zaproszenia (kupić - robić?)

Zaczęty przez kalwa, 08 Sie 2007, 18:46:36

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.




OlaFasola

Pozmniejszałam, ale i tak tylko jedno da się załączyć do postu.

zwierzatko_mojej_mamy

OlaFasola bo zmniejszasz wymiary bokow, zamiast jakosc :D ale spoko ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

to ja wybieram zotlo-rozowe z kolkami  ;)
to z wytartym tlem jest takie smutne, a w zielonym jak na moje potrzeby to za bardzo poszalalas z iloscia uzytych pedzli :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

maroonbug

Ja tez wybieram zolto-rozowe z kolkami :)

OlaFasola

Co do zmniejszania - dzięki za słuszną uwagę, pewnie bym na to nie wpadła.

Mi się też chyba najbardziej podoba żółte, ale mój N "lubi" to ostatnie zielone, więc może zrobimy pół na pół, a ja w zielonym spróbuję wywalić jakiś pędzel?

Co do żółtego nie mogę się zdecydować na czcionkę, bo nic mi nie pasuje.

mona_liza

Mi się podoba najbardziej pierwsze - zielone, tylko napis za bardzo się odznacza... jak dla mnie powinien bardziej wtapiać się w tło..
A tak w ogóle, to Ty OlaFasola, już prezentowałaś swoją suknie... gdzie Twój wątek się zapodział???

OlaFasola

mona_liza  No właśnie napis jest zbyt kontrastowy, dlatego potem - w kolejnych odslonach - próbowałam przyciemnić tło, żeby się tak nie wyróżniał, ale spróbuję jeszcze rozjaśnić czcinkę. Ciągle poszukuję:) Jak zrobie kolejną wersję to wrzucę.

Tak już pokazywalam sukienkę, ale to było jakoś tuż przed awarią strefy i mi wątek wcieło  :( Założę nowy jak posunę się chociaż trochę w przygotowaniach, albo może po przymiarce.

astrainca

My tez mamy zamiar sami zrobic zaproszonka....ale na razie jestem na etapie poszukiwnia inspiracji....jakos zadna muza nie che mnie  odwiezdic :angel:

spragnienie

astrainca - to już dużo czasu na zastanawianie się nie macie :)
(powiedziała ta co sama jeszcze nei ma zaproszeń  ;D  ale już na nie czekam)

astrainca

hahaha... ;D ....no ja tez czekam.....na natchnienie  :thx:

spragnienie

ja zamowilam 1 probke w printkio w maju
jeszcze nie doszla :)
ale na szczescie zamowilam już inne w cartalii
mają duży wybor - może coś podparzysz ;)

astrainca

No nie przerazaj mnie :o , jeszcze nie doszla ta probka? to rzeczywiscie musze siie pospieszyc....przynajmniej z zamowieniem materialow ...cartalia, ok, dzieki, zaraz tam rzuce okiem :)

astrainca

Eeeeee...a co to za piwa mi wyskakuja???  :drunk:  Jak tak dalej pojdzie, to bede pijana :-[

cumberland

Cytat: spragnienie w 14 Cze 2008, 12:59:47
ja zamowilam 1 probke w printkio w maju
jeszcze nie doszla :)
ale na szczescie zamowilam już inne w cartalii
mają duży wybor - może coś podparzysz ;)

w printko mają chyba teraz max gorący sezon
ja próbkę dostałam w ciągu dwóch tygodni, ale od momentu złożenia pełnego zamówienia na paczkę czekałam ok. półtora miesiąca, a zamówienie składałam w marcu (sic!)
więc jeśli jeszcze nawet próbka nie dotarła to obawiam się że termin realizacji zamówienia może w tej chwili wypadać gdzieś w okolicy składania przysięgi ;)



astrainca

O matko :o :o, otworzylyscie moje beztroskie oczeta.....dzis zamawiam papier, chocby nie wiem co...

spragnienie

jeśli chodzi o mni eto próbka z printko dalej nie doszła
na szczesci mam juz swoje zaproszenia, ale jakby mi zależało na printko to bym sie mega wkur.. :P

zosia2007

spragnienie

ja brałam ślub w tamtym roku w czerwcu i zamówiłam próbke z printko ok. połowy marca 2007 - do tej pory nie dostałam :(

spragnienie

Cytat: zosia2007 w 25 Cze 2008, 13:16:54
spragnienie

ja brałam ślub w tamtym roku w czerwcu i zamówiłam próbke z printko ok. połowy marca 2007 - do tej pory nie dostałam :(
jak to mówią, nasz klient nasz pan  lol

martullek

ja też zamówiłam ze 3 miesiące temu, próbki jak nie było tak nie ma...

sierpniowajulka

Cytat: martullek w 25 Cze 2008, 19:21:15
ja też zamówiłam ze 3 miesiące temu, próbki jak nie było tak nie ma...
i nie poganiasz ich??? zamówiłaś gdzie indziej zaproszenia?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Co do robienia/kupowania zaproszeń - fajnie zrobić samemu projekt i oddać do drukarni. Bardzo wygodne. Tak zrobiłam w zeszłym roku ze swoim zaproszeniem ślubnym (które już widziałyście, więc nie będę bezsensownie znowu go wrzucać), tak zrobiłyśmy w tym roku z zaproszeniem siostry. :) Wyszło wspaniale (sis i narzeczony zbierają pochwały :D). Poniżej projekt zapro (ten pasen czerwony w widoku z przodu to tak naprawdę część środka zaproszenia - czyli przód jest prostokątem nie kwadratem):
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mona_liza

#149
julka, bardzo ładne zaproszenia - warto samemu zaprojektować zaproszenia, bo są przynajmniej oryginalne i takie "własne" w sensie z wpisaną własną historią - mam nadzieję, ze wiecie o co mi chodzi ;) vide np. zaproszenia feeling.good

a co do zaproszeń z printko to ja równiez czekam już 3-ci miesiąc i nic