no to startujemy ;) justynaaaa się stylizuje :)

Zaczęty przez justynaaaa2, 06 Paź 2009, 22:49:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 07 Paź 2009, 00:25:40i chce w wirusie
jak dla Ciebie powinna byc specjalna kolekcja, zawierajaca "czernobyl", "i love you", "spooky" itd.

justynaaaa2

#26
dopisuje moje kolejne pomysły na całość :D żeby nie było mam ich sporo  :crazy: ale powoli...
chcę wrzucić w to wszystko akcent kolorystyczny ;) a wszystko wzięło sie od...samochodu :D
znajomy rodziców ma super cabrioleta (marki nie pamietam  :blush:) z roku 79 bodajże, w kolorze ślicznym niebieskim :) jeśli go do tego czasu nie sprzeda to zapowiedział, że nie ma problemu, on pożyczy :D no i stąd pomysł na kolor niebieski ;)
i wtedy buty byłyby takie, coś w bukiecie no i pewnie krawat M. :)
na razie jestem zakochana w takiej wiązance, tylko mniej tych piór  ;) podoba mi się soczystość kolorów :)
bo zamysł jest taki, że ma być lekko, kolorowo i wesoło  :P tylko pytanie co z tego wyjdzie  :knuje:




vobi

justynaaaa2 to zdjecie jest tak male, ze zamiast wiazanki kwiatow widze tam jakiegos morskiego stworka z oczami z pawich pior :blush:

justynaaaa2

Cytat: goga w 06 Paź 2009, 23:26:53
też bym chciała :) a do wirusa koniecznie opaska :)
no do wirusa opaska koniecznie, bo przez ten szal welon nie pasuje :)
na welon się nie upieram, bo pierwotnie go nie chciałam ;) dziś założyłam ot tak i fajnie było :D

magoo

justa swietna wiazanka

haha mamy troche podobne pomysly boi ja marze o cabrio, najlepiej czarnym mini, ktorym bedziemy jechac sami bez kierowcy i bedzie mi z niego powiewal dlugasny welon :D P. powiedzial, ze sie wkreci w kola i sie udusze - ciekawe jak mam sie welonem udusic - chyba mu sie z szalem popierdylilo (kiedys film ogladalismy jak laska w ten sposob zginela)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

justynaaaa2

#31
Cytat: vobi w 06 Paź 2009, 23:30:22
justynaaaa2 to zdjecie jest tak male, ze zamiast wiazanki kwiatow widze tam jakiegos morskiego stworka z oczami z pawich pior :blush:
trochę większe foto :) tu jest piór za dużo, chodzi mi generalnie bardziej o kolorystykę :) niebieski, fiolet i soczysta zieleń :) no i kilka piórek, bo trudno dostać takie niebieskie kwiaty, więc niebieski piórko nada nam niebieski kolor :D tak to sobie to obmyśliłam  ;)

Kasia

Justa, nigdy bym sie nie spodziewała ze to napisze, ale dla mnie w bezie wygladasz pięknie  :thumbup:

ale znając Twoje preferencje jestem za ta z szarfa i kwiatkiem :)

suegro

Cytat: vobi w 07 Paź 2009, 00:25:53swoja droga, czekamy teraz na kolekcje sukien slubnych "wirus", do wyboru swinka, grypa, to cos co inka miala (jak to cholerstwo sie nazywalo ), opryszczka i kilka innych rownie uroczo brzmiacych
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Widze, ze juz sie wyklarowal motyw przewodni :D

Szelma miała węże a Ty, justa ślicznoto,wirusy :D

(też jestem za wirusem i też bym chciała kieckę znów )
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Kurde, a ja fanka bezy !!! serio serio serio. Ładnie Cię wyciąga, wyrysowuje sylwetkę.

eboli tez ładna, i mnie się akurat z wirudem nie kojarzy - ino z księżniczką Eboli z "Don Carlosa" Schillera (i opery Verdiego :P "O don fatale, o don crudel! o mia regina..."). Tylko ten dziwny efekt skrócenia Ciebie od popiersia w górę mnie niepokoi - hmmmm, moze zniknie po dopasowaniu sukni, po lekkim opuszczeniu krawędzi dekoltu ??? Bo na razie - cud miód, ino ramiona takie ciutke szwarcegenerowate IMHO robi  :hmm: Pomysł opaski - super, bukiet ciekawy i niebanalny. Noooo, juz łapki zacieram na piękną PM :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

justynaaaa2

dodam jeszcze, że na razie nie ma się co zbytnio podniecać  :P bo to tylko pierwszy rzut  :blush: jeszcze was tu zanudzę tym swoim wątkiem  :blush:

Anupka

su, hehe, słodkie te twoje wirusińskie :)


Justyna, sama robisz bukiet? Czy emcie zatrudniasz? ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

Cytat: justynaaaa2 w 06 Paź 2009, 23:42:51
dodam jeszcze, że na razie nie ma się co zbytnio podniecać  :P bo to tylko pierwszy rzut  :blush: jeszcze was tu zanudzę tym swoim wątkiem  :blush:

ej nie psuj ogolnostrefowej podniety :P

justynaaaa2

#38
Anupka sama a jak  ;) przyznam się, że kupiłam już nawet ostatnio kryształki do przyczepienia do wstążki, bo tak mi sie spodobały a bałam się, że potem nie będzie :D a jak nie wykorzystam dla siebie, to do czego innego opchnę ;)
choć mam już na nie też inny pomysł, poprzyczepiam do zaproszeń i winietek  :mocking: jesli kolorystyka zostanie zachowana :)
gorzej jak znajomy sprzeda samochód, bo wtedy pada cała moja koncepcja  :padam:

Anupka

A zośce, w której  kiecce najbardziej siępodobałaś? I jeszcze - czy wklejałaś foty tych, w których sama sobie się podobałaś?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo


zwierzatko_mojej_mamy

justynaaaa2 robionych przeze mnie oczywiscie ? :D zaproszen i winietek ? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 07 Paź 2009, 00:50:04justynaaaa2 robionych przeze mnie oczywiscie ?  zaproszen i winietek ?
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

A wieczór panieński i honeymoon spedzasz u mnie, co? :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 07 Paź 2009, 00:50:04robionych przeze mnie oczywiscie

Kurde, każda tu się deklaruje, w czym pomoże, a ja jak mam się stosownie udzielić ??? toz nie ma w zwyczaju, by drzeć ryjka w USC  ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

callja no i to jest swietny i innowacyjny pomysl !!!! :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 07 Paź 2009, 00:57:39no i to jest swietny i innowacyjny pomysl

Taaaaa,  zwłaszcza że gwarantujący, że urzędnik + większość gości zejdzie na zawał  :rotfl: Nie chcę mieć gości justyny na sumieniu :foch:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Angie

Justa umawiaj się na jakiś czwartek, bo tak mam szkołę a chciałabym isć z Toba :)

I jestem za opaską, bo wiem, że Tobie będzie w niej ładnie :)

I kurde no na tych zdjęciach super wyglądasz w tej bezie nie bezie. Jak to możliwe że na zywo nie  :hmm:

suegro

Cytat: callja w 07 Paź 2009, 00:54:49toz nie ma w zwyczaju, by drzeć ryjka w USC

Może zaśpiewasz zamiast pana/pani w USC ? :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: Angelos w 07 Paź 2009, 01:01:18kurde no na tych zdjęciach super wyglądasz w tej bezie nie bezie. Jak to możliwe że na zywo nie

Dokładnie o to samo chciałam spytac, bo w tej bezie-niebezie wyglądasz IMHO rewelacyjnie !!! Figurka, daj Boże każdemu, aż zazdrość zżera...

Dodany tekst: 07 Paź 2009, 00:05:27

Cytat: suegro w 07 Paź 2009, 01:02:56Może zaśpiewasz zamiast pana/pani w USC

Nooo, to już by była opcja zdecydowanie ZBYT awangardowa ;) Nawet gdyby dało się przeforsowac opcję smoothjazzową, chociaż może lepiej byłoby jakąś starogrecką (do eboli)względnie przyśpiewkowa (do BEZY!) ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

callja staniesz za oknem, zeby ich nie porazic dzwiekiem ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl