Ile zostawiłyśmy w szpitalu ?

Zaczęty przez elve, 09 Wrz 2009, 11:19:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anyday

Cytat: noki w 13 Wrz 2009, 02:46:53No coz, polskim szpitalom daleko do idealu, oplacanie poloznych i lekarza nalezy do powszechnej praktyki, to chyba moglo mi to przyjsc do glowy po przeczytaniu tematu, ktory nie precyzuje, co w szpitalu zostawiono
hej, ale to chyba tylko żart był (hope so ;) )
biegać,skakać, latać, pływać! z poradnika młodego zielarza napisanego dla szczęścia ludzkości :D

magoo

ech baby baby!! no pewnie, ze to byl tylko zart

noki


OlaFasola

W szpitalu zostawiłam 15 kg, ale spędziłam tam aż dwa tyodnie i duża część tego to była woda, bo byłam cholernie spuchnięta pod koniec ciąży.

ishka82

W szpitalu zostało ponad 10 z 12 ciążowych kilogramów :aaaa: :aaaa: :aaaa:

magdalinska

ja zostawiłam tez 10kg, ale zostało mi kolejne 10 do zrzucenia ;) + 5kg nadprogramowych sprzed ciazy

ishka82

Cytat: doda w 06 Mar 2010, 13:20:37
wooooowwwwwww super :D

Szkoda tylko, że przed ciążą się upasłam i mam niestety sporo do zrzucenia ;D No, ale pociążowych przynajmniej niewiele :)

didi_loczek

Z ciążowych +17 kg w szpitalu zostawiłam 10kg :) Zostało 7kg do zrzucenia plus nadwaga sprzed ciąży  :crazy:

rilla

Ja w dniu terminu ważyłam + 16, w dniu przyjścia do szpitala + 17, a w dniu cesarki 9 dni po terminie +19!!! okropnie spuchłam po kroplówkach. Po samej cc "zeszło" mi tylko 6 kg, po powrocie ze szpitala było już - 12, a dzisiaj jestem mniejsza o 15 kg ciążowych. zostało mi 4 do wagi sprzed ciąży i zdecydowanie są one w brzuchu, spodnie sprzed ciąży wchodzą na tyłek bez problemu.

abkasia

rilla bardzo podobnie kg nas opuszczaly :)
rownie szybko! :highfive:

rilla

abkasia czyli jest szansa, ze bede wazyc mniej niz przed ciaza?:D:D ale taka "szprycha" jak Ty to chyba nie będę:)

ishka82

Ja już ważę sporo mniej niż przed ciążą, ale jak wczoraj zobaczyłam się w całej okazałości w przymierzalni, to mi świeczki w oczach stanęły :( Wyglądam na 6 miesiąc ciąży i mam straszną, sflaczałą i zarozstępioną oponę od TIRa :( No, ale nic, mąż wciąż powtarza, że czasu trzeba, że w 5 tyg. po porodzie nie będę płaska i że kocha ten brzuch bardziej niż kiedykolwiek, za to że był domkiem dla naszej Niusi :)

didi_loczek

ishka82  :friends: nie smutkuj, brzuch rósł przed kilka miesięcy więc potrzeba czasu aż wszystko wróci do normy
ja chodzę w spodniach i spódnicach ciążowych :( nic mi nie wchodzi na mój tyłek

abkasia

Cytat: rilla w 03 Kwi 2010, 08:57:51
abkasia czyli jest szansa, ze bede wazyc mniej niz przed ciaza?:D:D ale taka "szprycha" jak Ty to chyba nie będę:)
;D
tylko ze teraz juz taka  chuda nie jestem... ;D

Kasia

#64
Cytat: ishka82 w 03 Kwi 2010, 10:42:22ale jak wczoraj zobaczyłam się w całej okazałości w przymierzalni, to mi świeczki w oczach stanęły Sad

eh wiem o czym piszesz :glaszcze:
mnie hormony bardzo długo po ciązy utrzymywały w dobrym samopoczuciu, kologramy i pociązowa figura nie robily na mnie wrazenia ale podczas zakupów łapalam doła!


Dodany tekst: 03 Kwi 2010, 18:17:48

Cytat: rilla w 02 Kwi 2010, 22:17:57okropnie spuchłam po kroplówkach

no te kroplówki to nieźle kg dodają :padam:
ja ze szpitala wyszłam z identyczną waga co przyszłam :D
a tydzień póxniej było juz 10kg mniej :)

magdalinska

dlatego ja na razie nie chodze na zakupy dla siebie, no, plaszczyk byl wyjatkiem, ale wzielam troche za mały ;)  czekam az schudne, na razie moge zalozyc jedne przedciazowe dzinsy, nie dopne, ale mam pas ciazowy i dłuzsze bluzki ;D


abkasia

Cytat: rilla w 03 Kwi 2010, 21:37:15
ja jutro ide w spodnicy ciazowej:(
a w jakiej chcialas isc 2 tyg po porodzie? :knuje:

marax

Cytat: abkasia w 03 Kwi 2010, 21:48:03
a w jakiej chcialas isc 2 tyg po porodzie? :knuje:
w mini pewnie i bialych kozaczkach :) spokojnie inwolucja brzucha pociazowego trwa przynajmniej 6 tygodni nie wolno ci sie sciskac

niewiemjaka

nt kilogramow...
skonczylam karmic i mam wrazenie ze piersi mam ciut mniejsze niz przed ciaza :crazy:
mozliwe to?

a moze to wynik ogolnie nizszej wagi niz przed ciaza ?
kurna chata.. no takie smieszne te cycki teraz sa ze ja nie wiem jak z nimi zyc :rotfl:

abkasia

Cytat: maraxela w 04 Kwi 2010, 10:30:29
w mini pewnie i bialych kozaczkach :) spokojnie inwolucja brzucha pociazowego trwa przynajmniej 6 tygodni nie wolno ci sie sciskac
moge jej pozyczyc moj bialy tel do kompletu :rotfl: :rotfl: :rotfl:

aniak1211

Cytat: niewiemjaka w 04 Kwi 2010, 12:09:33mam wrazenie ze piersi mam ciut mniejsze niz przed ciaza crazy
mozliwe to?

Niestety mozliwe,moje tez sa mniejsze i okropne :(
zaden stanik mi nie pasuje :D

niewiemjaka

ja w sumie nic nie mam do malizn :D no ale musze sie przyzwyczaic po rocznym rogu obfitosci :rotfl:
jeszcze nie oklaply, ani nie wygladaja jak nalesniki a juz miesiac nie karmie, mam nadzieje ze tak zostanie :D moze jakbym miala wogole wczesniej wieksze piersi to teraz by mi wisialy do pasa :rotfl: no ale odpukać..
aniak1211 :beer: za nasze super zajebiste i piękne piersi zatem ;)

rilla

hehe w mini i kozaczkach nie chodze, a smutna buzka byla, bo tylko spodnica jest na mnie dobra
apodnie na mnie wisza okropnie... bede musiala kupic jakies

aniak1211

niewiemjaka
no to pod te nasze "nalesniki: :D
bynajmniej moje :beer: :rotfl: :rotfl: