no to startujemy ;) justynaaaa się stylizuje :)

Zaczęty przez justynaaaa2, 06 Paź 2009, 22:49:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

alizka, jestem pewna, że jak dobrze poszukasz na strefie, znajdziesz info na temat terminów wysyłania zaproszeń itp

tak sobie myślę, że gdybym 2 miesiące przed weselem zaprosiła gości (zakładając, że byłaby to niespodzianka), to wiele osób by nie przyjechało z powodu planów wakacji, cen samolotów z Londynu i Tel Awiwu i innych...

alize

 hmm chyba jutro przejdę się do jakiejś księgarni po podręcznik savoir vivre, ale jestem tego samego zdania. Dla świętego spokoju zajrzę jednak.
:)

zwierzatko_mojej_mamy

alize dla swietego spokoju to wyslij wczesniej, bo i tak bedziesz miala jazde z odpytaniem kazdego, czy NA PEWNO bedzie, czy na pewno nie bedzie i kiedy zamierza sie zdecydowac ;) wtedy razsadnych i dobrych znajomych odpytasz na 2 miechy przed, a krecinosow i marudy bedziesz i tak z mordem w oku scigac przez ostatni miesiac ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

alize

 
Obiecałam teściowej, że sprawdzę w mądrych książkach, a zrobię i tak po swojemu. Ludzie muszą zdążyć bilety kupić.

zwierzatko_mojej_mamy

poza tym urlopy sobie planuja tez czesto gesto juz - zeby zdazyli zaplanowac na kiedy indziej ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aniak1211

alize
jak masz gosci z daleka to wczesniej wyslij zaproszenia :)

claridad

justa ja mam takie pytanie natury mocno osobistej: czym kleiłaś wstążki i ten kamyczek? :)

effik

Cytat: sputnik w 21 Mar 2010, 16:18:58
fajne! :)

o ja pitolę, jaki świetny awatar lol
sorry Justa że tutaj ale właśnie zauważyłam lol

giga

justynaaaa2,piekne zaproszenia. Czy obliczlas koszt jednego zaproszenia?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

giga ok. 1.80-1.90 za sztukę :) + koperta chyba za 1 zł. bo jeszcze nie kupiłam ;)

giga

Cytat: justynaaaa2 w 05 Kwi 2010, 19:11:37
giga ok. 1.80-1.90 za sztukę :) + koperta chyba za 1 zł. bo jeszcze nie kupiłam ;)

to powinas byc z siebie dumna, ze nie musicie wydac tyle forsy na podobne zaproszenia
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

justynaaaa2
a gdzie sie po koperty wybierasz?

justynaaaa2

Cytat: zuzia w 05 Kwi 2010, 22:38:46
justynaaaa2
a gdzie sie po koperty wybierasz?
no właśnie jeszcze nie wiem ;) myślałam, żeby się przejechać do cezexu ale nie bardzo mi po drodze ta modlińska  :crazy: a może chcesz mi coś podpowiedzieć  ;)

Kasia

justynaaaa2 piekne te zaproszenia :bravo:

zazdroszczę zdolności :) Twoich i twojego pomocnika :)

zuzia

justynaaaa2
też myślałam o cezexie
ale tam to najlepiej na firmę kupować :)

justynaaaa2

no akurat z zakupem na firmę to nie będzie problemu :)
chyba jutro tam podjadę bo i tak się będę kręcić po centrum więc przemęczę się i tam ;)

justynaaaa2

zaczęłam się zastanawiać nad wprowadzeniem do dekoracji pawiego pióra ;D
w bukiecie który tu kiedyś wklejałam też były pawie pióra, ale nie brałam ich tak poważnie pod uwagę ;)
za to dzisiaj znalazłam taki oto bukiet i strasznie mi się spodobał :)
dodałabym tylko jeszcze coś niebieskiego i chyba byłoby git  :knuje:

inkageo

Imagine there is no hate


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2


Angie

justynaaaa2 ja się nie znam, ale mi się podoba :)


zuzia

ale pawie pióra podobno przynoszą pecha. o ile ktoś jest przesądny.

suegro

Cytat: justynaaaa2 w 31 Maj 2010, 22:03:53zaczęłam się zastanawiać nad wprowadzeniem do dekoracji pawiego pióra

Absolutnie TAK!
Świetny pomysł!
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login