Przedśubne koszmary... Miałyście?:)

Zaczęty przez Szaraczek, 15 Wrz 2009, 23:42:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szaraczek

Wiem, wiem, dziwny temat...
Ale chcę sie upewnić, czy przypadkiem nie zwariowałam, więc pytam. Miałyście przed ślubem koszmary?
Dziś śniło mi się, że sukienka jest za duża - już mam się w nią ubierać, a okazuje sie że ze mnie spada i generalnie ktoś każe mi założyć podkoszulek!!
Generalnie moje koszmary dotyczą głównie sukni ślubnej;) Innym razem nie miałam halki i było widac mi całe nogi! :point_lol:
Mojej przyjaciółce śniło się za to, że w kościele ktoś wysypał ziemniaki (!) i ona musi po nich iść do ołtarza.
A wy miałyście śmieszne/straszne sny?:)

zuzia

mojej kolezance snilo sie, ze oblala sie czerwonym barszczem na weselu. a ze rodzice uparli sie, zeby go podac to uciekla z sali jak byl podawany.

zwierzatko_mojej_mamy

ja chyba nie mialam badz nie pamietam - ale moja mama miala lol lol ze mialo byc fajnie i ladnie, a slub i wesele odbywaly sie na stadionie naszej lokalnej druzyny pilkarskiej - stadion rodem z PRLu sie ostal lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

Ja miałam wielokrotnie w stylu - brakuje sukienki, stoję naga przed ołtarzem, jadę jadę i nie dojeżdżam, robię makijaż, który znika itp itd
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Szaraczek

Ok, to moze jednak nie zwariowałam;)
Ide spac i moze dzis sukienka bedzie w sam raz :rotfl:

szelma

Mnie raz się śniło, że goście z ratusza do sali jechali tramwajem (który oczywiście w Gło nie jeździ ;)) i ten tramwaj wywiózł ich gdzieś daleko, tak że potem nie zdążyli na wesele. A innym razem, że szłam boso do ślubu i kieca mi się tak majtała, że musiałam ją sobie trzymać tak na wysokości kolan lol. Sam szyk i wdzięk :D.

ewdomaga

ja też miałam takie sny, ale na kilka miesięcy przed weselem. raz mi się śniło, że już wszyscy goście czekali, a ja ubierałam suknię, tyle że oprócz sukni nie miałam nic: zero makijażu, brak fryzury, paznokci pomalowanych, bukietu itp.
innym razem moja suknia była zielona.

Szaraczek

Przypomniało mi się, że innym jeszcze razem śniłam, że ubieram sie na oczach gości i to w jakiejś stodole, która stała na drodze do kościoła. Dziwne, bo stodoła nie miała ścian :crazy:
Szelma - podoba mi się historia z tramwajem  ;)

chocoladette

Snilo mi sie ostatnio, ze pol wesela przeplakalam, bo mialam kolory na stole niedobrane :mocking: serwetki byly niebieskie, kwiaty fioletowe i nie bylo swieczek :D
  moze na wszelki wypadek zasiegne jakiejs profesjonalnej rady co do doboru dekoracji :D

szelma

A mojej mamie przed ślubem (moim) śniło się, że była taka zmęczona, że usnęła przy stole. I przespała tak pół wesela, a potem jej było wstyd i tak żałowała, że niczego nie zobaczyła lol.

misiuniaaa

ja od miesiaca mam koszmary różnego rodzaju, że np wesele zostało szybko zakonczone bo towarzystwo sie upilo i wybuchło kilka bójek
albo że szłam na maikijaż i fryzurę w dzien slubu i nie moglam dojjsc...szłam i szłam i ciagle cos sie wydarzało że wkoncu spóżniłam się na swoj slub.,...
i jeszcze jeden pamietam, że mialam na sobie koszmarną suknie i wszyscy sie ze mnie smiali :D:D:D:D i po tym snie zmienilam swoją ogromna suknie na 2 kolach na skromniejszą :D

suegro

Cytat: misiuniaaa w 16 Mar 2010, 18:11:56po tym snie zmienilam swoją ogromna suknie na 2 kolach na skromniejszą

:D


"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

plewiłam w ogródku i nagle mi ktoś powiedział, że za chwilę ślub
nie zdążyłam się ubrać i patrzyłam jak mąż na podwórku ślubuje sam
potem powiedziałam, że ten ślub jest nieważny, a wszyscy mnie przekonywali że jest ważny i mnie wcale nie musiało tam być

drugi sen jak nie było mojej kiecki i ubierałam się pod kościołem między drzewami w pierwszą lepszą jaką mama mi kupiła
poszłam nieumalowana i nieuczesana

effik

Moje koszmary dotyczyły głównie nieudanego wesela (pomidorowej z makaronem i gości zmieniających imprezę na przykład albo pana młodego, który zaginął w akcji). Miałam jakiś jeden z sukienką wyglądającą jak koszula nocna, ale już go nie bardzo pamiętam ;D

magoo

mam koszmary, mialam juz dwa
generalnie snia mi sie straszne glupoty, dzisiaj np. ze moj brat sie bardzo rozchorowal podczas wesela, trzeba bylo wzywac pogotowie i przyjechal lekarz Pakistanczyk z ktorym nikt nie mogl sie dogadac
poza tym wszystko bylo nie przygotowane, zapomnielismy o torcie i w trakcie wesela zastanawialismy czy chcemy podzienkowania dla rodzicow

boje sie, ze to dopiero poczatek, bo zostaly jeszcze prawie 2 miesiace  :ohboy:

effik

Cytat: magoo w 06 Lip 2010, 03:35:21poza tym wszystko bylo nie przygotowane, zapomnielismy o torcie


miałam taki sam sen lol lol

wrobelek0403

magoo kochana,

ja miałam takie ze do slubu godzina, a ja wciaz w szlafroku i z recznikiem na głowie

albo stoje w drzwiach koscioła a suknia na mnie upieta jeno szpilkami  :headbang: :headbang:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

ja miałam już kilka  :crazy:
już 3 razy mi się śniło, że fotograf zapomina o ślubie
a dzisiaj miałam sen, że zaczyna się wesele a my się orientujemy że zapomnieliśmy kupić wódkę ;D i ja w kiecce biegałam do sklepu, bo flaszki :D
miałam jeszcze jeden, że przyjeżdżają goście na salę a okazuje się, że zapomnieli o naszym weselu i dopiero zaczynają ustawiać stoły ;D
generalnie wykańczają mnie te sny a jeszcze tyle czasu  :crazy:

justynaaaa2

Cytat: doda w 07 Lip 2010, 17:59:39
już niedługo :D
pamiętam jak założyłaś suwaczek na rok przed, szybko minęło :)
no szybko :) sama jestem w szoku :)

dragonfly

#19
Cytat: justynaaaa2 w 07 Lip 2010, 18:54:15a dzisiaj miałam sen, że zaczyna się wesele a my się orientujemy że zapomnieliśmy kupić wódkę Grin
tez mialam taki sen, tzn nie dzisiaj ale przed swoim weselem, prawie tak samo bardzo sie zdenerwowalam po snie, ze jedzenia na weselu zabraklo ;D

Norka

To nieźle szalejemy z tymi koszmarami :beer:
Mi się ostatnio powtarza taki, że wstaję rano, żeby założyć suknię, otwieram szafę, a kieca pocięta nożyczkami i poplamiona farbą, przy czym jestem święcie przekonana, że zrobił to ktoś z gości :rotfl: Ostatecznie staję przed ołtarzem w dżinsach, no bo przecie nie dam się zastraszyć ;)