buty dla uczącego się chodzić niemowlaka

Zaczęty przez vobi, 15 Sie 2009, 00:19:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foszek

mysmy musieli na gwalt kupowac malemu buty, zajelo nam to 1,5 godziny z profesjonalna pomoca pani w sklepie, do tej pory nie zdawalam sobie sprawy ze to wcale nie latwe, bo moj robal jak sie okazuje ma nietypowa stope: waska z wysokim podbiciem. W ogromniastym sklepie znalazy sie tylko jedne, ktore mu pasowaly.

Kasia

#326
Michał chodzi teraz w bucikach ze smyka - super są
kupiliśmy na wyprzedaży za 30zł, całe skórzane, super

na zimę kupiłam (feeling mi kupiła :beer: ) kozaczki w besta plus - wygladaja solidnie, jak się beda sprawdzac napisze po pierwszych mrozach :D

elve

Poobserwowałam dziś Anię, źle stawia stopy (w sumie dopiero zaczęła chodzić więc nie wiem czy to ma znaczenie) Stawia stopy na wewnętrznej stronie stopy i krzywi kostki
Nalezy sie przejomować, czy to normalne?

Alka

mój w pierwszej fazie nauki chodzenia również przekrzywiał jedną stopę, chodził na paluchach ale z biegiem czasu mu przeszło... w razie wątpliwości podpytaj lekarza np. przy szczepieniu czy warto iść do specjalisty

foszek


elve

W końcu kupiłam Ani buty w Deichmannie
jedne z Elefanten http://www.deichmann.pl/site/pl/catalog.php?brand=8&category=0060157100000551&product=1026758
drugie z Baren-Schuhe (te na później) http://www.deichmann.pl/site/pl/catalog.php?brand=43&category=0060157100000551&product=985676
Ania ma chyba wysokie podbicie, bo jedyne buty jakie byłam w stanie jej założyć, to takie pod kostkę

foszek




abkasia


zuzia


brawurka


marax

ja kupialam malej dzisiaj geoxy bardzo podobne do tych co dragon pokazalo z ecco . Kurcze ona sie w nich podchacza ,nie umie chodzic,nozki jej na boki zbaczaja  . Nie wiem czy to dlatego ze sa o rozmiar za duze a moze dlatego ze usztywniaja kostke .


abkasia

Cytat: maraxela w 17 Paź 2010, 21:41:20
ja kupialam malej dzisiaj geoxy bardzo podobne do tych co dragon pokazalo z ecco . Kurcze ona sie w nich podchacza ,nie umie chodzic,nozki jej na boki zbaczaja  . Nie wiem czy to dlatego ze sa o rozmiar za duze a moze dlatego ze usztywniaja kostke .
ale zimowe buty musza byc min 1 cm wieksze, wiec na poczatku moze nie umiec w nich chodzic.
ja nialam dla malego 2 pary geoxow i to sa bardzo dobre buty

a te zimowe za kostke, to chyba dziecko musi sie nauczyc w nich chodzic ...

Kasia

u nas młody tez dziwacznie chodzi w tych za kostkę, przymierzyliśmy mu to wolał na kolanach niz na nogach chodzic :D

a w krótkich śmiga bez problemu :D

zuzia

Cytat: abkasia w 18 Paź 2010, 12:42:31a te zimowe za kostke, to chyba dziecko musi sie nauczyc w nich chodzic ...
jak w kaloszkach.

ja też kupiłam dla Michała geoxy na zimę.

abkasia

Cytat: zuzia w 18 Paź 2010, 11:56:41
jak w kaloszkach.

ja też kupiłam dla Michała geoxy na zimę.
dokladnie
hugusiowi o dziwo chyba bardziej pocila sie nozka w geoxach... niz ecco...

choc mokra nie byla, ale taka ciplejsza...

emcia

wczoraj w decathlonie widziałam fajne dziecięce buty zimowe z ich firmy na "Q"
takie bardziej kozaczkowate z futerkiem

marax

emcia widzialam te buty dzisiaj i jak dla mnie ta guma na dole to taka nie bardzo . Za futerkiem tez nie przepadam bo ciezko sie to chyba pierze .

emcia

Cytat: maraxela w 18 Paź 2010, 21:36:46
emcia widzialam te buty dzisiaj i jak dla mnie ta guma na dole to taka nie bardzo . Za futerkiem tez nie przepadam bo ciezko sie to chyba pierze .
nie znam się na dziecięcych butkach
tak napisałam, bo akurat byłam i może akurat któraś potrzebuje

vobi

#346
A my po obskoczeniu Smyka, Deichmana, CCC i jakiegos sklepu z roznymi butami dla dzieci i tak skonczylismy w Bartku ;D Buty ze Smyka (Coolclub) niewiele od Bartkowych tansze, a jakos zupelnie mi nie pasuja, CCC w ogole nic ciekawego nie bylo, w Deichmanie co prawda znalazlam kilka fajnych, ale strasznie przebrane, zostalo po kilka par, niestety nie w tym rozmiarze co trzeba... no i Mloda ma ostatecznie na zime taki obuw, tylko kolor ciemniejszy (chyba bardziej pod sliwke podchodzi)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Ogolnie rzecz biorac, wybor butow dzieciecych w BB jest zalosny, a kupowanie przez internet jest bez sensu, bo kazda firma ma chyba swoja numeracje :zly: Mialam nadzieje ze znajde jakies zimowe buty od Korneckiego, Hania miala na lato dwie pary butow od nich i byly naprawde fajne, a cena ca polowe nizsza od Bartkow. Ale nic nie znalazlam :(

zuzia


vobi

189 zl :padam:

w sumie geox tez podobnie (choc nawet za ponad 200 widzialam), ale to i tak moim zdaniem duzo jak na buty, w ktorych dziecko pochodzi ok. 4 miesiecy :zly:

magdalinska

a ja mam problem z butami, na razie Kuba "chodzi" w takich cienkich trampkach, mam zimowe rozm,. 19, ale na razie sa duzo za duze, nie wiem w tej zimie dobije do takiego rozmiaru.... jaki nr mialy wasze dzieci w wieku 9-12,13mcy?