no to startujemy ;) justynaaaa się stylizuje :)

Zaczęty przez justynaaaa2, 06 Paź 2009, 22:49:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

justynaaaa2 ja Ci sprzedam moja beze po promocji  :rotfl: :rotfl:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

justynaaaa2

nie chcę bezy  :crying: :crying: :crying: uczepiłyście się tej bezy, a to taka szkarada była  :crying:
chyba ją wykasuję :D

inkageo

#102
To wiadomo już ile Eboli kosztuje?
Imagine there is no hate

vobi

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 07 Paź 2009, 16:15:37
justynaaaa2 ja Ci sprzedam moja beze po promocji  :rotfl: :rotfl:

a skad Ty zwirzu te beze wezmiesz???


zwierzatko_mojej_mamy

vobi moja beza nadal w szafie :D codziennie se mowie, ze wystawie dzisiaj na allegro :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

vobi

zwierzatko_mojej_mamy beze to moze na torcie mialas, jesli w ogole  :point_lol:

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: kasiad w 07 Paź 2009, 15:55:36
jak dla mnie, sknerusa makkwacza cena 4 tysięcy za sukienkę jest zabójcza  :padam: sori ;D
Dla mnie też ;D Za swoją dałam 1500 i to już marudziłam, że duuużo :blush:

justynaaaa2

#109
Cytat: inkageo w 07 Paź 2009, 16:32:57
To wiadomo już ile Eboli kosztuje?
no nie właśnie :( nie odpisali mi na maila :(
ale znalazłam jeszcze jeden salon w którym mają tą suknię, może tam mi podadzą ;)

rilla

justyna ja za bardzo nie pomogę, bo mnei się podobasz najbardziej w tej , galia chyba:

http://picasaweb.google.com/x.zosia2007/Justyna?authkey=Gv1sRgCJ2omd_i86e4FQ#5389571698932088386

i w welonie, ale w sumie nie wiem czy chcesz welon. Dla mnie tylko na Tym zdjęciu wyglądasz jak Panna Młoda

według mnie w eboli ta wstega bedzie cie usztywniac, i co się z nią robi w czasie wesela?

ishka82

Cytat: justynaaaa2 w 07 Paź 2009, 17:28:48
no nie właśnie :( nie odpisali mi na maila :(
ale znalazłam jeszcze jeden salon w którym mają tą suknię, może tam mi podadzą ;)
To jakaś masakra, żeby klientka nie mogła się dowiedzieć o cenę sukni czy jej nazwę/model :padam: Mnie by to chyba na maksa zniechęciło, bo kurna chcę u nich zostawić kupkę kasy, a nie chcą mi podstawowych informacji przekazać :crazy: Już zakaz zdjęć jest wg mnie mocno chory, chociaż juz bardziej uzasadniony...

inkageo

A tą mierzyłaś? Ona musi nieźle figurę eksponować, tylko to wrażenie lamówki na dole mi się niezbyt podoba ;)
Imagine there is no hate

rilla

a z cena jest roznie: ja kupiłam suknie z bolerskiem i welonem za 4 tys, a sprzedałam cały zestaw za 2 tys
wiec zapłaciłam faktycznie za kiecke 2 tys, to mniej niz moja kolezanka, ktora swojej nie moze do dzisiaj sprzedac

Dodany tekst: 07 Paź 2009, 17:39:58

justyna zadzwon do Katowic, kolezance Panie podały

justynaaaa2

inkageo nie mierzyłam :( ale mam zamiar wypisać sobie wszystkie, które chce jeszcze pomierzyć i iść z listą jeszcze raz :) następnym razem będę już mądrzejsza :)
jutro zadzwonię, bo teraz muszę już wychodzić :)

magoo

jak dla mnie to w salonach sukni slubnych zaprzeczaja troche zasadzie "klient nasz pan" i robia rozne glupie problemy. No ale zeby juz ceny sukni przez tel. nie podac to jakas masakra jest.

kasiad

#116
Cytat: inkageo w 07 Paź 2009, 16:32:57
To wiadomo już ile Eboli kosztuje?

eboli kosztuje tyle, że to zaboli :D

Dodany tekst: czw 08 paź 2009 06:17:01 GMT-1

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 07 Paź 2009, 16:38:59
codziennie se mowie, ze wystawie dzisiaj na allegro :D

ja swojej nie wystawię ;D ma dziurę na tyłku :D i nie wiem jak ją załatać ;D

Dodany tekst: 08 Paź 2009, 07:19:47

Cytat: ishka82 w 07 Paź 2009, 17:24:04
Dla mnie też ;D Za swoją dałam 1500 i to już marudziłam, że duuużo :blush:

ja za swoją dałam 2800 zł  :padam: dodając welon za 150 zł  :padam: i buty za 300 zł  :padam: trochę duuużo kosztowała moja kreacja  :crazy: nigdy więcej :D

vobi

Cytat: kasiad w 08 Paź 2009, 08:15:47ja swojej nie wystawię  ma dziurę na tyłku  i nie wiem jak ją załatać

kasiad, to co Ty w niej robilas??

justynaaaa2

wiadomość z ostatniej chwili ;) eboli kosztuje 3600 zł. ale nie w madonnie tylko w innym salonie :)

inkageo

Cytat: justynaaaa2 w 08 Paź 2009, 12:53:20
wiadomość z ostatniej chwili ;) eboli kosztuje 3600 zł. ale nie w madonnie tylko w innym salonie :)
Super :) Dobrze, że nie 7 ;) No to suknia wybrana :D :D Nie masz tu nic do gadania ;)
Imagine there is no hate

rilla

Cytat: justynaaaa2 w 08 Paź 2009, 12:53:20
wiadomość z ostatniej chwili ;) eboli kosztuje 3600 zł. ale nie w madonnie tylko w innym salonie :)
e to całkiem przystepnie jak na suknie madonnowe

kasiad

#121
Cytat: vobi w 08 Paź 2009, 09:17:44
kasiad, to co Ty w niej robilas??

vobi no byłam ;D
tylko dłuuugaśny tren był podpięty na agrafki i agrafki się urwały ;D
i zrobiły wieeelką dziurę wprost na tyłku :D

Dodany tekst: czw 08 paź 2009 12:15:26 GMT-1

Cytat: justynaaaa2 w 08 Paź 2009, 12:53:20
eboli kosztuje 3600 zł :)

eee to nie boli :D
tyle bym była skłonna dać :D

pytanie czy justyna jest skłonna :D

moniulinek

Justyna, znalazłam bukiet w interesującej Cię kolorystyce. Może się przyda :)

justynaaaa2

odpisali mi z madonny :) eboli u nich ok. 3500 zł., nie wiem dlaczego napisała około  :knuje: od czego to niby zależy  :hmm: chyba pisząć maila miała czas aby sprawdzić dokładnie, no chyba, że to problem ;)
pójdę teraz na wilczą do madonny pomierzyć, bo to jest stary salon i być może mają też kiecki ze starej kolekcji, bo kurde na stronie jest napisane, że wyprzedaż starych kolekcji nawet do 50% a na marszłkowskiej mi powiedzili, że oni mają tylko modele z 2010 roku a starych nie mają, więc niby gdzie ta wyprzedaż  :knuje:
aaa i umówiłam się na wtorek na 10 rano na mierzenie do młoda i moda :)

fasolka1980

justyna - ja tez jestem za eboli :D 


w młoda i moda ja kupowałam swoją suknię, bardzo sympatycznie to wspominam, obsługa fajna i rzeczowa (małżeństwo), tylko się nie przeraz wyglądem i lokalozacją salonu :D


kurde, jakbym miała co zrobić z młodym to bym się tam we wtorek wybrała, bo to niedaleko ode mnie  :hmm: