relacja mati

Zaczęty przez mati, 15 Wrz 2009, 19:58:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mati

Hmmm...Od czego by tu zacząć?
Może od tego, że dekorowanie sali w piątek przed weselem skończyło się dobrze po północy, w związku z czym nie miałam żadnych problemów z zaśnięciem - tylko przyłożyłam głowę do poduszki i zapadłam w głęboki sen...
Z którego brutalnie wyrwał mnie dźwięk budzika o 7 rano   :early:
Wyprawiłam W. szybko na salę dopiąć kilka drobiazgów a sama zaczęłam prasować suknię,
bo doszłam do wniosku, że jakaś pognieciona jest  :knuje:
Następnie obdzwoniłam znajomych i upewniłam się, że ilość samochodów wśród nich jest wystarczająca aby zabrać tych niezmotoryzowanych gości spod kościoła na salę.
W międzyczasie wrócił W. a zaraz po nim przyjechał świadek z autkiem, którym mieliśmy jechać do ślubu.
I zaczęliśmy czekać na świadkową, która zadeklarowała pomoc przy dekoracji ww. auta.
Miała być na 10, a pojawiła się tuż przed 12  :spank:
Ale aby nie napinać i tak napiętej atmosfery pozostałam kwiatem lotosu i zostawiłam ją samą z owym zadaniem, a sama z W. pojechałam na szybkie zakupy: spinki z allegro nie dotarły od 31.08. i pojechaliśmy nabyć jakieś inne, poza tym W. ciągle nie miał krawata  :crazy: na domiar złego nad Olsztynem od rana gromadziły się chmury i uparłam się nabyć jakąś wielgachną parasolkę na wypadek ulewy.
Wróciliśmy 12:40, a ja na 13 miałam być u fryzjerki...
A musiałam jeszcze wziąć prysznic żeby później moich uczesanych włosów nie narażać na kontakt z wilgocią  :zly:
Także jak wynurzyłam się spod prysznica i stwierdziłam, że nie zdążę, to wykonałam szybki telefon do fryzjerki że się spóźnię 15 min. całe szczęście nie był to dla niej żaden problem, bo nikogo po mnie nie miała zapisanego.
Fryzjerka, mimo iż nie zrobiła mi prostego koczka o którym wcześniej myślałam, to spisała się na piątkę, bo fryzurka bardzo mi się spodobała. W międzyczasie dołączył do mnie mój kolega-fotograf i popstrykał mi trochę fotek :D potem szybko pojechaliśmy do kwiaciarni odebrać wiązanki i migusiem do domu, bo kosmetyczka miała do mnie przyjść na 15.
Koło 16 byłam już w zasadzie gotowa i zaczynałam się naprawdę uspokajać.
Pokręciliśmy się jeszcze trochę po mieszkaniu i nie wiadomo kiedy minęła godzina i trzeba było wychodzić do kościoła.
Już przed mszą się okropnie wzruszyłam jak zobaczyłam ilu ludzi przyszło...
A sama msza chyba przejdzie do historii najbardziej komediowych ślubów w obu rodzinach ;D
Ksiądz młody i śmieszny na samym początku wręczył mi mikrofon i spytał czym jest miłość.
Nawet nie pamiętam co mu odpowiedziałam taka byłam zestresowana.
Później zadawał nam już mniej poważne pytania, atmosfera zrobiła się bardzo przyjemna i ogólnie bardzo wesoło sobie porozmawialiśmy. Wszyscy byli zdziwieni że nie wiedzieliśmy wcześniej o tak nietypowym przebiegu ślubu, ale to chyba świadczy o tym, że całkiem nieźle improwizowaliśmy ;)
Ja byłam tak rozemocjonowana, że płakałam, śmiałam się i płakałam ze śmiechu na zmianę!
Całe szczęście makijaż to wszystko dzielnie wytrzymał :D
Po ślubie życzenia życzenia i życzenia! Naprawdę wzruszające!
A później przejazd na salę, obiad, pierwszy taniec i impreza potoczyła się już swoim rytmem.
Wydaje mi się, że wszystko się udało bez większych potknięć i mogę zostać teraz ekspertką od organizacji ślubów i wesel  :dance:
Zdjęć od Jacka N. mam na razie tylko 5, oto one:

aga.ant

Mati jeszcze raz wszystkie naj, naj, naj!!!!  :daisy:  :daisy:  :daisy:  :daisy:
Ślub i wesele było cudowne!!!  :jejeje:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

#2
mati, gratulacje! Dużo szczęścia i jeszcze więcej miłości dla Was oboja  :champaign:. Zdjęcia przednie - najlepsza Pani Kierownik oczywiście :D. Oczywiście czekamy na więcej zdjęć - więcej, więcej, więcej! :)

tachogti

mati gratulacje :D mnostwa mnostwa mnostwa radosci z meza  :champaign: i milosci!  :daisy:

"Kierowniczkowe" zdjecie jest boskie  :thumbup:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

sonja

Serdeczne gratulacje! Pięknie!

marlen_ka

moje gratulacje, duzo szczescia zyczę;) :daisy: :daisy: :daisy:
a gdzie w olsztynie miałaś wesele?

mati

dziękuję za wszystkie życzenia i polewam  :champaign:

marlen_ka, ślub w Olsztynie, a wesele było jakieś 20 km od miasta  :dance:

aniak1211

mati
Bardzo ladnie wygladalas :)
Wszystkiego dobrego :daisy:

mignon

mati, wszystkiego najlepszego  :daisy: :daisy: :daisy:

bardzo fajny opis :D świetne zdjęcia i para młoda przeurocza :)

chocoladette

gratulacje i wszystkiego najlepszego!!! :fireworks: :fireworks: :fireworks:


Angie

Gratulacje!!   :daisy: Ślicznie wyglądalaś :)

Chermelle

mati  :champaign: wszystkiego  :champaign: najlepszego  :champaign:

Kasia

mati gratuluje  :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy:  pieknej kierowniczce :)

magoo

mati wyslo slicznie, ciesze sie, ze wszystko sie udalo i macie piekne wspomnienia

wrobelek0403

gratulacje   :jupi: :jupi:

kierownicze zdjecie wymiata lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



martullek

mati gratulacje!!!  :daisy: :daisy: :daisy:

niewiemjaka

mati serdeczne gratulacje!  :daisy:  :daisy:  :daisy: pieknie wyglądaliście!   :jupi:  :jupi:  :jupi: strasznie fajne to kolorowe foto z kosciola :)

bozena.dp

mati wszystkiego najlepszego  :daisy:  gratuluje  :daisy:

zdjęcia super, ale chcemy więcej ;)

jo_miekka

mati śliczności! Wielkie gratulacje!

fasolka1980

mati - wszystkiego najlepszego na nowej drodze :)  fajne zdjęcia, dawaj więcej! :jejeje:

effik

mati, super opis! :D kupowanie krawata w dniu ślubu, no nie mogę :padam: lol

hehe, kierownik-hetera na posterunku! ten twój uśmiech na tym zdjęciu wymiata lol

dużo szczęścia wam obojgu! :jupi: :daisy:

zosia2007

coz mozna napisac? piknie :)

Pyś

mati gratulacje!!!  :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login