie fajna biblioteczke zafundujemy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

na razie tylko jedno zdjęcie.
cały czas nie mogę zrobić właściwego, bo mi się szafa wala na podłodze i ciuchy w kartonach.
ale w sobotę już to złożą, więc będę mogła.

szukam teraz dywanu i zasłon. te co mam - są najbrzydsze na świecie :D

Angie

ddu zrób zdjęcie calego regału  :pray: Bo chce coś do sypialni kupić
i to mi się podoba :)

zwierzatko_mojej_mamy

ehh jak ja lubie biale z bialym i drewnianym ze szczegolnym uwzglednieniem bialego ;) moglam chociaz jeden pokoj taki machnac ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Angie

A  jakie są kolory tych regałów w ikei ?  :hmm: :hmm:
Biały ładny, ale nie będzie pasował do sypialni ;D

ddu

#62
są białe, niebieskie, czerwone i brzoza . ale brzoza była 500 droższa niż białe

nie mam zdjecia całego regału, a nie ma mnie w domu do soboty...
wtedy zrobię na pewno!

a zaraz wkleję jeszcze moją tapetę z najbrzydszymi zasłonami,a  co tam!

i to nie jest biały na ścianach, tylko taki niby krem....
pierwszy raz w życiu nie mam niebieskiej sypialni.
wcześniej miałam wielkiego supermana na ścianie :D duuuuża zmiana

i przedpokój z moją ukochaną szafą, uratowaną z babcinej piwnicy.
ściany miały być "niebieskie migdały". mój mąż przywiózł lawendę, twierdzi, ze bardzo podobno :D chodniki muszę znaleźć, bo podłoga się niszczy jak diabli

Angie

ddu fajnie :)  A ta szafa to chyba jakis antyk ?

mignon

ddu, fajnie :) podobają mi się takie akcenty wzorzyste na jednej ścianie :)

ale najbardziej podziwiam, że umiecie się z mężem podzielić jedną kołdrą. U nas to nierealne :D

ddu

#65
Angelos tę szafę mamie babci zrobił jakis miejscowy stolarz przed wojną. szafa pomalowana czarną farbą stała u babci w piwnicy i zjadały ją korniki.
poprosiłam mojego brata ciotecznego i pomoc- miał wtedy chyba 18 lat, ja wprowadzałam się z akademika do własnego mieszkania, więc mogłam ją wziąć. rodzina pukała się w czoło, a michał pół zimy zdzierał warstwy farby i truł korniki.
a ciotka nie chciała szafy oddać :)
jest mało praktyczna, bo wąska, ale ją uwielbiam!


mignon - my nie umiemy pod dwiema. jak czasem "w gościach" dostajemy dwie, to nie wiemy, co z tym zrobić,. śpimy pod jedną i marzną nam tyłki, bo zazwyczaj to mała kołdra i coś nam spod niej wystaje


Dodany tekst: 26 Lis 2009, 12:24:54

a zasłony to chyba jakieś jasne, złote muszę kupić, co?
nic nie mogę ładnego znaleźć...
i jasny mały dywan. na którym mój czarny kot będzie zostawiał kłęby czarnej sierści

Angie

ddu a może tylko jakaś ładna firanka :)  Masz rolety?

ddu

nie mam rolet. mój mąż ma obsesję, że podglądają nas sąsiedzi. jeśli założę rolety, będę je miała zabite gwoździami na stałe :D a zasłony zawsze mogę odsłonić, kiedy nie ma go w pobliżu ;)

inkageo

Bardzo ładna tapeta i fajowa pościel :) Tylko teraz do ściany już nie pasuje, więc chętnie przygarnę :D
Imagine there is no hate

ddu

no...nie pasuje. będę przykrywała. nabyłam stosowną narzutę :D
ale zasłony nie pasują!!!!! i to mnie razi jak jasna cholera

effik

ddu szafa pięęeeeekna, Billy pieęęęęeeeekny, tapeta pięęęęeeeekna :D
:beer:

feeling.good

Cytat: ddu w 26 Lis 2009, 12:42:53
nie mam rolet. mój mąż ma obsesję, że podglądają nas sąsiedzi. jeśli założę rolety, będę je miała zabite gwoździami na stałe :D a zasłony zawsze mogę odsłonić, kiedy nie ma go w pobliżu ;)

Hahahaha:):):) Mój ma dokładnie tak samo. Mieliśmy z tym sporo problemu bo na firanki nie chciałam się zgodzić, a mąż o samych roletach słyszeć nie chciał.

Całe szczęście stanęło na moim, ale na kompromis poszłam. W sypialni i salonie mamy więc rolety rzymskie, w kolorze bardzo jasnego ecru, ale nieprzezroczyste. Świetnie przepuszczają światło. W sypialni praktycznie nie podnosimy rolety, a w salonie balkonową w całości (żeby pies mógł swobodnie na balkon wychodzić), a pozostałe tylko troszkę żeby kwiaty łapały promienie słonka.


ddu

rolety rzymskie, powiadasz.....szukam :) i polewam!

salsa

ddu super :)


Szafa bezbłędna ! gdybyś kiedyś chciała sie jej pozbyć to ja jestem pierwsza w kolejce :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sweedee

ddu fajny żyrandol, gdzie kupiłaś?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com