Swiateczny slub grudniowy - co radzicie?:)

Zaczęty przez Szaraczek, 01 Wrz 2009, 20:48:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

moniulinek

Ślicznie Ci w tej woalce - szczególnie w połączeniu z fryzurą wygląda bardzo stylowo. Jeszcze makijaż i będzie cód, miód i orzeszki :)


Szaraczek

#152
Cytat: Norka w 01 Gru 2009, 23:02:16Grudzień podobno siarczysty będzie.
O cholera!
Z tym dopasowanie to mialam długie dyskusje z wykonawcą. Stwierdził, że bardziej przylegającego nie zrobi, bo futro to nie sweter, obciskać nie może. Bla, bla, bla...
Trudny był, ale w miarę miły ;)



Dodany tekst: wto 01 gru 2009 23:23:21 GMT-1

A tak w ogóle, to może macie jeszcze jakieś propozycje buketów??
Bo w zasadzie tak patrzę i patrzę i żadnem z tych mnie nie powala.
Chciałabym iść jednak w czerwień.
I raczej tylko ja będę miała bukiet, narzeczony odmówił kwiatka w butonierce ;) Nie wiem, czy ma to jakiekolwiek znaczenia, ale to tak na marginesie.


Dodany tekst: wto 01 gru 2009 23:33:28 GMT-1


Norka

#153
No właśnie sama sobie się dziwię, ale z toczkiem wygląda lepiej :thumbup: Sama woalka to trochę za mało. Nadal jestem za opcją bezwarkoczową, sam kok jest pięknie ułożony i bardzo dekoracyjny. Futerko jak dla mnie jest w sam raz, nim się nie przejmuj. Zaraz poszukam jakichś czerwonych bukietów w swoim archiwum. Polewam na dobry humor i za udane zakupy :) :beer:

Tylko takie udało mi się znaleźć, resztę już widziałaś. Fiolet też by do Ciebie bardzo pasował, podoba mi się ta wiązanka z perełkową panią.

magoo

Szaraczek hmm szczerze mowiac mi tez sie wydaje, ze lepiej bez warkocza... Warkocz sam w sobie wprowadza troche przasnosci a to do tej stylizajni nie pasuje

Szaraczek

Cytat: magoo w 01 Gru 2009, 23:39:04Szaraczek hmm szczerze mowiac mi tez sie wydaje, ze lepiej bez warkocza... Warkocz sam w sobie wprowadza troche przasnosci a to do tej stylizajni nie pasuje
Szczerze, szczerze proszę! :)
Pytam, bo mam mieszane uczucia. Im więcej waszych rad tym lepiej! :) :)
Chyba jednak za dużo sie tam dzieje, zgadzam się :)

chocoladette

Ja tez zgadzam sie, ze ladniej bedzie bez warkocza. Kok bedzie bardzo wwytworny, podobnie jak suknia, futro i toczek.
A w ogole chcialam Ci powiedziec, ze bardzo mlodziutko wygladasz, ciekawa jestem ile masz lat :)

Co do toczka, to bardzo ci pasuje, musisz koniecznie zostawic :)

Bukiet pierwszy, jest najbardziej elegancki. Ogolnie pieknie!!

justynaaaa2

ale ślicznie ci w tej woalce :) zdjęcie nr 6 jest boskie  :thumbup:
a co do kwiatów to jakoś wena mnie opuściła ostatnio - widać, że sezon się skończył i zastój w interesie, bo w ogóle nie myślę kwiatkowo  :blush:
mam jeden moim zdaniem przepiękny bukiet w odcieniach czerwieni i bordo, może cię zainspiruje ;)

Szaraczek

Cytat: chocoladette w 01 Gru 2009, 23:55:19A w ogole chcialam Ci powiedziec, ze bardzo mlodziutko wygladasz, ciekawa jestem ile masz lat
26 :) A na ile wyglądam? Bardzo często to slyszę, spoko ;)

zakwitnij

Nie wiem jak się na to zapatrujesz ale ja do takiej stylizacji dałabym lekką mufkę. Jest futro więc zima, jest toczek wiec dama. Może być klasyczny okrągły z róż ale lepiej coś delikatnie spadającego tak jak kompozycja na mufce.

vobi

Szaraczek pieknie!  :bravo:
Glosuje na:
- toczek (super pasuje do futerka!), sama woalka juz takiego wrazenia nie robi
- bez warkocza, tylko kok   :thumbup:
- bukiet nr 4 (taki najbardziej zimowy mi sie wydaje :D)

rilla

ja sie zgadzam z vobi całkowicie:D

aha, mnei sie futerko podoba... jak slub w grudniu, to musi byc futerko!!! nie jakis kawałek zwierza tylko właśnie coś takiego jak Ty masz. Będzie uroczo....

Życzyć Wam śniegu w Wasz dzień?:)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kama

Szaraczku, fryzura piękna, ale bez warkocza będzie bardziej wytworna moim zdaniem i toczek musi być koniecznie! Pięknie w nim wyglądasz.
Jeśli chodzi o bukiet to podoba mi się ten od Justyny, ale ja z kwiatami jestem na bakier ;D...ach cóż to będzie za ślub  :dreaming:
Cytat: Szaraczek w 02 Gru 2009, 00:50:16
26 :) A na ile wyglądam? Bardzo często to slyszę, spoko wink
to jesteśmy równolatkami :D Ja jak kupuję alkohol to muszę dowód pokazywać :zly:



Szaraczek

Cytat: rilla w 02 Gru 2009, 08:58:52Życzyć Wam śniegu w Wasz dzień?
tak, tak, tak! :)
Bez śniegu się nie liczy ;)
Właśnie przez tę pogodę w ogóle nie czuję, że to już tuż tuż :)

Anupka

szaraczku, a zdradzisz która fryzjerka zdała egzamin tak szybko?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Szaraczek

#166
Cytat: Anupka w 02 Gru 2009, 12:13:27
szaraczku, a zdradzisz która fryzjerka zdała egzamin tak szybko?
Salon fryzjerski Empire, Jana Pawła 29, Maja
www.empiresalon.pl

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

chocoladette

Cytat: Szaraczek w 02 Gru 2009, 00:50:1626 Smiley A na ile wyglądam? Bardzo często to slyszę, spoko wink

Na jakies 20 ;)

Szaraczek

Hmmm, a mój J. siwieje i wygląda na trochę więcej niż ma ;)
Mam nadzieje, że razem złapiemy jakąś przyzwoitą średnią  :mocking:

sobieska

#170
Szaraczku, super!
kok bez warkocza:) jest tak piekny i wymyslny, ze niech zostanie w caej swej okazalosci bez warkocza:)

woalka- z tej siateczki jest ten moj welon z pomponikami:D swietnie wyglada i super pasuje do koka:)
futro, wiem, ze juz go nei ruszymy, ale na tych zdjeciach jest chyba ciut za dlugie i cie skraca, ale podejrzewam, ze to kwestia zdjecia

bukiet- super jest ten justyny i nr 1, fajnie byloby do bukietu dodac zimowe elementy - np. te czerwone kuleczki, nie wiem jak to sie nazywa, ale bardzo fajnym pomyslem jest kolor bordo, troche ciepla w mrozny dzien :) i zachecam do zajrzenia na te strony marthy stewart tam jest mnostwo bukietow:)

no i duuuuuzzzoooo sniegu- swiezego bieluskiego, zbey slonko sie w nim pieknie odbijalo!!! alez bysmy mieli piekny slub i swieta:)
jak sie czujesz, to juz prawie juz!!!!

Dodany tekst: śro 02 gru 2009 22:46:07 GMT-1

http://forum.styl.fm/bukiet-z-czarnych-cantedeskie-poszukiwany.t74826.htm tutaj sa fajne propozycje bukietow w twoich kolorach, głowny temat to kantadeski bordowe w roznych laczeniach

Szaraczek

Kok bez warkocza, postanowione :)
Dzięki!  :champaign:
Jakoś czwarty bukiet zaczyna do mnie przemawiać. Może trochę inny, ale podobają mi się te kuleczki świąteczne.
Wpadne pogadać z moją babeczką od kwiatów, może razem ustalimy finalną koncepcję.
A w necie jakoś mało świątecznych bukietów, szkoda.

justynaaaa2

#172
te kuleczki czerwone to hipericum ;) zaraz sobie przypomnę polską nazwę  :hmm:
po polsku dziurawiec :)

Szaraczek

 nextbeer
Dzięki! Piwko raz :)
To może masz jeszcze w swoim zapewne wielkim archiwum bukiety z dziurawcem? :)

kama

#174
Szaraczku, może do czegoś się przydadzą :)