Stylizacja Kamy

Zaczęty przez kama, 19 Wrz 2009, 22:54:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kama

Dziękuję dziewczyny :hugsurprise: i stawiam :beer:

Callja nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała to zrobić, ale obiecałam, że zostanę tam przynajmniej 7 miesięcy. Mam taki głupi charakter, że będę płakała w poduszkę ale nie zrezygnuję ;/ przynajmniej już wiem dlaczego na rozmowie kwalifikacyjnej zapytano mnie czy kiedykolwiek straciłam panowanie nad sobą :D

Chyba już ze mną troszkę lepiej - rozwinęłam welon i zobaczyłam go w całej okazałości :D

A teraz w końcu pytanie ślubne: myślicie, że bursztynowe spinki do mankietów będą pasował do dodatków w kolorze starego złota? T zauroczyły te spinki :D

callja

Cytat: kama w 08 Lut 2010, 20:55:59bursztynowe spinki do mankietów będą pasował do dodatków w kolorze starego złota?

Zgrzytu stylistycznego raczej być nie powinno... IMHO ;) Ale w jakiej oprawie będą te spinki - bursztyn w srebrze ??? bo jeśli reszta dodatków w starym złocie, to może być ciut za dużo odcieni metali...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

kama

będzie widać tylko bursztyn - sam kamień bez żadnego metalu

callja

Cytat: kama w 09 Lut 2010, 17:04:07będzie widać tylko bursztyn - sam kamień bez żadnego metalu

Jakby to powiedzieć... w odniesieniu do mężczyzny będzie to chyba jednak "za dużo bursztynu w bursztynie" ;) Co innego do stylizacji bardziej swobodnej, glamour, "na dandysa", ale do klasycznego garnituru raczej jednak spinki metalowe... z dodatkiem kamienia półszlachetnego - ok, ale nie z kamieniem w roli głównej.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

kama

Przekażę :D choć naprawdę ciężko wg mnie znaleźć ładne, złote spinki...zwykle jakieś tandetne są. Jedne, naprawdę piękne (z granatami)widzieliśmy w antykwariacie, ale 500 zł to troszkę za dużo jak na spinki ;)

callja

Powiem Ci tak - czasem zdarzają się naprawdę ładne spinki z metali sztucznych !!! choć osobiście nie lubię sztuczności, to można wyłowić ładne okazy, zwłaszcza wśród matowionych modeli. Może spróbujcie poszukać w klasycznych salonach męskich - w Bytomiu czy Próchniku bywają naprawdę niedrogie, a ładne !!!

Notabene sama szukam ładnych spinek dla P. - myślę o czymś prostym z oksydowanego srebra, ale na razie funduszy brak :zly:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

magoo

kama wprawdzie zadna ze mnie wyrocznia stylizacyjna, ale wg mnie takie bursztynowe spinki powinny byc ok

Szaraczek

Hej, hej! :)
A jaka jest reszta dodatkow? (wybacz, jesli pisalas, moglam nie doczytac)
Moj J. mial krawat w kolorze starego zlota, ale spinki w srebrnej oprawie z masa brazowo-zlota. Bo wlasnie zlotych spinek ladnych brak. I trudno tez kupic pasek ze zlota klamra.
A jak sampoczucie?? :) Nie miej zadnych takich glupich mysli! Bedziesz wygladac pieknie, a czuc sie bosko.
To jest niewiarygodne uczucie :)
Ja sama nie lubie byc w centrum uwagi, wiec zastanawialam sie jak to bedzie, jak wszyscy patrza. Ale okazuje sie, ze unosisz sie ze dwa centymetry nad ziemia i jest niesamowicie. A wszyscy sa tam dla Ciebie (dla Was).

kama

Szaraczku, podobnie jak u Was w kolorze starego złota...wiesz,że nie pomyślałam o pasku ;/ dziękuję za miłe słowa bighug

Na razie temat spinek został przełożony. Dziś mieliśmy pracowite przedpołudnie. Byliśmy u złotnika (bardzo konkretny pan i sprawdzony przez naszych znajomych) okazało się, że dla niego nie ma rzeczy niemożliwych i będę miała obrączkę z rubinem...moją wymarzoną :jupi: Później pojechaliśmy do salonu żeby zobaczyć jak wygląda suknia z welonem i czy kolory się zgadzają bo miałam wrażenie, że welon jest dużo jaśniejszy. Tam spotkała nas niezbyt miła niespodzianka. Pani, która tam pracowała już nie ma a nowa jak usłyszała, że suknia już kupiona i przyszłam jej głowę zawracać przestała być miła ;) no ale wszystko na szybko przymierzyłam i T zrobił zdjęcia, ale z tego pośpiechu strasznie brzydko wyszły. Wyglądam jakbym była w ciąży bo mi pani nie spięła sukienki  ;/ No i mam kolejne pytanie...jak upiąć welon bo ja cały czas myślałam o klasycznym - hiszpańskim, półokrągłym a ten wygląda zupełnie inaczej i cała koncepcja poszła się paść...Welon jest tak wykończony jak na zdjęciu z modelką

no i ostatnie zdjęcie to nasze futrzaki :D

malybob

Ladnie wyglada tak jak jest. Masz piekna figure!

kama

malybob dziękuję:) choć co do figury to nie mam biustu, ważę w porywach 45 kg i wciąż chudnę  :zly: chciałabym wyglądać jak kobieta a nie jak dziecko

JK

kama widzę, że mamy sporo wspólnego: podobna waga, Wrocław, szaro-biały futrzak i rudo-biały futrzak :)
Napijmy się zatem! :beer:

malybob

Cytat: kama w 13 Lut 2010, 17:21:28
malybob dziękuję:) nie mam biustu,

Hmm, to co tak wyraznie jest zarysowane pod sukienka? ;)

kama

Cytat: malybob w 13 Lut 2010, 17:55:46
Hmm, to co tak wyraznie jest zarysowane pod sukienka? ;)

he he wszyte poduszki :rotfl: :rotfl:

callja

Cytat: kama w 13 Lut 2010, 19:10:03he he wszyte poduszki


Chi chi chi, no to chlup - między nami, wrocławskimi fląderkami ;) (nooooo.... takie płaskie rybki :P )

A welon wygląda ładnie, nieprzekombinowany - wersja "na święty obrazek" (zeknij do wątku JK! ;) ) przytłoczyłaby Ciebie totalnie, boś drobniutka.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

kama

Cytat: callja w 13 Lut 2010, 20:48:42

wersja "na święty obrazek" (zeknij do wątku JK! ;) ) przytłoczyłaby Ciebie totalnie, boś drobniutka.

To teraz powiedz mi mądralo jak mam go upiąć... bo ja chciałm na "święty obrazek" :D :dance:

callja

Cytat: kama w 13 Lut 2010, 20:54:36To teraz powiedz mi mądralo jak mam go upiąć...

Jak to jak ??? z koronką "nałożoną" na niezbyt wysoko upięty, gładki koczek - obszycie welonu będzie wtedy troszkę widać za Twoimi uszkami ;) ale nie przytłoczy Ci buzi.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

kama

Cytat: callja w 13 Lut 2010, 23:34:06
Jak to jak ??? z koronką "nałożoną" na niezbyt wysoko upięty, gładki koczek - obszycie welonu będzie wtedy troszkę widać za Twoimi uszkami ;) ale nie przytłoczy Ci buzi.

czyli podobnie jak modelka na zdjęciu? Jak zwykle mogę na Ciebie liczyć :D
Facetom od piwa rośnie mięsień piwny a nam może pierśny urośnie więc pijmy!!  :beer:  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

callja

Cytat: kama w 14 Lut 2010, 00:18:33czyli podobnie jak modelka na zdjęciu?

Łi, madam ;) a juści dokładniućko ;)


A napić się napiję, czemu nie - może mi pójdzie w to co powyżej żeber być powinno :P
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

JK

to i ja się zapiszę do klubu desek...(kolejna rzeczy, która nas łączy Kama), zatem napijmy się dziewczyny! :beer: :beer:

mobka

E tam dziewczyny, po prostu biusciasto was uswiadomic trzeba - watek odpowiedni, gdzies na strefie jest :D

callja

Cytat: mobka w 14 Lut 2010, 11:29:03prostu biusciasto was uswiadomic trzeba

Ja tam w 65 D pomykam, a i tak "cześć Tereska" :P na szczęście małż zastrzeżeń nie zgłasza, więc ok :P
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mobka

No ja przed ciaza 60e, teraz 65dd, bo ciasno mi troche bylo i pewnie sie na 65e za jakis czas przerzuce, ale nie powiem, zeby moj biust dla mnie maly jest :D Wiekszego bym nie chciala :D

magoo

i sie cieszcie "Tereski" bo przynajmniej mozecie latem w bluzkach bez stanikow pomykac :P

JK

Moje drugie imię to 60C,
więc nie mówcie, że jesteście deski  :zly: