promocje obnizki wyprzedaze rzeczy dla dzieci

Zaczęty przez marax, 29 Sie 2009, 08:29:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

no ale wiesz - to skup sie, idz na strone mothercare i wybierz i powiedz co i na jaki wzrost ;) to pojde z lista ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

bosko,  skupiam się i szukam strony !

Dodany tekst: 22 Cze 2011, 09:23:24

chyba jestem ślepa, ale tu nic nie ma :(
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,4128.msg1008994.html#new


ddu

kasia, dziękuję, znalazłam i tę, ale zastanawiam się - ceny są "takie same" u nas? (jak jest 10 funtów, to 50 zł u nas?) bo nie wiem, na co mogę sobie pozwolić

zwierzatko_mojej_mamy

ddu mysle, ze podobne tam masz 8,5 funta za paczke 7 bodziakow, a one zwykle z 99 na 49 sa przeceniane - to by sie zgadzalo  - poza tym nie wiadomo, co bedzie w sklepach u nas z tego co wybierzesz, takze pisz liste z prorytetami :D przeciez tez moge do Cie zadzwonic ze sklepu i spytac co wolisz, jak wyleziesz poza limit ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu


mobka



yoy

wiecie może gdzie jest promocja na pampersy aktive baby 4? bo potrzebuje nabyć....

magdalinska

ja tez potrzebuje, juz mi sie koncza, chyba bede zmuszona kupic pierwszy raz w regularnej cenie.... :(

mobka

W superpharm sa po 49,99. Zadna rewelacja, bo tylko 5zl tanije niz normalnie bodajze.
Magdalinska, a nie przetrzymasz go w babydreamach?

Justynna

Cytat: yoy w 29 Cze 2011, 19:24:55
wiecie może gdzie jest promocja na pampersy aktive baby 4? bo potrzebuje nabyć....
w Rossmanie są 2 paczki 90 zł + chusteczki Gratis :)

olgaaa1

#37
Dziewczyny a orientujecie się na ile % jest najwyższa karta rabatowa w świecie dziecka i za jaką ilość paragonów? :)

Dodany tekst: czw, 30 cze 2011, 19:51:31


magdalinska

Cytat: mobka w 29 Cze 2011, 22:13:46a nie przetrzymasz go w babydreamach?
jakos tak preferuje pampersy ;) babydreamy zakładam rano i wieczorem, jak musze przebrac, a jest mało czasu do kapieli. Ale zobacze jak bedzie z kasa i ile kosztuja bez promocji, najwyzej jakos sie przemeczy

mobka

Cytat: olgaaa1 w 30 Cze 2011, 20:50:58
Dziewczyny a orientujecie się na ile % jest najwyższa karta rabatowa w świecie dziecka i za jaką ilość paragonów? :)

Dodany tekst: czw, 30 cze 2011, 19:51:31



Ja wiem, ze powyzej 2tys. jest 8%

olgaaa1

no mam paragony za 4 tys i tak myśle czy za 4 jest jakaś karta, bo chce kupić babybjorna comfort i zastanawiam się czy opłaca mi się w świecie dziecka


aja

Cytat: olgaaa1 w 30 Cze 2011, 21:50:58ile % jest najwyższa karta rabatowa w świecie dziecka
8%
ale był też okres kiedy ot tak rozdawali

mobka

Jaostatnio dostlam karte na 5% jak kupowalam fotelik. I pani mowila, ze jak uzbieram paragony na 2k, to dostane 8% rabat.

olgaaa1

Mobka jak chcesz moge Ci dać kartę 8% dzisiaj dostaliśmy dwie :) 8% to najwyższa niestety, ale i tak dobre i to.

mobka

Cytat: olgaaa1 w 01 Lip 2011, 17:03:05
Mobka jak chcesz moge Ci dać kartę 8% dzisiaj dostaliśmy dwie :) 8% to najwyższa niestety, ale i tak dobre i to.
Hmm, w sumie duzych zakupow juz nie planuje, ale zawsze sie moze przydac. Musimy sie w koncu jakos umowic.

Kata

W Biedronce są Jumbo packi Huggiesów w kartonach po 39,99 zł (rozmiar 4 to 87 sztuk).
Pozdrawiam

Kata

olgaaa1

Cytat: mobka w 01 Lip 2011, 21:37:43
Hmm, w sumie duzych zakupow juz nie planuje, ale zawsze sie moze przydac. Musimy sie w koncu jakos umowic.

Musimy, musimy, tyle, że ja już pracuje :(

mobka

Cytat: olgaaa1 w 02 Lip 2011, 08:19:51
Musimy, musimy, tyle, że ja już pracuje :(

O, a kto z Gabrysia zostaje? Masz opiekunke, babcie? Moze byc na PW. I w jakich godzinach pracujesz?

magdalinska

w Kauflandzie Pampersy po 50zł, 4 82szt, 1szt wychodzi po 0,61zł
ta promocja mi spadła z nieba :D