promocje obnizki wyprzedaze rzeczy dla dzieci

Zaczęty przez marax, 29 Sie 2009, 08:29:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kotabma

Cytat: magdalinska w 02 Lip 2011, 14:00:08w Kauflandzie Pampersy po 50zł, 4 82szt, 1szt wychodzi po 0,61zł
ta promocja mi spadła z nieba Cheesy
a do jakis pampersow w kauflandzie przy zakupie 3 paczek daja lego - ale nie wiem czy do tych promocyjnych - musze sprawdzic ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

a to nie wiem, w gazetce nic nie ma takiego

kotabma

Cytat: magdalinska w 03 Lip 2011, 09:18:20a to nie wiem, w gazetce nic nie ma takiego
u nas tez nie bylo info o lego ale u mojej mamy tak. wyslalam ja zeby mi kupila a jak bedziemy wracac z wczasow to zabierzemy ;)
ja wczoraj kupilam 1 pake i dostalam pilke plazowa - byly poprzyklejane do paczek.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska


zwierzatko_mojej_mamy

#54
w super pharmie tez pampki po 49,99

Dodany tekst: 04 Lip 2011, 11:44:23

i 3paki chustek dodupnych cleanic za 12,99
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

w auchan ten, jumbo packi (4-70szt) 50zł - na razie kaufland lepszy, bo wieksze paki :d

kate.zet1

a znacie promobaby? http://www.promobaby.pl/ - zbiera do kupy wszystkie promocje  ;)



zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

nie straci :) predzej bedzie jeszcze tresciwszy gdyz poniewaz bedziemy kopiowac  z tamtego :D


suma summarum to chyba najkorzystniej wychodza te pampki w rosmanie :knuje: cena OK i jeszcze te chusteczki :)

magdalinska

eee nie straci, tam nie ma komentarzy ani przeliczania :D

bozena.dp

jeżeli któraś kupuje mleko bebiko
w tesco jest promocja (nie wiem czy wszędzie, u nas jest ;)), jeszcze do jutra, że jak się kupi 2 mleka (po 11,99 szt.) to mleczna kaszka bobovity (prócz kaszki manny), która normalnie kosztuje 6,99 - gratis

kotabma

Cytat: bozena.dp w 05 Lip 2011, 13:04:05(prócz kaszki manny)
nie rozumiem czemu nie daja manny w gratisach, juz kolejna promocja z kaszkami ryzowymi :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Kasia

Nie jestem pewna czy to aktualna promocja czy po prostu wyprzedaz popromocyjna
ale w biedronce zanabyłam dzis kaloszki dla młodego za cale 10zł

OlaFasola

Cytat: Kasia w 10 Lip 2011, 14:21:14Nie jestem pewna czy to aktualna promocja czy po prostu wyprzedaz popromocyjna
ale w biedronce zanabyłam dzis kaloszki dla młodego za cale 10zł
One chyba co jakiś czas są, bo ja już kilka tygodni jak nie miesięcy kupiłam dla M. Co prawda jakiś taki dziewczęcy wzorek, ale jemu chyba wszystko jedno ;P

Kasia


zuzia

Kasia
a dużo ich było? bo M. muszę kupić :)

Kasia

niewiele ale one tak po macoszemu były rzucone, jakby to jakies ostatki po jakiejś poprzedniej wyprzedazy były :knuje:

był rozmiar 24 i 26
dziewczecych sporo było...

magdalinska

w tesco kupiłam 5szt body z krotkim rekawem po 29zł, 3szt disneya z długim tez za 29zł, to chyba jest wyprzedaz starych wzorów, bo nowe sa w normalnych cenach

kotabma

Cytat: magdalinska w 13 Lip 2011, 09:28:20w tesco kupiłam 5szt body z krotkim rekawem po 29zł, 3szt disneya z długim tez za 29zł, to chyba jest wyprzedaz starych wzorów, bo nowe sa w normalnych cenach
ja tez sie obkupilam w bodziaki i pajacyki. a wlasciwie mala obkupilam bo ja nie potrzebuje takich rzeczy :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: magdalinska w 13 Lip 2011, 08:28:20
w tesco kupiłam 5szt body z krotkim rekawem po 29zł, 3szt disneya z długim tez za 29zł, to chyba jest wyprzedaz starych wzorów, bo nowe sa w normalnych cenach
w moim tesco na wyprzedaży tylko bodziaki z długim rękawem :zly: kupiłam z Kubusiem, ale jakieś z krótkim rękawem też bym chciała ;D

Kasia

w tesco fajne wyprzedaze ale cholera dla maluszków :zly: dla mojego to nawet w normalnej cenie nic ładnego nie było :(

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: ishka82 w 13 Lip 2011, 09:24:23
w moim tesco na wyprzedaży tylko bodziaki z długim rękawem :zly: kupiłam z Kubusiem, ale jakieś z krótkim rękawem też bym chciała ;D
o iwdzisz - to rewela, bo na wyprzedazy w mothercarze tylko jeden wzor i to 3pak byl z dlugim - a ja chcialam si obkupic na zapas na jesien zime i wiosne i dupa
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl