Co robimy - sportowa spowiedź

Zaczęty przez szelma, 20 Paź 2009, 11:56:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

biegam po korytarzach w szkole lol
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

aniak1211

brawurka
O ja sie szykuje godzine zeby wyjsc z domu z jedna Dominika,z dwiema to bym do wieczora chyba nie wyszla :mocking:

Sportow nigdy nie uprawialam i nadal nie uprawiam,
co nie znaczy ze nie mysle o tym :rotfl: :rotfl: :rotfl:
niestety na mysleniu sie tylko konczy :mocking:

inkageo

Tak się najadłam, że chyba nie dam rady dzisiaj ćwiczyć..
Imagine there is no hate

szelma

A ja nie poszłam w końcu na fitness...

magoo

a ja robie NIC a od dwoch dni jem, dzisiaj np ciasteczka czekoladowe lol lol lol

noki

jezdze na rowerze, jakies 15 czy 16km. Szkoda, ze sie tak zimno zaczyna robic.  Zeszlej zimy chodzilismy na silownie z mezem, ale oboje mamy nowa prace i nie mozemy sie wpasowac godzinowo.

konwalia


kasiad

Cytat: konwalia w 20 Paź 2009, 22:22:43
od jutra steper

ja też mam go w planach od miesiąca :D
na razie poćwiczyłam :D całe 3 razy :D

justynaaaa2

a ja kiedyś tak ładnie i regularnie na basen chodziłam, tzn. na aqua aerobic i przestałam  :stupid: jestem leniem nawet pod względem ćwiczeń i tak ciężko mi się zmobilizować :(
za to opchnęłam przed chwilą całą tabliczkę czekolady  :knuje:

tachogti

wrocilam z treningu i sie po powrocie nazarlam harakiri, wiec niby cos zrobilam (a nawet sporo) ale efektow nie bedzie  :mocking: jutro dzien orbitreka ;D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

betaka 25

hmmm koniec z podjadaniem i kolacjami ,zero słodyczy,ziemniaków i sosików

zwierzatko_mojej_mamy

betaka 25 to samo mowilam w niedziele, poniedzialek byl swietny, w tej chwili popijam wino z serkiem i oliwkami lol lol na dlugo nie starczylo lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

Cytat: betaka 25 w 21 Paź 2009, 01:44:43
hmmm koniec z podjadaniem i kolacjami ,zero słodyczy,ziemniaków i sosików

dlaczego?
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Wczoraj biegałam - trening 50 minut :)
Dziś basen :)
Jutro Tamelee Webb :D

mignon

Kupiłam sobie karnet na fitness i nie chodzę. Nawet wydana kasa nie jest mnie w stanie zmotywować. Ale jutro idę, już muszę ruszyć tyłek...

jo_miekka

Wczoraj biegałam, było super. Tylko trochę za ciepło się ubrałam, wyszłam z wprawy ;)

inkageo

Pierwszy raz biegałam, apokalipsa. Tylko 1000 m dałam radę ;) Do sklepu i z powrotem :D 700 m powoli i głupia dałam się namówić na sprint na koniec. Po tych 300 m nie mogłam dojść do domu, a jak już weszłam to 30 minut dyszałam na łóżku zlana potem i bolało mnie pod uszami  :stupid:
Imagine there is no hate

sonja

inkageo nie o tym wątek, ale... nigdy się nie kładź ani nie siadaj zaraz po biegu. Takie zmęczenie trzeba "rozchodzić". Serio :) Choćby był nie wiem jak ciężko spaceruj, oddech i siły wrócą dużo szybciej.

tachogti

Godzine robilam z 3 grupami przedszkolakow "Head, shoulders, knees and toes" liczy sie?  :rotfl:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

inkageo

#44
Cytat: sonja w 21 Paź 2009, 21:05:55
inkageo nie o tym wątek, ale... nigdy się nie kładź ani nie siadaj zaraz po biegu. Takie zmęczenie trzeba "rozchodzić". Serio :) Choćby był nie wiem jak ciężko spaceruj, oddech i siły wrócą dużo szybciej.
Dzięki za radę  :beer:

Dodany tekst: 21 Paź 2009, 21:11:33

Muszę kupić buty do biegania i się teraz cała wystylizować :D Salomony niezbyt się nadają  :rotfl:
Imagine there is no hate

szelma

Cytat: inkageo w 21 Paź 2009, 22:10:37Salomony

lol lol lol

Ja sobie zepsułam kolano bieganiem i nie biegam :(. Ale jutro idziemy na badmintona - znowu się sfrustruję, że D. ciągle ze mną wygrywa :headbang:.

inkageo

Ja już mam zepsute, więc szarżować nie będę :D
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo jak chcesz to spytam meza ;P on kupuje kwartalnik 'runner' to wie wszystko lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Ja ćwiczę trasę do skrzyżowania, tam właśnie otwierają stację benzynową, więc niedługo będę sprintem biegać w nocy po piwo i hot dogi :D
Ale w salomonach to trochę nie wypada :D
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo moj chlop zapewne polecilby Ci nike :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl