no to startujemy ;) justynaaaa się stylizuje :)

Zaczęty przez justynaaaa2, 06 Paź 2009, 22:49:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

a mnie się podobają te asymetryczne
piękna ta nowa kolekcja, 2 lata temu suknie nie były takie ładne, i tylko koronki

rilla

no teraz jest wybor.... i korniki i satyna, i tez zwiewne
ja dzisiaj ide z kolezanka na ostatnia przymiarke i zagladnełam na strone i faktycznie duzo nowych , duzo ciekawych

mnie sie bardziej podobaja symetryczne, ale najważniejsze jakie podobaja się naszej Justynie:)

Justyna a jakie modele masz na liście?

emcia

odnalazłam kieckę, której długo szukałam
znajoma się pokusiła


zuzia

emcia
no sliczna jest!
justa - musisz przymierzyc :)

emcia

i kosztuje 3200
kiecka z
Łodzi, ale w Wawie też chyba powinna być

justynaaaa2

emcia no bardzo ładna tylko gdzie ja ją znajdę  :hmm: Pronuptia powiadasz...będę szukać ;)

zosia2007

Cytat: justynaaaa2 w 13 Paź 2009, 08:55:07
emcia no bardzo ładna tylko gdzie ja ją znajdę  :hmm: Pronuptia powiadasz...będę szukać ;)

wybierzemy sie do Łodzi, nawiedzimy sweedowców :jupi:
ja swoja kiece tez w Łodzi kupowalam, przyniosla szczescie ;)

justynaaaa2

Cytat: zosia2007 w 13 Paź 2009, 08:56:58
wybierzemy sie do Łodzi, nawiedzimy sweedowców :jupi:
ja swoja kiece tez w Łodzi kupowalam, przyniosla szczescie ;)
jest to jakaś myśl  :jejeje: ciekawe co sweedee na to  :P

zosia2007

Cytat: justynaaaa2 w 13 Paź 2009, 10:00:52jest to jakaś myśl   ciekawe co sweedee na to
bedziemy niezapowiedzianymi gosci :D
gorzej jak nam drzwi nie otworzy

emcia

najlepiej to by było, jakbyście pojechały za 2 tygodnie, poszły na ślub mojego kumpla, zobaczyły tę kieckę na jego żonie i zaniosły kwiaty ode mnie :)
dobry kumpel, ale znajomych tak daleko nie zapraszał na sam ślub, bo nie będzie wesela tylko obiad dla rodziny i na godzinę nikt nie pojedzie

kama

Justynaaaa a masz "coś cieplejszego" upatrzonego do kościoła?  :P

Koniecznie pokaż zdjęcia z przymiarki :)

justynaaaa2

#186
no więc wróciłam :)
mierzyłam chyba z kolejnych 10 sukienek, ale....żadna nie jest tak fajna jak eboli ;D w każdej jest coś nie tak ;) niby ładna, zakładam ok, ale zawsze pojawia się to "ale", czy to coś znaczy  :knuje: eboli też mierzyłam jeszcze raz i stwierdzam, że jest najfajniejsza  :blush: ale nic to zaraz dzwonię się umówić na kolejną przymiarkę do madonny, bo mam cały spis przygotowany :D
po dzisiejszym mierzeniu nasunęły mi się pewne wnioski ;)
- absolutnie muszą być modele zwiewne (mierzyłam jeszcze jedną koronkę -bagdad, kicha po całości i jeszcze taką jedną gładką z plisami - white one 411, jak sztuczna skóra, ruszyć się w tym nie można)
- dekolt w serce mi nie leży
- plisy pogrubiają
- góra nie może być za bardzo zabudowana, jeśli ramiączka to tylko delikatne, bo jak jest za dużo na górze to wyglądam jak w pancerzu  :point_lol:
- no i doszłam do wniosku, że jednak moje ramiona nie są az takie strasznie szerokie jak mi się to zawsze wydawało ;)

zdjęć nie mam, bo nie było jak zrobić :(

kama "coś cieplejszego" to jedynie biorę pod uwagę jakiś szal, ale tylko na przejście :) ja biorę cywilny, więc stwierdzam, że w pomieszczeniu w którym odbędzie się ślub będzie ciepło, a na pewno cieplej niż w kościele ;) zresztą o czym my tu piszemy, to będzie najładniejszy weekend wrześniu  :pray:

magoo

justynaaaa2 wyglada na to, ze sukienka rzeczywiscie juz wybrana :D teraz szukam dodatkow;)

a wklejalas juz zdjecie opaski do wlosow??

kama

Cytat: justynaaaa2 w 13 Paź 2009, 13:16:27kama "coś cieplejszego" to jedynie biorę pod uwagę jakiś szal, ale tylko na przejście Smiley ja biorę cywilny, więc stwierdzam, że w pomieszczeniu w którym odbędzie się ślub będzie ciepło, a na pewno cieplej niż w kościele wink zresztą o czym my tu piszemy, to będzie najładniejszy weekend wrześniu  pray

wiem, wiem...ja sobie tylko tak żartuję ;)

Wiedzieć czego się nie chce to więcej niż połowa sukcesu:)

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

justynaaaa2

najnowsze wieści z frontu ;)
kupiłam suknię  :aaaa: nie wiem jak to się stało, nie wiem czy dobrze, że tak wcześnie, bo sama jestem w szoku i wcale nie jechałam tam dziś z zamiarem kupna, ale wyszło jak wyszło ;D
odwrotu już nie ma, umowa podpisana, ale jestem podekscytowana  :mocking:
no i pewnie niektóre rozczaruję, ale...nie jest to Eboli ;)
wybrana to Mali z kolekcji pronovias :) jest obłędnie piękna, lekka, wygodna no i w ogóle ach  :blush: wbrew pozorom te boki wiszące nie poszerzają bioder, wręcz przeciwnie, wyglądam w niej na wysoką i chudą  :blush: no i ten tył jest boski  :dreaming:
a mało brakowało a bym jej nawet nie przymierzyła  :crazy:
mają w madonnie 2 identyczne na zdjęciach suknie, jedna to właśnie Mali (pronovias) a druga Chablis (manuel mota), różnią się materiałem i ceną oczywiście ;) no i najważniejsza różnica to taka, że tej Chablis nawet za darmo bym nie wzięła  ;) KOSZMARNA a ją właśnie jako pierwszą przymierzyłam ;) ciężka, worowata i czułam się w niej jak w zasłonie :D babka mówi, że zaraz przyniesie jeszcze drugą to sobie porównam, ale ja już nie byłam przekonana i wcale jej nie chciałam mierzyć, no bo po co, szkoda czasu ;) ale dałam się namówić no i już tak zostało  :jupi: różnica ogromna, nie tylko w wyglądzie ale przede wszystkim cenowo ;) ta od manuela moty kosztowała 8 tys.  :padam: a moja 3390 zł. :)
zaraz po niej przymierzyłam Eboli ale nie było już tego wow co wcześniej ;)
niestety zdjęć nie mam :(

rilla

mnie sie szalenie podoba! mozesz teraz miec cudne dodatki!!! ja sie ciesze, ze to nie eboli:)

szkoda, ze nie masz zdjec:(

goga

ooooooooooooo ta też piękna :):):):) nie wiem, czy któraś z dziewczyn jej nie wklejala już ??? ale wolałabym ciebie w niej zobaczyć :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

magoo

justynaaaa2 piekna, szczegolnie tyl mi sie podoba  :bravo:

Angie


sonja


justynaaaa2

goga była wklejana na wątku o sukniach z nowej kolekcji :) mi też się ona podobała, od początku zwróciłam na nią uwagę, ale w tamtym salonie jej nie mieli, tzn. mieli ale już sprzedaną i nie do przymiarki, dlatego wcześniej jej nie mierzyłam ;)
ale się cieszę i w sumie to nie mogę uwierzyć, bo myślałam, że odczucie "ta i żadna inna" będzie mi obce, a jednak....
pocieszam się tym, że takie szybkie decyzje są najlepsze :)

goga

no i po co szukać dalej, jak czujesz, że to TA :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

magoo

justynaaaa2 bardzo ci zazdroszcze, mam nadzieje ze tez tak bede miala, bo szukanie i przebieranie mnie przerzaz, ale faktycznie szkoda, ze nie masz zdjec...

moze idz tam jutro i porob jakies dla strefy ;)

bozena.dp

justyna sukienka ładna, ale szkoda że nie masz zdjęć...

kurcze jak ja bym chciała jeszcze raz ślub i wesele - wiele rzeczy zrobiłabym inaczej, a przede wszystkim chciałabym inna suknie ;D