buty dla uczącego się chodzić niemowlaka

Zaczęty przez vobi, 15 Sie 2009, 00:19:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abkasia

Cytat: brawurka w 22 Kwi 2010, 21:56:04
jak widać rozmiar rozmiarowi nie równy.
wiem abkaś, że buty nie mogą być na styk.
ja wiem, ze ty wiesz.. :D
ja mowie tak ogolnie, dla tych, ktore butow jeszcze nei kupowaly...
ja sama tego nei wiedzialm, dowiedzilam sie w sklepie.. ;)

zuzia

ja jutro wybieram się do outletu cocodrillo. mają tenisówki za 6,30 :padam: - tylko ciekawe czy rozmiar będzie. mam zamiar nabyć Michałowi na zapas :)

Kasia

#202
Cytat: zuzia w 22 Kwi 2010, 22:59:22
ja jutro wybieram się do outletu cocodrillo. mają tenisówki za 6,30 :padam: - tylko ciekawe czy rozmiar będzie. mam zamiar nabyć Michałowi na zapas :)

zuzia to i dla nas weź :pray:
mozna na jakiejś stronie zobaczyc wzory?

zuzia

Cytat: Kasia w 22 Kwi 2010, 23:08:18
zuzia to i dla nas weź :pray:
mozna na jakiejś stronie zobaczyc wzory?

bede jutro dzwonić tam czy przyszły rozmiary
jeżeli będą przyzwoite to jasne, że wezmę
zadzwonię wcześniej
a jak one wyglądają to nie wiem bo tylko mi babka przez tel powiedziała, że mają i że ładne i niedrogie

nionczka

Irene uczyla sie chodzic i do niedawna chodzila glownie w niechodach bo w jej rozmiarze butów do chodzenia nie bylo.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

zuzia ooo to moze zobacz czy jest wogole rozmiar 20 ? bo w tych niechodach to raczej takie malutkie sa ze na mojego to za male niestety  :hmm:

zuzia

Cytat: niewiemjaka w 23 Kwi 2010, 12:30:27
zuzia ooo to moze zobacz czy jest wogole rozmiar 20 ? bo w tych niechodach to raczej takie malutkie sa ze na mojego to za male niestety  :hmm:
generalnie jeżeli chodzi coccodrillo to jest tak, że ich buciki na 12 miesięcy (dla niechodzących dzieci) są większe niż np. 19 w smyku i dla nas super.
te tenisówki to już raczej dla chodzących dzieci są, ale w nich 19 są większe niż tradycyjne 19 (emel, bartek) ale i tak chce kupić na zapas - za taką cene?

Kasia

Cytat: niewiemjaka w 23 Kwi 2010, 12:30:27
zuzia ooo to moze zobacz czy jest wogole rozmiar 20 ? bo w tych niechodach to raczej takie malutkie sa ze na mojego to za male niestety  :hmm:

zobacz w smyku na kruczej, my kupilismy całkiem duże niechody w rozmiarze 19 lub 20 a wieksze tez były :)
chyba kupilismy 19 z serii Disneyowej i były większe niż 20 z serii coolclub :)

zuzia

niewiemjaka
ja mam 20 z coolclub smykowego. duże są. możemy się np. jutro spotkać to przymierzysz. musze oddać 1 parę bo przez przypadek mam 2 (drugą kupił mój brat, identyczną).

niewiemjaka

W. ma butki te z bartka, wiecej w zasadzie nie potrzebuje bo ma jeszcze takie miśki :)
ale za taka cene to wiesz :D jakby byly do 10 zl to chetnie bym mu kupiła

gioseppe

Cytat: zuzia w 22 Kwi 2010, 22:59:22
ja jutro wybieram się do outletu cocodrillo. mają tenisówki za 6,30 :padam: - tylko ciekawe czy rozmiar będzie. mam zamiar nabyć Michałowi na zapas :)
fajnie, u nas nie ma outletu coccodrillo
kurtki te maja i innetakie? czapki itp?
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

Kasia

Cytat: gioseppe w 23 Kwi 2010, 14:32:06kurtki te maja i innetakie? czapki itp?
mają mają :) u nas ten outlet tez od niedawna :)

niewiemjaka

Kasia a Ty tam bylas? warto sie wybierac taki kawal ? :D

mobka

#213
Cytat: niewiemjaka w 23 Kwi 2010, 14:58:10
Kasia a Ty tam bylas? warto sie wybierac taki kawal ? :D

Jaki kawal. Przeciez to calkiem niedaleko jest ;)

Dodany tekst: 23 Kwi 2010, 21:10:36

Tez musze sie wybrac, ale to pewnie nie w ten weekend, bo Dzwigowa teraz zamykaja ;) A nastepny to dlugi weekend, wiec pewnie za 2 tygodnie ;D

zuzia

butów nie było bo jakaś kobieta wpadła i zabrała wszystkie tenisówki chłopięce :zly:
ale będę tam dzwonić i polować :)
outlet jest mały, ale trochę ciuchów tam jest. tylko to ubiegłoroczna kolekcja (co wcale nie znaczy, że zła :D)
dla namniejszych dzieciakó to bodziaki można po 6 zł kupić.

nionczka

Cytat: zuzia w 23 Kwi 2010, 22:18:58butów nie było bo jakaś kobieta wpadła i zabrała wszystkie tenisówki chłopięce
Zaraz beda na Allegro po 50 PLN
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


abkasia

ja sie zastanawiam, czy potrzebne mi beda na wiosna-lato takie buty zakryte, ale pzred kostke...
czy wysarcza mi takie z dziurkami ale zakrytymi paluszami

Dodany tekst: 24 Kwi 2010, 18:53:21

ja sie zastanawiam, czy potrzebne mi beda na wiosna-lato takie buty zakryte, ale pzred kostke...
czy wysarcza mi takie z dziurkami ale zakrytymi paluszami

Lwica

#218
A my dziś upolowałyśmy super butki dla Wikusi z firmy Kornecki (kapcie z tej firmy też już 3 pare mamy)
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

marax

ja dzisaj kupilam Laurze 4 pary butow a autlecie coccodrillo w factory wroclaw para kosztowala 6,5 zl :)

Lwica

Cytat: maraxela w 24 Kwi 2010, 20:06:20ja dzisaj kupilam Laurze 4 pary butow a autlecie coccodrillo w factory wroclaw para kosztowala 6,5 zl

A jakieś inne rzeczy były wyprzedawane w cocodrillo??
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

abkasia

Cytat: maraxela w 24 Kwi 2010, 19:06:20
ja dzisaj kupilam Laurze 4 pary butow a autlecie coccodrillo w factory wroclaw para kosztowala 6,5 zl :)
a jakie te butki?


zuzia

#223
Cytat: dragonfly w 24 Kwi 2010, 14:19:50Dzisiaj kupilam jej www.startriteshoes.com/childrens-shoes/girls/6820_4/LOVEHEART
piękne są! nawet Miśka bym w nie ubrała.
a co oznacza rozmiar 3,5?
bo my nosimy 19,5/4

dragonfly

Cytat: zuzia w 24 Kwi 2010, 19:56:22
piękne są! nawet Miśka bym w nie ubrała.
a co oznacza rozmiar 3,5?
bo my nosimy 19,5/4
podobno 3,5 to 19,5 - a te w serca sa 20... ona ma tak waska stope, ze masakra  :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: byly inne sliczne ale bardzo szeroki (tzn. szerokie dla Iski ;) )... Przynajmniej bedzie mogla moje buty nosic kiedys ;)