Elegancki Pan Młody

Zaczęty przez Szaraczek, 20 Wrz 2009, 13:12:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szaraczek

Cytat: callja w 23 Wrz 2009, 00:13:41Marynarka dwuguzikowa - dlaczego nie
Właśnie jak najbardziej :)
Według mnie najlepiej modeluje męską sylwetkę.
Cytat: callja w 23 Wrz 2009, 00:13:41Muchę na sylwestra jak najbardziej można założyć, to element stroju wieczoroweo balowego = na sylwestra jak znalazł
Ale wtedy wolę do smokingu...

Cytat: callja w 23 Wrz 2009, 00:13:41poza kwiatkiem nie tam, gdzie trzeba nie zgłaszam większych zastrzeżeń
Hmmm. może jestem krytyczna, ale w całości nie wyglądało to dobrze. Nie bardzo mi się podobał garnitur. Jakoś tak średnio. Ale juz się nie czepiam! :) :)

callja

Cytat: Szaraczek w 23 Wrz 2009, 00:17:34Ale wtedy wolę do smokingu...



Nie bardzo mi się podobał garnitur. Jakoś tak średnio. Ale juz się nie czepiam!

Ups, nie sądziłam, że ta mucha na sylwestra to była do gajera - jesli tak, to odwołuję poprzednie zeznania !!! Mucha - do smokingu, do marynary - NIET !!!

Co do Pana Młodego w bordo - widzę tylko jego fragment ;) ale akurat konkretnie jego opcja kolorystyczna mnie nie razi. Ale jeśli gajer był źle dopasowany etc., to już inna historia... :(
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Szaraczek

#27
Cytat: callja w 23 Wrz 2009, 00:25:51Ups, nie sądziłam, że ta mucha na sylwestra to była do gajera - jesli tak, to odwołuję poprzednie zeznania  Mucha - do smokingu, do marynary - NIET
No właśnie! ;) Dlatego od tego zaczełam  co z muchą do marynarki...
Na szczęście za mojej kadencji nie miało to już miejsca  :P

callja

Cytat: Szaraczek w 23 Wrz 2009, 00:34:16Na szczęście za mojej kadencji nie miało to już miejsca

Polewam na intencję, by były to wyłącznie błędy przeszłości ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

JK

A i mój Ukochany będzie elegancki, dzięki callji, która to zainteresowała mnie zagadnieniem MĘŻCZYZNY ELEGANCKIEGO.
Czarny wełniany garnitur, szyty na miarę + różowy krawacik= MNIAM. Jak ja kocham mojego przystojniaczka!

effik

Cytat: JK w 18 Lut 2010, 11:31:45Czarny wełniany garnitur, szyty na miarę + różowy krawacik= MNIAM. Jak ja kocham mojego przystojniaczka!

mniam mniam lol

callja

Cytat: JK w 18 Lut 2010, 11:31:45różowy krawacik


Zaznaczam, że wedle ustaleń ma być tak, że krawat będzie miał motyw brudnoróżowy, ale ogólna kolorystyka będzie stalowoszara !!! Tak więc efekt cukierkowatości nie grozi :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

effik

Cytat: callja w 21 Lut 2010, 23:35:17Tak więc efekt cukierkowatości nie grozi Smiley

no, dzięki callja za wyjaśnienie, bo już mi różne obrazy przed oczami latały lol

Sawa

Dziś odebraliśmy garnitur od krawca. Czarny, może i kontrowersyjny kolor na dzienne okazje, ale brunetowi pasuje. Wełniany z dodatkiem bawełny. Da guziki, wąskie klapy (Pan Mlody wysoki 196cm i bardzo szczupły).
Buty są:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Koszula jest. Biała, bawełniana, z delikatnym ukośnym prążkiem (też białym, tyle że połyskującym), taliowana. Mimo, że biała to mieni się na ciepły śmietankowy odcień.

Braki:
-krawat
-srebrne spinki do mankietów

Pan Młody będzie zatem nietypowy, jak na polskie warunki ślubne, bo bez kamizelkowego zestawu.

Krawat: w kolorze kwiatów (chłodny róż wpadający w fiolet)? w kolorze sukni? (ivory), w kolorze detalu sukni (łosoś, ale Panu Młodemu niezbyt pasują ciepłe tony)?, perłowy (Panna Młoda ma perły w uszach i na szyi)?, a może stare srebro (taką nicią jest wykańczana suknia)?

Na pewno chcemy wąski krawat (prawie śledzik), by pasował do szerokości klap w marynarce. Raczej jednokolorowy, bo wzorek jakoś biurowo się kojarzy...

callja

Cytat: Sawa w 26 Lut 2010, 22:08:46Na pewno chcemy wąski krawat (prawie śledzik), by pasował do szerokości klap w marynarce. Raczej jednokolorowy, bo wzorek jakoś biurowo się kojarzy...


Ładne, jedwabne, jednokolorowe krawaty można dostać w Zarze. A wzorki niekoniecznie wyglądają biurowo, delikatny rzucik/prążek może dać bbbb ciekawy efekt :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Szaraczek

Cytat: Sawa w 26 Lut 2010, 22:08:46Pan Młody będzie zatem nietypowy, jak na polskie warunki ślubne, bo bez kamizelkowego zestawu.

Krawat: w kolorze kwiatów (chłodny róż wpadający w fiolet)? w kolorze sukni? (ivory), w kolorze detalu sukni (łosoś, ale Panu Młodemu niezbyt pasują ciepłe tony)?, perłowy (Panna Młoda ma perły w uszach i na szyi)?, a może stare srebro (taką nicią jest wykańczana suknia)?
Nie taki nietypowy, spokojnie :) Bedzie fajnie.
Ja poszukałabym starego srebra. Jeśli znajdziecie, może być ciekawy efekt :) Powodzenia

Sawa

Cytat: callja w 26 Lut 2010, 22:44:59

Ładne, jedwabne, jednokolorowe krawaty można dostać w Zarze. A wzorki niekoniecznie wyglądają biurowo, delikatny rzucik/prążek może dać bbbb ciekawy efekt :)

no właśnie jakoś nie mogę się przekonać do żadnego wzoru...ale mam nadzieję, że z krawatem będzie jak z suknią i z butami Pana Młodego: to jest to! :) Jeszcze trzy miesiące zostały!

Sawa

#37
Różowy krawat zdecydowanie: NIE. Nie do przeforsowania.
MUSI być wąski, jedwabny o fakturze ukośnego prążka.
Pozostaje fiolet (z takiej śliwkowej gamy) lub stalowy. Nie wiem, co lepsze. W sumie bukiecik skłania się ku fioletom.
Stalowy krawat pasuje do Grześka, bardzo mu do twarzy w tym kolorze, ale nawiązanie tej stali do starego srebra na sukni nie będzie wcale czytelne- nikt się nie wpatruje w niteczki na sukni.
Może więc śliwka, bukiet zmodyfikować tak, by zaistniał w nim ten kolor jako detal ( te małe kwiateczki mogłyby być wrzoścem).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Tasiemki (aksamitki) we włosach Panny Młodej "chciałyby" pasować do krawata Pana Młodego.

Symmma

To jest bardzo ważny dzień w życiu mężczyzny więc powinien dobrze się prezentować :) Tutaj https://dastan.pl/ zerknijcie sobie na garnitury. Możecie sobie popatrzeć online, a jak ktoś koniecznie chce pomierzyć to mają też wiele salonów stacjonarnych w całej Polsce :)

mela156

Oczywiście Pan młody musi wyglądać razem z młodą jak milion dolarów :D
Garnitur czy frak ... to już zależy od upodobań ! Niestety niektórzy Panowie za namowami swoich ukochanych ubierają trampki bo taka jest "moda" i super wygląda na zdjęciach .. ale czy jest elegancko ? Jak dla mnie ani trochę, oczywiście na sesje po ślubie jak najbardziej ale jeżeli chodzi o ten najważniejszy dzień to zdecydowanie wybrałabym eleganckie buty :)
My buty zamawiamy na stronie https://mybaze.com/pl/buty-wizytowe-meskie  możecie tam zerknąć bo przecież nie tylko garnitur zdobi naszego PM :)

Mamsm21

Nie tylko panny młode muszą dbać o swój wygląd na ślubie. Panowie również. Modna i stylowe garnitury ślubne można nabyć w salonie NOOR we Wrocławiu. Tutaj https://noor.pl/ zerknijcie sobie na ich nowości.

callja

A faktura za reklamę już opłacona u administratora strony?? Niekoniecznie trzeba tego dokonać w stolicy Dolnego Śląska, płatności są wszak możliwe via net ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /