Lawendowy bukiet?

Zaczęty przez claridad, 03 Wrz 2009, 11:05:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

claridad

Witam serdecznie po bardzo długim czasie nieobecności. Spowodowany był głównie najpierw malutkim, a później bardzo dużym kryzysem związku. W pewnym momencie byliśmy blisko odwołania ślubu, wesela i wszystkiego co z tym związane. Ale...udało się. Przeszliśmy przez to i teraz jest lepiej niż było kiedykolwiek (jupi) :)
W związku z tym pilnie przystępuję do organizowania bo ślub już 17 października, tego roku (aaaaaaaaa) i mam milion pińcet stresów, że z NICZYM nie zdążę :) Standard.
Ale słuchajcie - w końcu wymyśliliśmy stylizację. Biorąc pod uwagę historię naszego związku (niełatwą, oj nie) na motyw przewodni wybraliśmy lawendę, jako że w mowie kwiatów znaczy ona również "nasza miłość jest pokorna" :)
Niestety, ślub w październiku i świeżej lawendy raczej już nie uświadczę a poza tym nie wiem czy to nie byłaby pewna przesada, jako że lawenda będzie i w kościele i jako suszki do sypania nowożeńców, była w zaproszeniach, będzie przy wejściu na salę i na sali tejże. Co prawda musimy ją połączyć z czymś jeszcze, ale to osobny wątek.
Tutaj zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich miłośniczek i znawczyń kwiatów o doradzenie jaki bukiet wybrać. Chciałabym utrzymać go w tonacji fioletowej/ecru, nie mam jednak koncepcji jakie kwiaty oraz jaki kształt bukietu będzie pasował do mojej sukni (w załączniku widać rzeczoną suknię). Zdjęć fryzury jeszcze nie mam, ale włosy mam dość krótkie (gwoli ścisłości swoje zdjęcie w tej sukience będę miała dopiero ok. środy), więc planowałam też wpiąć kwiatek we włosy żeby troszkę ożywić całość, jako że wymyślnej fryzury mieć nie będę.
W środę mam spotkanie z florystką ale chciałabym też sama mieć jakiś pomysł. Dekoracje pozostałe wymyśliłam i zrobiłam sama, ale z bukietem mam problem :(
Nie wiem jaki kształt, jakie kwiaty wybrać. Jednym słowem: ratunku :) Wszelkie koncepcje są mile widziane i z góry dziękuję :)

Szaraczek

Jedyny bukiet w fiolecie jaki mam zapisany to ten:
Wiec musisz poczekać na rady bardziej doświadczonych wiedźm;)
Sukienka jest przepiękna! A czy udało ci się dobrać coś na sukienkę?
I przy okazji  :champaign: za przetrwanie kryzysu i nowe otwarcie w związku :)

ewelinkaa

carpe diem

Ada91

Lawenda to kojarzy mi się z odganianiem moli:)