buty dla uczącego się chodzić niemowlaka

Zaczęty przez vobi, 15 Sie 2009, 00:19:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

martullek


kasiad

#376
Cytat: vobi w 22 Paź 2010, 21:53:39
Kasiad, a u Was nie ma problemu ze znalezieniem Korneckiego w sklepach?


vobi nie ma ;D

Dodany tekst: 25 Paź 2010, 12:13:20

Cytat: vobi w 22 Paź 2010, 21:53:39

aaaaa :ohboy:

tak samo zareagowałam ;D

ziuta

Koszmarnie drogie są te buty dla dzieci! Zwłaszcza, że są na tak krótko! :zly:
Jak szybko takiemu dziecku rośnie stopa? Muszę kupić półbuty i nie mam pojęcia jaki rozmiar, a chciałabym, żeby tak do maja je ponosił. Mały jeszcze nie chodzi, więc zakładam, że nie musi mieć idealnie dopasowanych, może mieć troszkę za duże. Teraz w nr 19 ma jeszcze odrobinę miejsca z przodu, mniej niż 1 cm. Jak kupię 20 to myślicie, że będzie ok? Czy w ogóle do nich nie zdąży dorosnąć i mam kupić te 19?

zuzia

ziuta
wstrzymaj sie z zakupem. bo noszenie sporo za duzych butów wcale nie jest wygodne. skoro w 19 ma teraz 1 cm miejsca to moze sie okazać, że na 20 za wcześnie.

Justynna

ziuta też się wybieram po buty dla Miszy, liczę, że trafię na sprzedawcę, który mi dobrze doradzi oraz sprawdzi czy but jest dobrze dopasowany. Ponoć 1 cm ma być zapasu, ale więcej to chyba nie bardzo  :hmm:

magdalinska

ja nie kupuje butów uzywanych, tylko nowe. trudno, jakos przeboleje ta kase, ale nie wiem kto chodzil w tych butach, jaka miał stope, czy nie miał zadnych wad itp

Angie

no właśnie niby się nie powinno dla dziecka używanych, bo każdemu inaczej się stopa kształtuje ;D

vobi

#382
Cytat: magdalinska w 18 Mar 2011, 12:00:24
ja nie kupuje butów uzywanych, tylko nowe. trudno, jakos przeboleje ta kase, ale nie wiem kto chodzil w tych butach, jaka miał stope, czy nie miał zadnych wad itp

Ja tez nie, sama nie chodze w uzywanych (nawet nie kwestia obrzydzenia czy cos takiego, ale kazdy inaczej "wykrzywia" buty i uzywane nigdy nie beda wygodne ;D) i Mlodej tez kupuje nowe. Miala kiedys jedna pare sportowych malo uzywana,  zalozylam jej kilka razy na probe, ale okazalo sie, ze jednak inaczej w nich stawia stopy (jedna bardziej do srodka), czyli mimo minimalnego zuzycia juz byly jakos tam "skrzywione". Szybko poszly weg.

Dodany tekst: 18 Mar 2011, 14:20:43

Cytat: zuzia w 18 Mar 2011, 10:27:03ziuta
wstrzymaj sie z zakupem. bo noszenie sporo za duzych butów wcale nie jest wygodne. skoro w 19 ma teraz 1 cm miejsca to moze sie okazać, że na 20 za wcześnie.

tez tak mysle

ziuta

Ale ja się nie mogę wstrzymać, bo młody jest bez butów ;D Z poprzednich wyrasta, a nie chcę kupować kolejnych niechodów, bo już mi staje, zaczyna chodzić przy meblach - w niechodach go nawet w parku na chwilę nie mogę na nóżkach postawić.

zosia2007

Cytat: ziuta w 18 Mar 2011, 14:28:50w niechodach go nawet w parku na chwilę nie mogę na nóżkach postawić.
dlaczego? moj ma niechody i po chodniku chodzi za raczke

ziuta

 :hmm: to ja mam chyba jakieś złe... Bo ja mam takie tenisówki z taką materiałową podeszwą, która by od razu się zbrudziła i przemokła. Ale w takim razie, skoro są takie niechody w których dziecko może chodzić na zewnątrz, to po co w ogóle kupować "normalne buty" za 100zł jak można zakładać chodzącemu dziecku niechody za ca. 30zł?  :crazy:

zuzia

mój chodził w takich z coccodrillo. ale to było lato.

ziuta, jeżeli nie możesz sie wstrzymać z zakupem to kup 19. bo 20 to na pewno będzie za duża i może zrobić wiecej krzywdy niż pozytku.

feeling.good

Wrocławianki dokąd najlepiej wybrać się po buciki dla dziecka? W której galerii będzie największy wybór sklepów?

elve

Deichmann ma porządne buty dla dzieci w dobrych cenach

jestynka

to samo chciałam napisac co elve, ostatnio kupiłam buty Filipowi za 40 zł ze skórzaną wkładką.
Myłsę,że nie zdązy ich zniszczyć przez 3 miesiące.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

ja tez kupiłam w deichmanie, marka elefanten, ale za 99zł  :zly: na poczatek nauki chodzenia sa swietne, bo lekkie i fajnie podeszwa sie wygina, moze w nich zrobic normalnie przejsc

Justynna

Cytat: magdalinska w 25 Mar 2011, 09:43:49
ja tez kupiłam w deichmanie, marka elefanten, ale za 99zł  :zly: na poczatek nauki chodzenia sa swietne, bo lekkie i fajnie podeszwa sie wygina, moze w nich zrobic normalnie przejsc
też kupiłam elefantena, są bardzo fajne, szeroko się  odpinają i nie mam problemu włożyć je Michałowi na nogę, bo inne sznurowane to było ciężko przymierzyć.
O takie kupiłam:

jestynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


konwalia

ja z ciekawości patrzyłam ostatnio w naszym factory-dziecięce pumy, nike 59-99, clarks 99, ecco nawet za 119

magdalinska

Justynna tez je mierzyłam Kubie, ale  wzielismy podobne brazowe :) zastanawiałam sie tez nad brazowymi sznurowanymi, bo bardzo mi sie podobały, ale w koncu wziełam na rzepy

Justynna

#396
magdalinska sznurowane chyba ładniej wyglądają, ale założyć je mojemu dziecku i zasznurować, to nie jest taka prosta sprawa  :P

magdalinska

u nas załozyły sie łatwo, zasznurowały tez, ale rzepy jednak wygodniejsze ;)


feeling.good

zajrzę zatem do deichmanna. Myślę też żeby zajrzeć do factory. Na razie chodzi w tenisówkach zary (chyba to są już dla chodzących dzieci bo były w rozmiarze od 19), ale teściowie chcą mu zasponsorować jakieś porządne, więc może w weekend się wybierzemy.