Slonecznikowe wesele

Zaczęty przez betaka 25, 20 Paź 2009, 18:57:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

betaka 25

Dziewczyny troszkę już rozmyślamy nad naszym wielkim dniem,z rajci tego ze mamy to 11 września myślałam o stylizacji słonecznikami i tu się zaczął problem nie mogę znaleźć zaproszeń ani winietek ze słonecznikami.
Moze Wy juz sie z takim problemem spotkałyście proszę o pomoc:thankyou:

emcia

Anupka będzie coś wiedzieć ;)


magoo

#3
zawsze mozna tez samemu cos zaprojektowac lub kogos poprosic :)

Dodany tekst: 20 Paź 2009, 19:43:06

z tych co Norka wkleila te mi sie podobaja:

http://www.englishfolly.co.uk/wedding/Pics/Sunflower-main.jpg
http://www.paperpassiondesign.co.uk/images/sunflower_main.jpg
http://www.sallysanders.com/weddings/invitations/sunflower-ensemb-lg.jpg

Anupka

beatka25, powiem tylko mrrrrrrrrrr.. słoneczniki ;)

Jakie piękne zaproszenia Ci tu dziewczyny powklejały, wiedźmy jedne, gdzie byłyście jak 5 min. temu  :rotfl: szukałam inspiracji na swój ślub, ha? No dobra, żartuję. ;)
W moi wątku na pewno znajdziesz sporo pomysłów słonecznikowych, także co do zaproszeń, ale... nie moich. Zaproszenia zrobiliśmy sami, z innej bajki i nie było na nich słoneczników, tylko... planety!

A jaką kieckę masz?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

#5
Cytat: Anupka w 20 Paź 2009, 23:44:52A jaką kieckę masz?

No właśnie, słoneczniki w bukiecie mogą być piękne, ale jako że one trochę przaśno-zosiowo-panotadeuszowe, to np. do zwiewnych żorżet a'la Telimena czy madonnowych koronek pasowac za diabła nie będą... niekompatybilne IMHO bajki :hmm: Za to do gładkich sukienek z mięsistej tkaniny w stylu "przescieradłowatym" mogą pasować bardzo ładnie.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Anupka

Cytat: callja w 21 Paź 2009, 00:44:59czy madonnowych koronek pasowac za diabła nie będą

no chyba, że ktoś uparty jak ja i ma ostatecznie w dooopie czy pasuje, czy nie, byleby słoneczniki mieć... hehehe
ech.. chciałoby się powiedzieć, że błędy młodości, tylko młodość już nie ta  :rotfl:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: Anupka w 21 Paź 2009, 00:51:24no chyba, że ktoś uparty jak ja

Urok upartych Panien Młodych - się je przekonuje, a one po swojemu !!! :P ale Ty to akurat arcysłonecznikowa jesteś, byłaś & będziesz ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

betaka 25

Kochane Dziękuje :thankyou: Wam za pomoc z kiecka to jeszcze nie wiem ,mam pare na oku ,ale inaczej sie widzi a inaczej sie w tym wygląda.Wiec prawdziwe poszukiwania i przymiarki planuje na grudzien ja przyjadę do domku.Z tymi słonecznikami to mam niezły dylemat chcemy cos radosnego i zarazem dodającego akcentu wystrojowi.Róże odpadają bo podobno nie wolno ponieważ maja kolce ,jeszcze miałam na uwadze orchidea ale podobno tez nie wolno bo pasożyt :zly:

magoo

Cytat: betaka 25 w 21 Paź 2009, 00:24:52
Róże odpadają bo podobno nie wolno ponieważ maja kolce ,jeszcze miałam na uwadze orchidea ale podobno tez nie wolno bo pasożyt :zly:

:padam:  :rotfl:

callja

Cytat: betaka 25 w 21 Paź 2009, 01:24:52Róże odpadają bo podobno nie wolno ponieważ maja kolce ,jeszcze miałam na uwadze orchidea ale podobno tez nie wolno bo pasożyt

To może w ogóle lepiej nie brać ślubu, skoro wszystko źle wróży ;) Laska, wyluzuj z tymi przesądami, mamy XXI wiek !!! aha, wyhodowano już bezkolcowe gatunki róż :P
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

betaka 25

No wiem tez z tego brechtalam :point_lol: ale wiecie jak to jest jak pierwsza z czterech córek za mąż wychodzi masakra  :padam: ale nie będziemy się tym przejmować co ma być to będzie a jak napisala callja róże juz hodują bez kolcowe

callja

Cytat: betaka 25 w 21 Paź 2009, 01:50:00ale wiecie jak to jest jak pierwsza z czterech córek za mąż wychodzi

Ale to córa za mąż wychodzi, a nie mamusia czy babusia, albo teściowieniusia... doradzam chłodną asertywność, inaczej "Twój" dzień bedzie taki jak to często niestety bywa - Młodzi w roli pary niemych & tresowanych małpów pociąganych za sznurki jak marionetki, a główne role gra pusząca się jak pawie rodzinka.... Apage, satanas !!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

emcia


Szaraczek

#14
Cytat: callja w 21 Paź 2009, 02:13:10teściowieniusia... doradzam chłodną asertywność
Tak a propos - mama mi ostatnio sprezentowała książkę "Asertywność". Dobra na radzenie sobie z teściową ;) Polecam! Przed ślubem tak czy inaczej sie przydaje :)

Betaka, a jakie sukienki ci się podobają??

kama

betaka 25 ślubujemy tego samego dnia! :aaaa:
Nie przejmuj się kolcami w różach i kwiatami-pasożytami bo jakby iść dalej to data też nie najszczęśliwsza...czego ja nie zauważyłam a na co wszyscy później zwracali mi uwagę.
Ciesz się przygotowaniami, szukaj sukni (pokaż na strefie :)) i uśmiechaj się...ja tak robię i przesądy mi nie straszne :D Czasem tylko pojawi się jakaś "życzliwa" koleżanka i miesza mi w głowie, ale dziewczyny na Strefie mnie prostują  :rotfl:

emcia

Cytat: kama w 24 Paź 2009, 22:45:09kwiatami-pasożytami

orchidee to tylko epifity ;) więc luz



betaka 25

#17
kama
Ale fajnie ze mamy tego samego dnia,jezeli chodzi o date to tez mielismy wiele komentarzy ,ale dla Nas ta data znaczy bardzo duzo wiec opinie innych <życzliwych ludzi> porostu ignorujemy . :dance: