zaproszenia (kupić - robić?)

Zaczęty przez kalwa, 08 Sie 2007, 18:46:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

nie sadze zbye kupienie zaproszen było znowu takie drogie

my mieliśmy 100 sztuk i zapłaciliśmy jakies 350 zł z zadrukiem


dostaliśmy rabat, zadruk z tyłu (którego nie ma w cenniku) za darmo, zawieszki na butelki wódki gratis, pani nam zrobiła projekt, wszystko wysłała na maila, my tylko zatwierdzaliśmy albo nie, w ciągu tygodnia widzielismy sie z nimi dwa razy-złożyć zamówienie i odebrać zaproszenia, resztę wszystko na maila, świetna szybka obsługa, zero nerwów stresu i zawracania sobie głowy

nasi znajomi postanowili zrobić sami
on jest webmasterem wiec chciał coś super oryginalnego
maja zamiar zrobić sami 160 zaproszeń , na razie maja 30
kupują papier czerpany z suszonymi kwiatami
kalkę perłową
koperty grube kremowe, b. ładne i drogie
zaproszenia są ładne , owszem, ale bez wielkiego halo, ten papier czerpany ładnie wygląda
ale jak sobie obliczyli to ich to wyniesie kilka razy więcej niż nas, juz zapłacili za te 30 jakieś 250 zł

teraz sa źli, ze nie zamówili gdzieś bo to zajmuje im dużo czasu a oboje pracują b.duzo



nasze były takie:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

martucha55

my robiliśmy sami. Wyszło nam około 75zł za 50 sztuk. Opłaca się chociażby w celu usłyszenia  zachwytu gości:))

salsa

naszymi tez sie zachwycali:) choc robione przez zakład "pod Ósemka" :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

martucha55

Cytat: "salsa"naszymi tez sie zachwycali:) choc robione przez zakład "pod Ósemka" :)



hhhmmm, ale nas do tego chwalili za zdolności artystyczne...których nie mamy :-P

salsa

zalezy kto co lubi
dla nas zaproszenia miały byc ładne, z zaskakujacym tekstem w srodku i miały "zaprosić" w fajny sposób gosci

poza tym chcielismy miec temat szybko z głowy:)

kazdy sobie zchował na pamiątke i juz.
bez znaczenia było dla nas to czy ktos dostrzeze w nas artystów:) :)


ale oczywiscie rozumiem, ze to moze byc bardzo miły aspekt całej sprawy:P


a Ty juz po slubie Martucha??bo przeoczyłam chyba Twoje fotki ;) !!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

martucha55

Cytat: "salsa"




a Ty juz po slubie Martucha??bo przeoczyłam chyba Twoje fotki ;) !!

nic nie przeoczyłaś:) Ślub 1 września 2007. Póki co mogłaś przeoczyć moje zdjęcia z pierwszej przymiarki, bo jakoś Twoich uwag mój watek nie miał okazji gościć :-D

salsa

Cytat: "martucha55"Póki co mogłaś przeoczyć moje zdjęcia z pierwszej przymiarki, bo jakoś Twoich uwag mój watek nie miał okazji gościć :-D

jak to sie mogło stać!!!!

błagam o przebaczenie i kolejna szanse:)
pragnę ujrzeć Twoje fotki z przymiarki, prosze mi tu wklejać natychmiast!
nie wierze, ze nie skomentowałam chyba musiało to byc jak miałam przeprowadzkę bo nie pamiętam:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

martucha55

Może wklejać TU nie będę, bo to wątek o zaproszeniach,a zdjęcia są i SiW i na powiedz tak - o! proszę!!  :) :

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=619&w=66851228&a=66851228
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=48738&w=66886017


Tam można sobie pooglądać :) komentowanie też nie zabronione! Zwłaszcza konstruktywne uwagi (ale nie dotyczące mojej poważnej miny! - no kurde przejęta byłam jak cholera :)

salsa

no to napisze cos od siebie:) na razie tam a jak załozysz nowy watek tu to tu tez napisze:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magdalinska

my tez robimy sami, nie posiadamy wielkich zdolnosci  ;-) a ze mamy ograniczony budzet tzn moze nie ograniczony, ale nie chcemy wydawac duzej kasy na wesele, jako ze dofinansowuja nam rodzice, wiec zaproszenia drukujemy sami. chcemy kupic ladny papier, napisac ladna czcionka (wzor juz mamy), ale bez szalenstw, bez wstazeczek, kokardek itp, nie dlatego ze nam sie nie podobaja, tylko dlatego ze nie mamy ani czasu ani talentu:) a poza tym wychodzimy z zalozenia, ze kazdy z gosci tylko zerknie na zaproszenie, a pozniej wyrzuci do kosza, zeby nie wiem jak bylo ladne, bo nie bedzie tego trzymal na pamiatke przez cale zycie. wiec nasze zaproszenia beda "zwyczajne"  :lol:

feeling.good

My też robimy sami, tzn. ja zrobiłam:)
W związku z nasza miloscia do piłki nożnej i miejscem zaręczyn (stadion w trakcie meczu), chcieliśmy by wątek "futbolowy" był również na zaproszeniach.
Zaproszenia są przerobionymi biletami na mecz Śląska Wrocław. Nie są może idealne, gdyż nie jestem biegłym znawcą photoshopa, ale i tak nam się podobają.
Dla porównania: bilet na mecz i nasze zaproszenia

bilet:

bilet

zaproszenie

zaproszenie

kamelia04.08.2007

my zaproszenia kupilismy, wyszło niecałe 4 zł/sztukę. Winietki już robilismy sami, karty menu też sami. Za papier na winietki i karty menu zapłaciłam po koleżeńsku niecałe 15 zł.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

foszek

feeling.good, niestety nie widze zdjec :-(

kamelia04.08.2007

kamelia04.08.2007,

jestem za kupieniem zaproszeń, winietki i karty menu mozna zrobić samodzielnie
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

rubin04

feeling.good

Gratuluję pomysłu!
Mój brat - sportowy maniak pewnei marzył by o takich :) Oststnio na 30. urodziny dostał ode mnie 30 balonów: 10 białych, 10 czerwonych i 10 zielonych :)

Napisz coś o tych zaręczynach - tak na środku stadionu to było?

Moze napisz w strefie plot - by tu wątklu nie zaśmiecać.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

iosellin

my tez robilismy sami, goscie byli zachwyceni :) Uparlam sie, ze chce miec koniecznie ze zdjeciem i na fioletowym papierze a nie zadnym bialym/ecru :P Wizytowki na stoly potem zrobilam z tego samego papieru (jest on fioletowy z zielonym polyskiem, cezexowy). Koszt calosci to jakies 140 zl za nawet nie wiem ile dokladnie zaproszen bo robilam i rozdawalam na biezaco:P ale z 50 chyba ich bylo ;) Cena bylaby mniej-wiecej o polowe tansza, gdybym w przyplywie geniuszu nie kupila 2x tyle papieru co potrzeba ;) Najpierw policzylam liczbe gosci no i zakupilam 108 kartek i kopert. Po czym sobie uswiadomilam, ze wiekszosc zaproszen bedzie podwojna :P
No nic, kartki mi zostaly, zrobilam wizytowki na nich i jeszcze ich troche mam:P
A tak wygladaly nasze zapr. i koperty:

zuzia

ja jestem za tym, żeby kupić. Chyba, że masz zdolności manualne i sporo czasu.
My kupilismy nasze zaproszenia po 2,35 za szt i mieliśmy swoje koperty (bo tak wybraliśmy). Oboje pracujemy, ja mam 1 i 3/4 etatu i szkoda mi było na to czasu bo zamiast spać musiałabym kleić zaproszenia a i tak pewnie by nie wyszły takie jak bym chciała.

feeling.good

Ech...nie umiem wkleić tutaj obrazków:(
Ale z linkiem nie powinno być problemu.

Powoli będziemy musieli rozgladac sie za jakas drukarnia. Moglybyscie polecic jakas we Wrocławiu?

aja

#43
a oto nasze zaproszenia ...

Kasia

Dziewczyny polećcie jakąś dobrą drukarnię  :!:

potrzebujemy wydrukować zaproszenia

mamy jeden wzór, bez personalizacji
potrzebujemy powiedzmy 50-100 szt. IDENTYCZNYCH zaproszeń (jeszcze nie liczyliśmy)

ile to może kosztować??

zastanawiam się czy to wogóle sie opłaca

zaproszenie powiedzmy A4 złożone na 3

najlepiej jakby w drukarni je jeszcze pozaginali - chociaż to nie jest konieczne

zwierzatko_mojej_mamy

Kasia,  ja kiedys pisalam wyliczenia z tej co se znalazlam w krakowie.. tylko gdzie...
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

Kasia,
jest taki maly punkt - nazywa się to All Print. Miesci się na zlotej (prawie na przeciwko salonu Ery). Ja tam drukowalam winietki i zawieszki na butelkę. Podocinali, pozaginali etc.
zadzwon do nich - moze tam wam się to będzie oplacalo. Mi ich polecili w Cezexie :D

zwierzatko_mojej_mamy

Kasia, mam:

"
czyli arkusz 45cmx32cm druku dwustronnego, jesli wyjdzie powyzej 10 arkuszy (a wyjdzie)
to po 5,40 za jeden + papier ozdobny na arkusz - papiery sa ladne juz od 80gr do 3 zl za papier za arkusz czyli razem 5,40 + 1,50 srednio za arkusz - bo papierow jeszcze nie widzialam i mam sobie przyjsc obejrzec to licze srednia ;) -
jesli na arkuszu zmieszcze 3 zaproszenia to 2,30 zl za jedno wychodzi

"
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

zwierzatko_mojej_mamy,  kurdę to chyba nam sie nie opłaca robić samodzielnie  :-|


zuzia, o mój N tam dzisiaj bedzie  :shock: , nasz kumpel na obok sklep ;)

zuzia

Kasia,
Kontakt
"All Print"
00-819 Warszawa, Złota 69 - woj. mazowieckie
tel. 022 624 25 94, fax. 022 624 25 94
w razie czego mam jeszcze komórki do tych panów.