roczek

Zaczęty przez vobi, 12 Paź 2009, 22:18:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jestynka

giga fajny pomysł :)
co się błyszczy w środku plasterków ananasa?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

#51
jestynka,zapytam wieczorem syna to dam Ci odpowiedź, ale to chyba takie ozdobne, małe cukierki.
Spody tortu, to gotowe biszkoptowe krążki.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

myśłałam, że okrągłe wafle ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

aja, zaproszenia fajne ale to pikuś ;)

najbardziej podoba mi sie Nataniel :D taki zainteresowany naklejaniem baloników :)
pięknie :bravo:

aja

Cytat: Kasia w 24 Lis 2009, 09:48:34najbardziej podoba mi sie Nataniel  taki zainteresowany naklejaniem baloników
pięknie
takkkk najpierw je przyklejał ale po chwili wszystkie wyrywał i obśliniał kartki więc zbytnio nie pomagał  ;)

vobi

#55
giga piekny! Na drugie urodzinki bedzie jak znalazl :)

Dodany tekst: 24 Lis 2009, 10:27:33

aja fajne! Ty chyba lubisz takie plastyczne akcje, prawda? A na pewno masz do nich talent  :thumbup:

aja

Cytat: vobi w 24 Lis 2009, 10:26:14Ty chyba lubisz takie plastyczne akcje, prawda? A na pewno masz do nich talent
nie, nie - mam troszkę czasu to robię - czasem przy małych ilościach to taniej wychodzi niż kupowanie - raczej gdzieś cos podpatrze i robię więc to nie talent  - niestety  :crying:  ale chciałabym mieć i umieć robic coś z niczego

zuzia

Cytat: aja w 24 Lis 2009, 10:22:26takkkk najpierw je przyklejał ale po chwili wszystkie wyrywał i obśliniał kartki więc zbytnio nie pomagał
ale to w koncu jego zaproszenia były a wkład własny wniósł :D :D :D

gioseppe

giga, latwy pomysl na motyla!
ja wlasnie rozgladam sie za tortami, tzn za ksztaltem
w sumie itak Wiktor niewiele z tego sprobuje a co sprobuje to go na bank wysypie bo ma alergie na jajka i mleko wiec na smak nie ma co patrzec.
a urodziny planujemy w niedziele po swietach, niby w najblizszym gronie ale troche nas wyjdzie bo wszyscy sie zjezdzqja
robimy tylko tort + kawa, winko
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

marax

#59
Właśnie wrocilam z rozmowy z pania kucharka (jednak ta opcja).No wiec ona byla strasznie zdziwiona jak to tak bez alkoholu ............ no i ciagle mi to powtarzala ze jak to tak (to znajoma tesciowej -wiedziala dokładnie nawet to jak ma na imie moj pies) no ale w koncu jakos to przyjela do wiadomosci . No wiec ustaliłam z nia ze ona wszystko ugotuje u siebie a ja to zabiorę .Pani nie chce przyjsc na sama uroczystosc ale doszlam do wniosku ze chyba nie ma potrzeby nawet aby ona byla.No wiec roczek planuje gdzies od godziny 15 do max 20 (tz to sa moje plany :):) Pani zaproponowala mi 3 salatki
1 jakas brokulowa z sosem czosnkowym
2 jarzynowa
3 ananasowa z kurczakiem
4 ryba pod warzywami -morszczuk
5 gulasz węgierski
6 grill szaszlyki (wiem ze jest zima ale co to zmienia ? )
7 jakies galaretki z nog kurczaka
W mojej gestii jjest ciasto i tort
Jak myslicie wystarczy jedzenia ? cos dodac cos zmienic?

zosia2007

w/g mnie jedzenia jest duuuzo, bardzo duuuuzo

nionczka

Za duzo, ale i tak smaku mi narobilas... gulasz, salatka z sosem czosnkowym...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

samego jedzenia to świat i ludzie - może kup owoce, pisałaś że będą inne dzieci - może sałatke owocową albo tak po prostu połozyć ?

marax

Ja juz sama nie wiem czy to ja jestem inna ze nie chce %%%  roczku czy to jakas Polska tradycja (wszyscy w kolo są zaskoczeni strasznie )

nionczka

Cytat: maraxela w 13 Sty 2010, 21:04:46
Ja juz sama nie wiem czy to ja jestem inna ze nie chce %%%  roczku czy to jakas Polska tradycja (wszyscy w kolo są zaskoczeni strasznie )

Mnie zaskakuje stawianie alkoholu podczas urodzin dzieci i komunii. To dla mnie jest nie do pomyslenie. I nie chodzi mi o wino do obiadu bo to jak najbardziej.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#65
ja wiem ze w mojej rodzinie to jest albo wszystko albo nic -wole im wytlumaczyc ze nie ma %% bo to urodziny dziecka niz mowic "sorry pić trzeba umieć " .wiec nie będzie żadnego alko

nionczka

Cytat: maraxela w 13 Sty 2010, 21:10:05
ja wiem ze w mojej rodzinie to jest albo wszystko albo nic -wole im wytlumaczyc ze nie ma %% bo to urodziny dziecka niz mowic "sorry pić trzeba umieć " .wiec nie będzie żadnego alko

I bardzo dobrze! U nas na przyjeciu weselnym byl zakaz palenia. Tez sie niektorzy zdziwlili, nieliczni, ale jednak.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

#67
nionczka ale jak? że na sali,czy wcale?

Dodany tekst: 13 Sty 2010, 21:52:29

u moich dziewczyn na urodzinach nie ma alko.

jusia

brawurka ale masz fajne hustaweczki :)
u mnie tez nie ma, nareszcie moge decydowac....i nie ma :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

vobi

#69
Cytat: brawurka w 13 Sty 2010, 21:51:19u moich dziewczyn na urodzinach nie ma alko.

U nas bylo wino. Ale tesciowa przyniosla wodke jako pepkowe, bo akurat urodzila im sie  druga wnuczka. Troche mnie to zirytowalo, nawet nie wodka, bo akurat w tym gronie problemow z powiedzmy kultura picia nie ma, ale samym faktem, troche to wg mnie chamskie bylo, ale i tak nikt za bardzo nie byl zainteresowany wodka i wziela ja prawie nie napoczeta z powrotem :mocking:

Dodany tekst: 13 Sty 2010, 22:10:41

Ale mysle ze kolejne urodziny, kiedy Hania juz bedzie nieco wiecej jarzyc, juz beda zupelnie bez alkoholu.

vobi

Cytat: maraxela w 13 Sty 2010, 20:43:59Jak myslicie wystarczy jedzenia ? cos dodac cos zmienic?

a co do pytania marax - moim zdaniem duzo tego jedzenia, ja bym robila ciasta+tort i grilla z salatkami. No i tak jak Aja pisala, jakies owoce, w formie salatki czy "luzem". No chyba ze jeszcze ten gulasz na koniec, zeby cos cieplego bylo.

ishka82

Cytat: doda w 13 Sty 2010, 22:11:26
o matko :D wzięła z powrotem? :D :D
O tym samym pomyślałam ;) :D

magoo

#72
Cytat: doda w 13 Sty 2010, 22:11:26
o matko :D wzięła z powrotem? :D :D

co sie dziwicie?? ;) znam kolesia, ktory wrocil sie na impreze, zeby zabrac pol butelki wodki, ktora przyniosl ;D

vobi

#73
Cytat: doda w 13 Sty 2010, 22:11:26
o matko :D wzięła z powrotem? :D :D

nie, my przekonalismy ja zeby wziela z powrotem,  prawie nie pijemy wodki, jakas zawsze w zapasie mamy ale dodatkow siedzialaby chyba do 18-tki Hani ;D Zwlaszcza ze to jakies badziewie bylo :mocking:

jestynka

u nas w rodzinie jest alkohol na urodzinyach dziecięcyxh, po częsci oficjalnej. Czyli przy torcie i jak siedzą dzieciaki przy stole to nie ma, ale wiadomo ,że długo przy tym stole nie posiedzą i lecą gromadą się bawić , to wtedy dla dorosłych wskakuje alkohol, jedzenie bardziej treściwe itp.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login