Ile zostawiłyśmy w szpitalu ?

Zaczęty przez elve, 09 Wrz 2009, 11:19:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

#75
rilla wszystko wroci do nory tylko trzeba chwile poczekac

Dodany tekst: 04 Kwi 2010, 21:33:33

nie zapomne jak po 2 dniach po cc wstalam na nogi i zobaczylam sie w lustrze. Jak spojrzalam na swoj brzuch to mi sie tylko na usta cisnelo "o k....... "

aniak1211

Ja na szczescie nie mialam lustra w domu i nie widzialam brzucha w calej okazalosci :D
Ale nie przejmowalam sie nim jakos specjalnie,wiedzialam ze bedzie brzydki ale wiedzialam tez ze po czasie "naprawi"sie ;)

rilla

ale ja nie narzekam! brzuch mam super, ale nie pisalam, bo po co, jak tu dziewczyny mowia, ze u nich jest kiepsko... brzuch mam naprawde jak w 12 tc, bez rozstepow, lekko tylko sucha skore mam, ale nie zapne sie w spodniach, bo mam infekcje rany i mam duzy opatrunek z gazy:) a spodnie ciazowe wisza, tylko spodnica jest ok i wygodna

jestynka

Cytat: rilla w 05 Kwi 2010, 11:58:20ale nie zapne sie w spodniach, bo mam infekcje rany i mam duzy opatrunek z gazy:) a spodnie ciazowe wisza

też to przerebiałam ,ale znalazłam sobie spodnie dresowe i paradowałam w nich wszędzie ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Cytat: ishka82 w 03 Kwi 2010, 10:42:22że kocha ten brzuch bardziej niż kiedykolwiek, za to że był domkiem dla naszej Niusi

:)
bardzo to sympatyczne :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

golinda kiedyś pisałaś tutaj kiedy mozna zacząć ćwiczyć po cc? wizytę u lekarza mam za 3 tygodnie, z powodu mojej infekcji moze się do tego czasu wstrzymam. Ale już mnie korci, żeby wskoczyć na rowerek chociaż na 10 minut

rilla

no to mam czas:) nie wychylam się w takim razie... dzięki

Dodany tekst: 09 Kwi 2010, 10:19:21

no to mam czas:) nie wychylam się w takim razie... dzięki

Angie

rilla  :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
narobisz sobie kiedyś kłopotu  :crazy:

jestynka

rilla, Ty masz takie podejście jak ja miałam ;) wątpię, że 10 min ujedziesz ;)
ja miesiąc po porodzie stwierdziłam, że powiszę sobie na gałęzi,aby kręgosłup wyciągnąć, myślałam, że się rozrywam
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

ale zawsze jakis ruch. Ja w ciagu dnia gdy maz jest w pracy nie wychodze nawet na spacer, bo mam zakaz noszenia młodego, wiec zejscie po schodach na dol z malym i wozkiem odpada:/ wczoraj po pracy sie przeszlismy i od razu bylo mi lepiej

Angie

rilla ale jak masz zakaz dzwigania nawet dziecka, to tym bardziej
jakichkolwiek ćwiczeń  :hmm: :hmm: :hmm:

rilla

ale ruszac sie moge, tzn spacerowac. No nic, na razie leze i nic nie robie:) ale mnie pokarało...
a nosic dziecka nie moge, bo mam za duze dziecko. Jakby wazyl 3,5 kg a nie 5 kg to bym mogła:(

ishka82

Cytat: suegro w 08 Kwi 2010, 22:32:01
:)
bardzo to sympatyczne :)
Sympatyczne i leczy mnie z goopich kompleksów i pomysłów chowania brzucha przed mężem i wstydzenia się przed nim ;) ;D

rilla, wystopuj troszkę, bo sobie krzywdę zrobisz. Przy infekcji, to pewnie dłużej to wszystko potrwa i musisz o wiele bardziej uważać ;) Poza tym masz super mały brzuch, więc luuuuz :friends:

tucha

a ja myślałam, że chodzi o rzeczy które zostawiłam w szpitalu :D

zostawiłam klapki, body dziecka, ładowarke :D

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: tucha w 20 Lip 2010, 22:47:51zostawiłam klapki, body dziecka, ładowarke Cheesy
to nieduzo :D:D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rilla

sputnika ja sie też boje cwiczyc, niby juz moge... ale okolica rany boli i jest nadal twarda i taka hm zbita. Chyba od września zaczne brzuszki

sonatina

U mnie jak na razie 7 kg w dół od wyjścia ze szpitala, czyli przez 2 tyg.
Oj jeszcze sporo przede mną.

Kasia

sonatina ile tym razem przytyłaś, mój ty guru chudnięcia?  bighug

marlen_ka

a ja juz jestem - 10 kg w stosunku do wagi z dnia porodu, ale to dopiero poczatek niestety...
dziewczyny, ile czasu po porodzie sn zaczelyscie cwiczyc?

sonatina

#94
Kasia
nie wiem dokładnie bo bałam się zważyć już na końcówce. Ale nie będzą to mniejsze kg niż przy Ignacu (niestety). Do wagi sprzed ciązy pozostało 23 kg. A schudłam już 7.  Igor wazył 4 kg i jeszcze wody płodowe... strach liczyć. Skupiam się teraz na diecie.

Dodany tekst: 21 Lip 2010, 13:09:01

marlen_ka to pieknie!!! szybko Ci kg lecą!!

marlen_ka

Cytat: sonatina w 21 Lip 2010, 14:07:27Skupiam się teraz na diecie.
a moze zdradzisz mi szczegoly swojej diety? bo mi teraz tez sie to bardzo przyda

didi_loczek

marlen_ka ja robiłam już proste ćwiczenia z położną tydzień  po wyjściu ze szpitala

Kasia

sonatina no to zycze kolejnego rekordu w chudnięciu :thumbup:

sonatina

#98
marlen_ka
Moja "dieta" to racjonalne, zdrowe odzywianie się. W końcu karmię piersią (i to połowa sukcesu chudnięcia) i muszę dbać o jadłospis dla mojego kluska :)

Na sniadanie zazwyczaj jem jedną kromkę chleba z wędliną lub zółtym serem (light). Do obiadu, który zazwyczaj jest ok godz 16. 00 jem jabłka, piję bardzo duzo wody niegazowanej, czasem banana, serek biały oczywiście chudy, zresztą wszystko odtłuszczone o ile to mozliwe.
Moje obiady to ryż z jogurtem naturalnym, ziemniaki z wody, kasza gryczana, pierś z kurczaka smażona bez tłuszczu plus sałata z jogutrtem naturalnym, ryba pieczona w piekarniku. Jak jest gril to zjem też bez problemu kiełabasę. Kotlet schabowy bez panierki smazony bez tłuszczu. Generalnie staram sie nie łączyć składników i wszystko beztłuszczowe.
Kolacja to serek waniliowy danio albo resztki z objadu (o ile zostaną).

Dodany tekst: 21 Lip 2010, 13:19:55

Kasia
nie dziekuję!!!!!!!

Kasia

sonatina :padam: umarłabym z głodu ;) ale i tak trzymam kciuki za zrzucanie wagi :)