Ile zostawiłyśmy w szpitalu ?

Zaczęty przez elve, 09 Wrz 2009, 11:19:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rilla

ja też umarłabym... ja jestem teraz tak panicznie głdna, karmienie mnie wykańcza, tylko bym jadła

mobka

Sonatina, ale jedzac wszystko odtluszczone i nie dodajac np. oliwy do salatek, pozbawiasz sie wszelkich witamin rozpuszczalnych w tluszczzach, czyli A, D, E i K. I moim zdaniem malo weglowodanow. Organizm skads musi brac energie.

mobka

#102
Cytat: golinda w 21 Lip 2010, 14:20:07
lepiej zamiast ryżu jeść kaszę
zdrowsza i zdaje się, że ma niższy indeks glikemiczny

Racja.

Dodany tekst: 21 Lip 2010, 14:23:53

Nie wspomne juz o Danio na kolacje ;) Lepiej serek wiejski z miodem np. Czy z dzemem.

zwierzatko_mojej_mamy

ja bym nie umarla - to dla mnie duzo jedzenia ;) natomiast bym umarla z nadmiaru nabialu, ryzu i ziemniakow :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mobka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 21 Lip 2010, 15:27:27ja bym nie umarla - to dla mnie duzo jedzenia wink
To zazdroszcze :)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: mobka w 21 Lip 2010, 15:30:47To zazdroszcze Smiley
mysle, ze nie ma czego - bo chuda nie jestem pomimo takiego jedzenia malych ilosc, albo wrecz niejedzenia - tak jak mowi suegro - moze nie tyje od tego, ale tez nie odzywiam sie zdrowo, zoladek sie skurczyl i mu wystarcza.
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mobka

Cytat: sonatina w 21 Lip 2010, 14:19:31Moje obiady to ryż z jogurtem naturalnym, ziemniaki z wody, kasza gryczana, pierś z kurczaka smażona bez tłuszczu plus sałata z jogutrtem naturalnym, ryba pieczona w piekarniku.
A tu mam watpliwosc interpretacyjna - ryz z jogurtem i nic wiecej? Ewentualnie same ziemniaki? Sama kasza? Czy to wszystko laczone np. z piersia, czy ryba?

I cofam moje zdnaie o weglowodanach, jest ok, wczesniej gdzies ziemniaki, ryz i kasze zgubilam ;)

sonatina

#107
Cytat: mobka w 21 Lip 2010, 15:32:56A tu mam watpliwosc interpretacyjna - ryz z jogurtem i nic wiecej? Ewentualnie same ziemniaki? Sama kasza? Czy to wszystko laczone np. z piersia, czy ryba?
same ziemniaki, sama kasza, nie łączone z niczym, że tak powiem tak na sucho.

Dodany tekst: 21 Lip 2010, 13:17:43

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 21 Lip 2010, 15:27:27natomiast bym umarla z nadmiaru nabialu, ryzu i ziemniakow
to zależy co kto lubi :). Ja mogę ryz jeść w każdych ilościach. Ziemniaki akurat pojawiaja się w moim menu najrzadziej :)

Dodany tekst: 21 Lip 2010, 14:18:51

Cytat: mobka w 21 Lip 2010, 15:23:19Nie wspomne juz o Danio na kolacje  Lepiej serek wiejski z miodem np. Czy z dzemem
fakt - zjem ser biały chudy z jogurtem :), choc danio uwielbiam :)

Dodany tekst: 21 Lip 2010, 15:39:19

Cytat: rilla w 21 Lip 2010, 14:38:33ja jestem teraz tak panicznie głdna, karmienie mnie wykańcza, tylko bym jadła
słyszałam, że wiele kobiet jak karmi ma wzmozony głód. Na szcząście mnie to nie dotyczy !

rilla

no ja nie wiem skąd się to bierze, ja mam tylko 1 kg na plusie po ciąży - wszystkie ubrania są na mnie dobre, oczywiście brzuch nie jest taki jędrny i wystaje troszkę. Ale jak widze ile jem to powinnam już 5 kg przytyć, hehe ale to chyba poszło w mojego kolosa;) marzy mi sie już normalna dieta, ćwiczenie i koniec z karmieniem piersią

salsa

jak widzie tytuł tego watku to pojawia sie myśl, ze chodzi o kasę :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ddu

ciekawe, ile ja zostawię...
pewnie będę szukać info, co zrobić, żeby nie chudnąć za szybko :D

salsa

Cytat: sputnik w 21 Lip 2010, 22:21:34Cytat: salsa  Wczoraj o 07:09:00
jak widzie tytuł tego watku to pojawia sie myśl, ze chodzi o kasę
nie tylko Tobie!
siostro :D  :beer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

kamu2

Cytat: salsa w 21 Lip 2010, 18:09:00
jak widzie tytuł tego watku to pojawia sie myśl, ze chodzi o kasę :)
Jak przeczytałam tytuł tego wątku również na myśl przyszły mi pieniądze:)
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

brawurka


ishka82


patit81

Przytyłam 10kg, 8 kg zostawilam w spitalu, a dwa kolejne zgubilam w ciagu pierwszego miesiaca, teraz waze mniej niz przed ciaza.   :jupi:

ddu

zostawiłam około 5 kg, bardzo się cieszę, bo jestem na plusie
teraz jest u mnie mama, wcinam smakołyki, więc może mi zostanie :)

abkasia

Cytat: patit81 w 04 Sie 2010, 14:16:32
Przytyłam 10kg, 8 kg zostawilam w spitalu, a dwa kolejne zgubilam w ciagu pierwszego miesiaca, teraz waze mniej niz przed ciaza.   :jupi:
a karmisz???
jak tak to poczekaj az przestaniesz.. :D :D  ;D

aniak1211

Cytat: abkasia w 06 Sie 2010, 22:34:13
a karmisz???
jak tak to poczekaj az przestaniesz.. :D :D  ;D
:D:D:D


mika

W dzień porodu ważyłam 76 kg- w dzień wyjścia ze szpitala (po 4 dobach pobytu) 65 kg - waga z dzisiaj 62,5kg (prawie 3 tygodnie po porodzie)- do wagi sprzed ciązy zostało mi do zrzucenia jeszcze 2,5 kg :)

jestynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek

ja na razie też. i cycki mi się poprawiły w stosunku do tego, co było zaraz po odstawieniu Wojtka, więc jestem cała happy :D

niewiemjaka

Cytat: abkasia w 06 Sie 2010, 23:34:13jak tak to poczekaj az przestaniesz.. Cheesy Cheesy  Grin
przestałam i nie przytyłam

mobka

W dniu porodu jakie 71,5kg. Dzisiaj, po 3 pelnych dobach 67,1kg. Niestety jestem opuchnieta, wiec mam nadzieje, ze jak to sie unormuje bedzie troche lepiej ;D