Stylizacja Kamy

Zaczęty przez kama, 19 Wrz 2009, 22:54:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nika1980

Justynaaaa2, podaj proszę info o tej florystce - ja też z Wro:-)

kama

#76
Nika adres już się pojawił więc pozwolę sobie go podać za Justynę http://www.florysta.net/ :)

justynaaaa2

kama dzięki :) bo dopiero tu zajrzałam  ;)

callja

Cytat: magoo w 13 Paź 2009, 14:15:40Ja bede musiala kupic we wroc

A może zamiast kupować pomyślisz w takim uszyciu ??? szelma np. też sterowała przygotowaniami z zagramanicy, szyła we Wro, a jak zabójczo wyglądała już wiesz :) i wcale tak drogo jej nie wyniosło...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

magoo

callja tylko zeby szyc to trzeba miec pomysl co sie chce, ale to juz jest temat na inny watek ;)

callja

#80
Cytat: magoo w 15 Paź 2009, 23:20:56
callja tylko zeby szyc to trzeba miec pomysl co sie chce, ale to juz jest temat na inny watek ;)

A co za problem ??? strefa rządzi, strefa radzi, strefa nigdy cię nie zdradzi !!! :P
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /


kama

Dziś wpłaciłam zadatek za suknię:) Wczoraj poszłam ja jeszcze raz zobaczyć przed wyjazdem do Warszawy (gdzie była o 1000zł tańsza) i okazało się że model jest przeceniony! i zamiast 5300 zł suknia kosztuje 2500  :aaaa: :aaaa: :aaaa: :aaaa: :aaaa: :aaaa: więc jestem 2800 do przodu :D z tej radości aż poszliśmy z T na kolację :D

callja

Noooo, Kama, to rzeczywiście super okazja :)  :champaign: na dobra wróżbe! a jak sprawa welonu - na czym stanęło ???
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

kama

Cały czas zastanawiałam się nad moją wymarzoną suknią i zbierałam zadatek ;) bo te 5300 mnie powalało. W pewnej chwili bałam się, że będę musiała szukać innej sukni (troszkę tańszej) i o welonie na razie nie myślałam, ale teraz jak na pewno wybiorę się do tej hurtowni :D zwłaszcza że mieszkam w okolicach:) Tak w ogóle to  :beer: za namiar. Jestem taka szczęśliwa bo z welonem to szykuje się ok 4800 zł oszczędności w moim stroju  :crazy:
Dziś z tej radości poszliśmy również zobaczyć męskie stroje ślubne. Planowo miał być surdut angielski szyty w Twins, ale T przymierzył idealnie skrojony garnitur i powaliła nas ta prosta elegancja :D i tak już zostanie :D

Teraz zostaje nam jeszcze sprawa wyboru cukierni... i chyba na Spychale się skończy bo torty mają pyszne a ja nie mam pomysłu na inną.

zwierzatko_mojej_mamy

kama to istotnie super wiadomosc ;D :jejeje: :jejeje:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

justynaaaa2

kama super, że udało ci się tak trafić  :bravo:

kama

Dzięki Dziewczyny  :thankyou: no my dziś świętujemy :D pomimo tego, że przeznaczyliśmy sporo na ten cel to nagle zaczęło mi być szkoda pieniędzy:D A jak zaczęłam liczyć wydatki weselne to  :crazy: Doszłam do wniosku, że wolimy przeznaczyć te pieniądze na tydzień dłużej w Brazylii :)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kama

#89
Chętne mogę zabrać do walizki :D
Niestety wszystko rozbija się teraz o tak przyziemne rzeczy jak urlop ;)

Dziewczyny może wiecie (a wiecie przecież wszystko :P) gdzie można zrobić toczek ślubny na zamówienie? Modystki robią takie rzeczy?

callja

#90
Cytat: kama w 10 Lis 2009, 22:09:16T przymierzył idealnie skrojony garnitur i powaliła nas ta prosta elegancja

Ależ się cieszę !! w prostocie siła, to moja mantra, więc miód mi na serce lejesz! Czy mogę nieśmiało  zaproponować brak kamizelki, zwłaszcza obrusopodobnej ??? ploseeeeee...

Zaraz wkleję Ci link do prościuteńkiej, ślicznej woalki - chyba nawet lepiej będzie pasowała beztoczkowa, jako że suknię masz zabudowaną... Dodatkowa toczko-"pigułeczka" na głowie mogłby Ci IMHO jeszcze ująć optycznie wzrostu. Może więc:
http://allegro.pl/item766337588_woalka_toczek_slubny_zamiast_welon_u_vivienne.html

zerknij też na stronkę firmy "Kristin"! podobno realizują tam czasami zamówienia indywidualne...

A co do tortów - zajrzyj do "Królewska-Kilian" na samym rogu Ruskiej i W-Z, nowa cukiernia, a od smaku torcika "hiszpańska kawa" z bezami można odlecieć, pyyyycha !!! osobiście miałam torcik od Tyszko (Aleja Pracy, cukiernia niepozorna, ceny dużo niższe niż w centrum a torty pycha), wiem że rubin poleca Tichy - warto do niej uderzyć po porady, bo świetnie wyznaje się w temacie :) w tortach od Spychały bbbb nie podobają mi się... stelaże! jak na cukiernię z taką renomą stelaże mają wybitnej brzydoty, a te w kształcie "rowerków" czy "wózeczków" to mnie wręcz rozwalają ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

magoo

kama super ze tak ci sie udalo z ta suknia  :bravo:

effik


kama

Callja jesteś skarbnicą wiedzy :D...Była kwestia kamizelki ;) Jedwabna, szyta na miarę to wydatek ok 600 zł ale po przymierzeniu garnituru wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że garnituru nie trzeba przyozdabiać bo będzie tego za dużo a minimalizm jest wskazany;) Natomiast obrusopodobna odpadała w przedbiegach :D nie mogę na nie patrzeć.
Jeśli chodzi o torty to mam już punkt zaczepienia :D...stelaże u Spychały rzeczywiście mają koszmarne...

effik, magoo dziś już się uspokoiłam, ale wczoraj szalałam z radości  :rotfl:

effik

Cytat: kama w 11 Lis 2009, 11:52:45effik, magoo dziś już się uspokoiłam, ale wczoraj szalałam z radości  rotfl

ja też szalałam, jak się dowiedziałam, że moja kiecka z 2500 na 1500 zeszła lol
nie z tej półki była co twoja, ale też konkretna oszczędność, co nie? lol

tachogti

kama wow ale Ci sie udalo  :thumbup:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

kama

effik 1000 zł drogą nie chodzi! :D Mój brat dziś ostudził mój zapał i powiedział, że biorąc pod uwagę wszystkie wydatki ślubne to 2500 oszczędności nawet się nie zauważa...jak dla kogo - ja tam wole je mieć w kieszeni :D

tachogti no udało mi się :D jutro miałam jechać do Wawy bo wiedziałam, że tam jest ta suknia tańsza o 1000 - a tu prezent pod choinkę - 2500 :D

kama

Dziewczyny muszę się pochwalić :D Mamy już suknie, garnitur, materiał na koszulę wybrany i za kilka dni zacznie się szyć (T jest niewymiarowy :D) a ja dziś zamówiłam welon. Zaszalałam strasznie bo kupiłam ten oryginalny od kompletu. Zaoszczędziłam na sukni - wydałam na welon  :crazy:

callja byłam w hurtowni o której mi pisałaś. Rzeczywiście wybór duży i pomocna obsługa, ale nie znalazłam niestety nic co by mi pasowało. Pani mówiła, że do września będzie jeszcze mnóstwo tych koronek, ale welon z kolekcji 2009 można zamawiać tylko do końca listopada więc nie chciałam ryzykować. Na pewno jednak jeszcze się tam pojawię bo będę potrzebowała koronki na zaproszenia ;D

Wszyscy się w głowę pukają jak słyszą o tym welonie bo drogi, bo założę go tylko na chwilę itd a ja się cieszę jak dziecko :)


callja

Cytat: kama w 23 Lis 2009, 16:59:49Zaoszczędziłam na sukni - wydałam na welon

No, to rzeczywiście zaszalałaś ;) i gdzie tu konsekwencja, hę? ;)

A co postanowiłaś wobec woalki? Odradzałam Ci takie na toczku czy łezce, bo to ujmie Ci optycznie wzrostu, i tak lekko "skróconego" zabudowana suknią.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

kama

#99
oj konsekwencja to chyba nie jest moja najmocniejsza strona :D Choć jako nauczyciel jestem konsekwentna do bólu więc to wybiórczo jakoś działa  :rotfl:

Wiesz, suknia pomimo tego golfika bardzo wyciąga (moja przyjaciółka myślała, że mam założone szpilki a byłam boso) ale z samą woalką będzie "lżej" i "wyżej" :) więc zostaje woalka! Dziękuję za dobre rady :beer::hugsurprise:
T to w ogóle chce żebym została w welonie. Zwariował chyba!

Czy taki wydłużony bukiet doda centymetrów czy skróci optycznie sylwetkę? Najchętniej zrezygnowałabym z bukietu ;)