Stylizacja Kamy

Zaczęty przez kama, 19 Wrz 2009, 22:54:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sobieska

Cytat: Norka w 13 Gru 2009, 13:12:39u, jeśli zaczynasz zazdrościć letniego ślubu, to pomyśl o plamach potu na koszuli wujka Zdziśka i spływającym makijażu cioci Feli, fuj
nie strasz!!! ;) ja szukam najlzejszej sukienki w razie upałów... mam tylko nadzieje ze nie bedzie deszczu...

ja tez zazdroszcze swiatecznego slubu!!! zaluje ze sie wycofalam z tej koncepcji.... choinka na sali i wkosciele, jej zapach i koledy i lampki w calym miescie,futrzana  etola, rekawiczki... och i ach....

kama

wszystkie śluby będą piękne! :)

Szaraczku nie podaruję Ci...zdjęcia i opis muszą być! Nawet nie próbuj się wymawiać podróżą :D

kama

Dziewczyny, zdrowych, radosnych, pełnych miłości i spokoju Świąt Wam życzę.  xmas

zwierzatko_mojej_mamy

kama tego samego!! :D  xmas xmas xmas
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aniak1211

kama
Tobie tego samego i duzo prezentow!!!
:beer:

kama

#180
Cześć Wiedźmy:) jak Wam minęły Święta i rozpoczął się nowy rok? U nas zmianami :) W końcu (7 miesiącach) znalazłam pracę :jupi: i zamieszka z nami nowy futrzak!(na dołączonym zdjęciu) Bardzo wyczekiwany:D

Mam nadzieję, że u Was też wszystko pięknie się toczy


Zwierzątko nie  :spank: za ten off top ;)

zuzia


aniak1211

kama
Ale fajny futrzak-taki kudlaty :D

callja

Kama, gratulacje - za pracę, i z okazji pojawienia się nowego lokatora w domu; a kicia cudna, rudziasta i puchata :)

Zatem - Do SIego Roku, zaczął się świetnie, więc niech cały bedzie taki, a nawet jeszcze lepszy :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

kama

callja a my wciąż czekamy na Wasze odwiedziny ;P

zwierzatko_mojej_mamy

kama boska kota!! to maine coon??
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

vobi

kama nie jestem kociara, ale ten rudasek jest boski! I mine ma taka lekka zaskoczona :D

Gratuluje znalezienia pracy  :thumbup: Zaczelas juz? Jak Ci sie podoba?

kama

Zwierzątko tak, to maine coon :D wyczekiwany u nas od roku chyba!

vobi ja też nigdy nie byłam kociarą...aż do pojawienia się Lili (naszego pierwszego futrzaka).

Jeśli chodzi o pracę to mam mieszane uczucia bom kształcący się informatyk i w tym zawodzie chciałam pracować a znalazłam zajęcie w logistyce :D ale nie jest źle...póki co przynajmniej:D Zaczęłam od 21 grudnia i na razie wdrażam się w obowiązki, ale cieszę się bardzo, że coś robię bo już mnie depresja zaczynała dopadać ;)

vobi

Cytat: kama w 10 Sty 2010, 14:17:08Zaczęłam od 21 grudnia i na razie wdrażam się w obowiązki, ale cieszę się bardzo, że coś robię bo już mnie depresja zaczynała dopadać

fajnie! No to zycze powodzenia i mam nadzieje ze Ci sie spodoba! :D

Szaraczek

Kama, gratuluje pracy! Oby w Nowym Roku przyniosla ci duzo satysfakcji! :)
Pozdrawiam z podrozy poslubnej ;)

kama

Dziękuję :) bawcie się dobrze i odpoczywajcie!

kama

Dziś mój welon dotarł do Warszawy! Mam nadzieję, że jutro będzie u mnie - trzymajcie kciuki żeby kurier go nie zgubił i nie zniszczył...ja jak zwykle widzę wszystkie czarne scenariusze ;d

Nie udzielam się w innych wątkach(ale wszystkie czytam) bo próbuję się zorganizować z pracą, domem, treningami, egzaminami i kotami ;) ale jestem na dobrej drodze,obiecuję :D

Norka

Kama, trzymam kciuki za welon, na pewno wszystko się uda :glaszcze: Z domem i kotami jest urwanie głowy, wiem dobrze, bo niedawno przygarnęłam 4-miesięczną szylkretkę.. Ileż to ma energii.. :padam: A Twój rudasek piękny :D

kama

welon dotarł cały :D nie spodziewałam się, że będzie taki piękny...i poczułam pewne onieśmielenie. Chyba jestem zbyt nijaka i boję się, że nie będzie do mnie pasował. Zobaczyłam go raz i boję się wyciągać go z szafy. Niedługo przyjeżdża moja przyjaciółka i pójdziemy przymierzyć go razem z sukienką (zrobię zdjęcia :)) wtedy zobaczymy.

Norka oprócz rudego Stanforda mamy jeszcze Lili, która jest prowokatorem i pomysłodawcą wszystkich psot ;) Chyba wszystkie koty mają niespożyte ilości energii :D

callja

Oj, Kama, pilnuj Ty teraz welonu przed kociambrami ;) serio mówię !!!


I nawet nie blubraj o tym, że welon za piekny etc., bo to TY będziesz piękna, najpiękniejsza !!! ani mi się waż myślec inaczej, bo nakopiemy Ci wszystkie, jak jeden mąż !!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Anupka

Cytat: kama w 02 Lut 2010, 20:43:46Chyba jestem zbyt nijaka i boję się, że nie będzie do mnie pasował.

no i nam kama zgłupiała ;) wdech-wydech, wdech - wydech ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malybob

Cytat: callja w 02 Lut 2010, 21:02:29
bo nakopiemy Ci wszystkie, jak jeden mąż !!!

:hmm: nie strasz ja, bo jeszcze zdanie zmieni i meza nie bedzie chciala ;) Albo nie jednego...

kama

wcześniej miałam wizję swojego wyglądu - byłam zachwycona sukienką, welonem...nawet garniturem T. wszystko wydawało mi się piękne, spójne itd...a teraz wydaje mi się, że nie psuję do tego wszystkiego, że to wszystko jest zbyt ładne jak dla mnie :zly:

chyba nowa praca działa na mnie destrukcyjnie. Cały dzień marzę, żeby z niej wyjść a jak już wyjdę to cały czas myślę o tym, że muszę tam wrócić...ehh...mam nadzieję, że to się zmieni.

No to się wyżaliłam:) Wiem jedno - Męża chcę i to jednego :D

Anupka

Cytat: kama w 03 Lut 2010, 19:46:19Wiem jedno - Męża chcę i to jednego


I to najważniejsze, cała reszta to tylko dodatki. I jakby nad nimi nie pracować, to i tak znajdzie się później jakąś dziurę w całym.

Chciałam Ci napisać, że to pewnie stres przedślubny Ci się włączył, ale jednak stawiam na Twoje wnioski, skoro piszesz, że w pracy syf... współczuję i trzymam kciuki, żeby się poprawiło jak najszybciej!

Masz piwko na pocieszenie :beer:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: kama w 03 Lut 2010, 19:46:19chyba nowa praca działa na mnie destrukcyjnie


Ajajajaj... przytulam mocno, nie daj się - a jakby co, rzucaj w diabły tę robotę, Twoje nerwy ważniejsze !!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /